Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Šilko suknelių kolekciją pristatė Kaune

Šilko suknelių kolekciją pristatė Kaune (0)

2018-06-04

Šeštadienio vakarą Kaune centre „Autotoja“, įvyko grožio ir mados renginys „Kūrybos podiumas“, kuriame pristatyta trylika drabužių ir aksesuarų kolekcijų. Jau antrą kartą šiame renginyje dalyvavo jurbarkietė Romarika Pikelienė.

„Pirmą kartą „Kūrybos podiume“ dalyvavau žiemą. Tada parodžiau rankomis tapyto šilko tunikų kolekciją. Vasaros renginiui paruošiau 11 modelių suknelių kolekciją „Brendu į vasarą“, – sako R. Pikelienė. Paraišką dalyvauti renginyje ji pateikė vos pasirodžius kvietimui. Vieną kartą į renginį atrinkti dizaineriai jame gali dalyvauti be papildomos atrankos.

„Kūrybos podiumo“ organizatorės Inesa Uktverienė ir Kristina Parachomikienė džiaugiasi, kad vis daugiau žmonių vertina rankų darbą ir kurdami individualų stilių renkasi lietuvių dizainerių kūrinius. Šis renginys leidžia prisistatyti bei profesionalų įvertinimo sulaukti pradedantiesiems dizaineriams, todėl vakaro svečiai išvydo kolekcijas, kurtas ir jau neblogai žinomų, ir ant podiumo debiutuojančių kūrėjų.

R. Pikelienė naujos kolekcijos idėją turėjo jau po pirmojo renginio,todėl beliko ją įgyvendinti. Šį kartą ji sukūrė nėrinių ir tapyto šilko sukneles. „Renginys skirtas vasarai, tad ir mano darbai vasariški – šilkas, gėlės, spalvos, lengvumas“, – sako kūrėja.

Pirmuoju smuiku kolekcijos modeliuose grojo R. Pikelienės rankomis ištapytas šilkas, tačiau suknelėms žavesio suteikė rankomis nerti nėriniai. „Nėrinius nunėrė mano teta Zita Jankūnienė. Ji tuo užsiima visą gyvenimą – netgi mezgimo žurnalams pavyzdžius nėrė, o man – kostiumėlį išleistuvėms“, – gražiu bendradarbiavimu su mamos seserimi pasidžiaugė Romarika.

Menininkė dėkinga ir kitiems jurbarkiečiams, palaikiusiems jos norą dalyvauti renginyje ir padėjusiems pasiruošti. Sukneles pagal pateiktus modelius pasiuvo siuvėja Valė Norkienė su dukra, nuostabią Vytautės Pupšytės ir Sauliaus Petreikio „World Orchestra“ projekto „Lithuanian Folk Song“ muziką kolekcijos pristatymo garso takeliui padėjo parinkti kompozitorė Rūta Šličkutė.

Sukneles matavosi ir susidaryti pilną vaizdą padėjo Indrė Jasiūnaitė, o jos mama menininkė Gabija Viduolytė gelbėjo patarimais dėl aksesuarų. Pačią dizainerę pagražino kirpėja Odeta Kniečiūnienė, o renginyje šalia buvo ir modelius scenai padėjo paruošti draugės iš dailės studijos Romutė Gervylienė ir tauragiškė Irmina Ambrozevičienė.

„Pirmą kartą „Kūrybos podiume“ dalyvavau viena, tad buvo labai sunku, o dabar turėjau didelę palaikymo komandą, todėl renginys tapo tikra švente“, – džiaugiasi R. Pikelienė.

Kaune šalia mamos buvo ir jos vaikai – sūnus Vytautas fotografavo, o dukra Rūta filmavo mamos pasirodymą. Manekenes parūpino renginio organizatoriai, R. Pikelienei neteko rūpintis ir modelių makiažu.

„Tokie renginiai labai įdomūs. Nors adrenalino būna lyg šokant su lynu į bedugnę, tačiau sukaupi daug patirties, pasižiūri, kur esi tarp kitų kūrėjų, žengi į priekį kūryboje ir realizuoji savo mintis bei idėjas“, – tikina jurbarkietė.

Geriausią aksesuarų ir drabužių kolekciją rinko vertinimo komisija. Nugalėtojais tapo „AurimDesign“ – už kūrybiškiausią aksesuarų kolekciją, o už drabužių – Nadin Smo.

R. Pikelienė tikina, kad ir vėl ryžtųsi dalyvauti panašiame renginyje, nes tai padeda tobulėti ir siekti žinomumo. „Kolekcijos drabužius galima įsigyti. Taip pat laukčiau pasiūlymų parodyti juos kokiame nors renginyje Jurbarke. Čia turime puikių mergaičių, galinčių juos pademonstruoti“, – sako menininkė ir neslepia, kad jau žino, kokia bus kita jos darbų kolekcija.

Jūratė Stanaitienė« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook