Balsavimas

Ar palaikote sprendimą savavališkai įjungti apšvietimą Imsrės pėsčiųjų take?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Trys kampai

Trys kampai

 

Festivalis Stambule mokė nusišypsoti kiekvienam (0)

Tarptautiniame festivalyje „Besišypsantis vaikas 2015 Stambulas“ Lietuvai atstovavo jurbarkiečiai. Muzikos mokytojos Aušros Masteikaitės Mičulės suburtas vaikų ir mamų ansamblis pristatė lietuvišką muziką, o Viktorija Danisevičienė, asociacijos „Spina Bifida ir Hidrocefalija“ Lietuvoje viena įkūrėjų, pasakojo apie neįgaliųjų integraciją mūsų šalyje ir domėjosi kitų šalių patirtimi.

(Plačiau...)

Gėlių darželis – lietuviškos sodybos puošmena (0)

Lietuvio sodybos būtina dalis ir puošmena nuo seno buvo gėlių darželis. Ir dabar tebėra. Bet sodybos jau kitokios, ir gėlės prie jų dažniausiai irgi jau kitokios. Puošti aplinką dabar mokomasi keliaujant po pasaulį, internetu parsisiunčiama madingų augalų. Nedaug kur beišvysi tradicinį lietuvišką darželį, kuriame visko buvo daug.

(Plačiau...)

Optimizmas ir patirtis – iš gyvenimo universitetų (0)

Vieni žmonės įgytai specialybei išlieka ištikimi visą gyvenimą, kiti gi – gal dėl nenustygstančio charakterio ir žingeidumo, o gal dėl keistai susiklostančių gyvenimo aplinkybių – išbando save įvairiose srityse, daug kuo domisi ir mokosi, ir niekada nesėdi sudėję rankų. Antrajam tipui žmonių drąsiai galima priskirti jurbarkiškę Dianą Straukienę. Moteris galėtų dirbti daug darbų, nes daug išmoko ir išbandė, bet ne visi darbai buvo mieli širdžiai.

(Plačiau...)

Tautinio kostiumo motyvai atgimė kolekcijoje „Žalia rūta“ (0)

Neišsemiami etnografijos lobiai, o jų pažinimo įvairovė skatina dabarties žmogaus, ypač jaunimo, smalsumą pažinti gimtąjį kraštą. Įgyvendinant du vietos veiklos grupės „Nemunas“ finansuojamus projektus sukurtos drabužių kolekcijos padės pažinti Mažosios Lietuvos tautinį kostiumą, primins šio krašto istorijos vingius ir žmonių gyvenimo būdą.

(Plačiau...)

Grožiu papasakojo nesenstančios meilės istoriją (nuotraukos) (5)

Ką pasakys veidrodis? Tokį klausimą balandžio 11 d. sau uždavė visi Gelgaudiškio dvaro (Šakių r.) lankytojai, susirinkę į teatralizuotą šou „Veidrodėli, pasakyk“. Renginio sumanytojos – grožio namų „S plius“ komanda – žiūrovams paruošė tikrą šventę – net penkias įvairaus amžiams grupėms skirtas drabužių kolekcijas, šukuosenas ir makiažą.

(Plačiau...)

Nenustygstančio būdo moteriai nuobodulys negresia (2)

Visoms, kas drįstų teigti,  kad mažame miestelyje gyventi neįdomu, o būdama namie gali tik dulkes valyti, viešvilietė Rita Šukienė prieštarautų. Moteris teigia, kad įdomių užsiėmimų jai padeda rasti neramus būdas, o gerais dalykais visada norisi pasidalyti ir su kitais.

(Plačiau...)

Iš meilės šunims Egidija atrado mėgstamą užsiėmimą (0)

Egidija Mockuvienė – ko gero, vienintelė Jurbarke šunų kirpėja ir, be jokios abejonės, – vienintelė šio amato profesionalė. Šį pavasarį pirmą kartą Lietuvoje surengtame šunų kirpėjų konkurse Egidija laimėjo pirmą vietą – atviroje patyrusių kirpėjų grupėje jurbarkietei lygių nebuvo. Ant nugalėtojų pakylos Egidija lipo kartu su nepriekaištingai papuošta spaniele Elba.

(Plačiau...)

Vizažistė: soliariumų skrebučius keičia natūralumas (0)

Pašaukimas – grožis. Taip savo veiklą apibūdina sostinėje gyvenanti jurbarkietė Neringa Šimkutė. Ne vienus metus savo kelio ieškojusi moteris pagaliau suprato, kad jos tikslas – padėti moterims būti gražioms. Kursus pas vieną žymiausių Lietuvos grožio specialisčių Karoliną Taraškevič baigusi vizažistė sostinės madas mielai parveža į gimtinę ir moteris apdalija patarimais.

(Plačiau...)

Vilos virtuvėje sukasi šefas su teisininko diplomu (0)

Pomėgis gaminti maistą ne per seniausiai tapo ir pagrindiniu Juliaus Grumuldžio, pagal išsilavinimą – teisininko, užsiėmimu. Vyriškis ruošia vaišes kaimo turizmo sodybos „Vila Bisena“ svečiams. Julius yra ir šios sodybos savininkas, todėl joje turi įvairių pareigų, bet virtuvės šefo – jam pačios mieliausios.

(Plačiau...)

Provincijos nepabūgusios gydytojos – nenusivylė (0)

Praėjusių metų vasaros pabaigoje Jurbarko pirminės sveikatos priežiūros centras sulaukė dviejų jaunų šeimos gydytojų – čia pradėjo dirbti ką tik mokslus baigusios Gintarė Dičiūnienė ir Jovita Malinauskienė. Pasirinkusios ne didmiesčių klinikas, bet rajono centro polikliniką, jaunos medikės pradžiugino pacientus ir pačios kol kas nenusivylė nei darbu, nei gyvenimu mažame miestelyje.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook