Balsavimas

Ar Jurbarkui reikia baseino, kuriame vaikai būtų mokomi plaukti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Daržoves valgo iš savo šiltnamio (0)

Žemės ūkio rūmų ir Lietuvos savivaldybių asociacijos inicijuoto projekto ,,Auginu Lietuvai“ nugalėtoju tapo Jurbarko lopšelis-darželis „Nykštukas“. Projektas skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti, o jo idėja – padovanoti šimtą šiltnamių miestų ir rajonų ikimokyklinėms įstaigoms. Vienas šiltnamis atiteko „Nykštukui“.

(Plačiau...)

Gamtą mylėti – per maža, ją reikia pažinti (0)

Paukščių palydos visoje Europoje tapo tradicine švente, kuri sukviečia gamtai neabejingus žmones. Šiam tarptautiniam renginiui jau 25-eri metai. Viešvilės pagrindinės mokyklos jaunųjų miško bičiulių būrelis „Atžalynas“ taip pat palydėjo iš Lietuvos išskrendančius paukščius. 

(Plačiau...)

Miško gėrybių festivalyje (0)

Spalio 19 d. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijoje vyko Miško gėrybių festivalis. Šią šventę gimnazijos pradinukams ir ikimokyklinukams surengė mokytoja Loreta Pocienė su jaunųjų miško bičiulių būreliu bei Panemunių regioninio parko specialistėmis.

(Plačiau...)

Kas pripėdavo Veliuoną? Skautai! (0)

Rudeninė Tauragės krašto skautų sueiga „100 pėdelių“ vyko Veliuonos gimnazijoje. Tad jei veliuoniškiai savo miestelyje pastebėjo daug ir didelių, ir visai mažyčių pėdelių, te nenustemba – į Veliuoną praėjusį savaitgalį buvo suvažiavę 200 skautų. 

(Plačiau...)

Matas džiaugiasi sulaukęs rugsėjo (0)

Naujamiesčio progimnazijos 5B klasės mokinys Matas Matonas per atostogas, nors jos nebuvo nuobodžios, laukė rugsėjo ir vėl prasidėsiančių karatė treniruočių „Kumite“ klube. Penktokas jau turi nemažai sportinių trofėjų, bei didelį tikslą ir pasiryžimą jo siekti. 

(Plačiau...)

Atostogų pabaiga – mokykloje (0)

Viešvilės pradinukai į mokyklą sugrįžo dar gerokai iki rugsėjo, nes mokytojos jiems surengė stovyklą pagal rajono savivaldybės finansuotą programą „Vasarai baigiantis...“ 

(Plačiau...)

Kvietė susibičiuliauti su gamta (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos 1-5 klasių mokiniai dalelę vasaros atostogų praleido stovykloje „Bičiuliai“ – jie pažino savo kraštą ir mokėsi bičiuliškai sugyventi su gamta. 

(Plačiau...)

Šimtmečio skautai – šauni palapinių ir laužų karta (0)

Šimtmetį švenčia Lietuvos skautija, o šimtmečio skautų galima sutikti ir Jurbarke. Naujamiesčio progimnazijos mokiniai Andrėja, Titas ir Ignas papasakojo įspūdžius iš didžiausio renginio – tautinės stovyklos, o jų vadovė Vaida Beinarienė – apie tai, kaip šimtmetį paminės Tauragės krašto skautai. 

(Plačiau...)

Prizai aktyviausiam būreliui (0)

Tarptautinę vaikų gynimo dieną Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos jaunieji miško bičiuliai buvome pakviesti dalyvauti konferencijoje Seime ,,Lietuvos vaikų balsas“. 

(Plačiau...)

Miuziklas – didelis džiaugsmas (0)

Ilgai repetavę mokslo metų pabaigai Juodaičių pagrindinės mokyklos pradinukai ir priešmokyklinukai pastatė miuziklą. „Labai smagu apjungti daug sričių ir daug vaikų“, – tvirtina muzikos mokytoja Danutė Aleksienė, dirigavusi ne tik chorui, bet ir visam spektaklio kūrimui.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook