Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Šachmatininkas Pijus svajoja apie profesionalo karjerą (0)

Įdomu, kad vis labiau populiarėjančius šachmatus gaubia daugybė legendų. Viena jų pasakoja apie iš Vakarų Indijos kilusį radžą. Legenda byloja kaip buvo stengtasi sukurti žaidimą, kuriam reikėtų proto, stropumo, įžvalgumo, drąsos ir išminties.

(Plačiau...)

Išvykos atskleidžia vaikų poreikius ir įpročius (0)

Liepos 27-28 d. septynios mergaitės iš Jurbarko krašto samariečių Veliuonos vaikų dienos užimtumo centro įsiliejo į 600 vaikų būrį, iš visos Lietuvos suvažiavusį į Palangoje surengtą akciją „Pasveikink jūrą Palangoje“. Smagi išvyka parodė, kad būtina plėsti vaikų iš sunkiai besiverčiančių šeimų akiratį, mokyti juos socialinių įgūdžių, bendravimo.

(Plačiau...)

Ypatinga košė ir kiti nepaprasti dalykai (0)

Jurbarko vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas“ „Spinduliukų‘‘ grupės vaikučių tėveliai yra labai aktyvūs. Jie skaito pasakas, lydi į išvykas pėsčiomis, organizuoja sportines ir edukacines pramogėles, dalyvauja akcijose kuriant grupės aplinką, įgyvendinant projektines veiklas, padeda pasiruošti įvairiems konkursams. Ir visa tai daro savanoriaudami. 

(Plačiau...)

Vasarojantiesiems mieste – sveikas maistas ir pramogos (0)

Jei neturi ką veikti vasarą, užsuk pas samariečius – vaikų dienos centre ir labdaros valgykloje visą vasarą vyksta veiklos, gaminami skaniausi patiekalai, o ir norintiesiems savanoriauti durys visada atviros. 

(Plačiau...)

Apdovanojimas už pastangas – žalioji vasaros stovykla (0)

Visą šią savaitę Varnių regioninio parko Gamtos mokykloje stovyklauja labai gamtą mylintys vaikai. Kasmet aktyviausi Lietuvos jaunųjų miško bičiulių būrelių nariai pakviečiami į įspūdžių ir nuotykių kupiną vasaros stovyklą „Mūsų žalioji vasara“. Varniuose gamtos paslaptis gliaudo ir vaikai iš Viešvilės bei Veliuonos.

(Plačiau...)

„DAROM 2019“ „Ąžuoliuko“ mokykloje (0)

Balandžio 29 d.  gausi Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos bendruomenė susirinko į visoje Lietuvoje vykstančią aplinkos švarinimo akciją „Darom 2019“.

(Plačiau...)

„Tabletės“ nuo patyčių (0)

Patyčias, žeminantį elgesį stengiamės išgyvendinti kasdien, tačiau kovo mėnesį šiai problemai skiriame dar daugiau dėmesio. 

(Plačiau...)

Švarūs inkilai – saugūs paukšteliai (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos antros ir ketvirtos klasių mokiniai, jaunieji miško bičiuliai ir gamtą mylintys vaikai, kartu su būrelio vadove Loreta Pociene, rinkosi Veliuonos šile. Čia buvo susitarę susitikti su Veliuonos girininku Sauliumi Belevičiumi ir Kęstučiu Masaičiu.

(Plačiau...)

Mokyklos pavasario mugėje – išradingi verslai (0)

Kovo 28 d. Vytauto Didžiojo progimnazijoje šurmuliavo linksma pavasario mugė. Tradiciją rengti Kaziuko mugę mokykla turi seniai, tačiau šiemetinė mugė buvo visai kitokia – joje prekiavo ir paslaugas teikė mokinių sukurtos bendrovės.

(Plačiau...)

Austėjos taikos balandis nusileido Hirosimoje (0)

Dalyvauti Japonijos organizacijos „Merai už taiką“ surengtame piešinių konkurse „Taikūs miestai“ buvo pakviesti ir Jurbarko moksleiviai. Finaliniame etape dalyvavo 20 jurbarkiečių darbų, o Antano Sodeikos meno mokyklos ketvirtokė Austėja Tenikaitytė konkurse užėmė trečią vietą.

(Plačiau...)

Paukščius pasitiko keldami inkilus (0)

Penktadienį rajono miškuose vaikai kartu su miškininkais kėlė inkilus. Prie tradicinę akciją rengiančios Valstybinių miškų urėdijos Jurbarko regioninio padalinio kaip įprasta prisijungė ir Panemunių regioninis parkas. 

(Plačiau...)

Kvadratas yra jėga (0)

Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos berniukų kvadrato komanda – stipriausia rajone. Dabar vaikai treniruojasi ir ruošiasi sausį vyksiančioms varžyboms, kuriose paaiškės komandos, kovosiančios dėl geriausiųjų vardo visoje Lietuvoje.

(Plačiau...)

Mažieji mokėsi gyventi sveikai (0)

„Nykštuko“ lopšelyje-darželyje spalio 15–19 d. vyko ekologinė sporto savaitė „Sportuoju ir gamtą tausoju“ pagal sveikatinimo projektą „Judėk, draugauk ir sveikas auk!“

(Plačiau...)

Už knygas padėkojo koncertu (0)

Kur yra Jurbarko viešoji biblioteka, žino net patys mažiausieji, nes čia vyksta daug įdomybių. Į vieną tokį svarbų renginį spalio 26 d. susiruošė „Ąžuoliuko“ mokyklos „Varpelių“ grupės vaikai – jie dalyvavo knygų dovanojimo akcijoje.

(Plačiau...)

Nuskambėjo jaunųjų pianistų festivalis (0)

Ketvirtasis respublikinis jaunųjų pianistų festivalis „Rudens spalvos“ labai laukiamas. Šiemet jis vyko Gelgaudiškio dvare.

(Plačiau...)

Daržoves valgo iš savo šiltnamio (0)

Žemės ūkio rūmų ir Lietuvos savivaldybių asociacijos inicijuoto projekto ,,Auginu Lietuvai“ nugalėtoju tapo Jurbarko lopšelis-darželis „Nykštukas“. Projektas skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti, o jo idėja – padovanoti šimtą šiltnamių miestų ir rajonų ikimokyklinėms įstaigoms. Vienas šiltnamis atiteko „Nykštukui“.

(Plačiau...)

Gamtą mylėti – per maža, ją reikia pažinti (0)

Paukščių palydos visoje Europoje tapo tradicine švente, kuri sukviečia gamtai neabejingus žmones. Šiam tarptautiniam renginiui jau 25-eri metai. Viešvilės pagrindinės mokyklos jaunųjų miško bičiulių būrelis „Atžalynas“ taip pat palydėjo iš Lietuvos išskrendančius paukščius. 

(Plačiau...)

Miško gėrybių festivalyje (0)

Spalio 19 d. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijoje vyko Miško gėrybių festivalis. Šią šventę gimnazijos pradinukams ir ikimokyklinukams surengė mokytoja Loreta Pocienė su jaunųjų miško bičiulių būreliu bei Panemunių regioninio parko specialistėmis.

(Plačiau...)

Kas pripėdavo Veliuoną? Skautai! (0)

Rudeninė Tauragės krašto skautų sueiga „100 pėdelių“ vyko Veliuonos gimnazijoje. Tad jei veliuoniškiai savo miestelyje pastebėjo daug ir didelių, ir visai mažyčių pėdelių, te nenustemba – į Veliuoną praėjusį savaitgalį buvo suvažiavę 200 skautų. 

(Plačiau...)

Matas džiaugiasi sulaukęs rugsėjo (0)

Naujamiesčio progimnazijos 5B klasės mokinys Matas Matonas per atostogas, nors jos nebuvo nuobodžios, laukė rugsėjo ir vėl prasidėsiančių karatė treniruočių „Kumite“ klube. Penktokas jau turi nemažai sportinių trofėjų, bei didelį tikslą ir pasiryžimą jo siekti. 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook