Balsavimas

Ar Jurbarko r. priešgaisrinėje tarnyboje turėtų dirbti brakonieriai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Stumbriukei Gilei – muzikinė dovana (0)

Pašilių stumbryne, kuris yra Panevėžio rajone, surengta vienintelės šių metų jauniklės vardynos. Panevėžio miškų urėdija, kaip visada, sugalvoti vardą prašė Lietuvos vaikų. Konkursą laimėjo antrokė iš Veliuonos Toma Lukrecija Armonaitė, ir stumbriukė pavadinta jos sugalvotu vardu – Gilė.

(Plačiau...)

Dailės klasės antrokai piešia Smalsutį (0)

Pradėjus naujus mokslo metus Antano Sodeikos meno mokyklos Dailės skyriaus antrokams viena pirmųjų užduočių – nupiešti Smalsutį „Vaikų trečiadieniui“. Dailininkės Inesos Bosaitės mokiniai entuziastingai ėmėsi šio darbelio, nes ir patys yra dideli smalsučiai.

(Plačiau...)

Dainuodami išplaukė į žinių šalį (0)

Rugsėjis dovanoja gražią ir prasmingą Mokslo ir žinių šventę, kasmet pasikartojančią ir kaskart vis kitokią. Viešvilės pagrindinės mokyklos bendruomenė į mokslo šalį išplaukė laivu!

(Plačiau...)

Įspūdinga skautų kelionė su aštuoniais palaiminimais (0)

Skautų veikla niekad nenutrūksta. Vos prasidėjus naujiems mokslo metams, pirmąjį rugsėjo savaitgalį, Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos „Nemuno“ draugovė leidosi į dviračių žygį, kurio pavadinimas buvo daug žadantis – „Esu palaimintas“.

(Plačiau...)

Audrūnė nesvajoja būti rašytoja (0)

Paskaitykite Audrūnės Bakšytės rašinėlių. Kai tik išmoko rašyti, kokių 6–7 m., ji ėmė kurti istorijėles apie gyvūnus. Čia pirmosios, o šią vasarą parašė ir naujų.

(Plačiau...)

„Debesėlyje“ šoko mergaitės (0)

Jau antrą vasarą Klausučių kultūros centras rengia vaikams stovyklą „Debesėlis“. Šiemet stovyklavo būrelis 7–13 metų mergaičių, o organizatoriai prisijungė prie Švietimo ir mokslo ministerijos paskelbto projekto „Atverk duris vasarai“.

(Plačiau...)

Merės Popins mįslės ir vaišės knygų draugams (0)

Vaikams, kurie auginami su knygomis, jų personažai tampa gerais draugais. Kas gi nežino, pavyzdžiui, Merės Popins ar Freken Bok? Todėl kai šios dvi damos netikėtai pasirodė Nemuno gatvėje, Smalininkuose, jas iškart atpažino ir vaikai, ir į šventę juos atlydėję tėčiai, mamos, močiutės ir promočiutės.

(Plačiau...)

Trys kūrybiškos vadžgiriškių dienos (0)

Noriu pasidalyti vasaros įspūdžiais. Šiemet Vadžgirio vaikai vėl stovyklavo Vertimuose – jau ketvirtus metus. Tik anksčiau tą darėme už savo lėšas ir pagal savo galimybes, o šiemet mums labai pasisekė, nes gavome finansavimą iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projektui „Kūrybos inkubatorius“, taip pat kaimo turizmo sodybos „Dvaras Bebirva“ paramą.

(Plačiau...)

Smagios serediškių atostogos (0)

Vasara gausi stovyklomis. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykloje-daugiafunkciame centre šią vasarą vyko net trys: vyresniesiems – dailės pleneras, pradinukams – „Dubysėlė“ ir visų vaikų mėgiama ir laukiama sportinė stovykla „Judėk į priekį“.

(Plačiau...)

Linksmi ir laimingi! (0)

Tarptautinė vaikų gynimo diena Vadžgiryje kvepėjo cepelinais, gerų darbų iniciatyvomis, o laimingų vaikų šypsenos švietė taip pat, kaip tądien danguje karaliavusi auksinė saulė.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook