Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Skrybėlėtieji muzikantai dovanoja gerą nuotaiką (0)

„Šventė“ – skambus ir iškalbingas Antano Sodeikos meno mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestro pavadinimas. Nes groti visada šventė! Net ir mokytojas Vincas Bakšys vadovauja orkestrui ne diriguodamas, bet grodamas kartu su vaikais. Kas bent kartą matė ir girdėjo šį orkestrą – galiu lažintis! – šypsojosi, nes skrybėlėtieji muzikantai visus apdalija gera nuotaika.

(Plačiau...)

Stumbriukei Gilei – muzikinė dovana (0)

Pašilių stumbryne, kuris yra Panevėžio rajone, surengta vienintelės šių metų jauniklės vardynos. Panevėžio miškų urėdija, kaip visada, sugalvoti vardą prašė Lietuvos vaikų. Konkursą laimėjo antrokė iš Veliuonos Toma Lukrecija Armonaitė, ir stumbriukė pavadinta jos sugalvotu vardu – Gilė.

(Plačiau...)

Dailės klasės antrokai piešia Smalsutį (0)

Pradėjus naujus mokslo metus Antano Sodeikos meno mokyklos Dailės skyriaus antrokams viena pirmųjų užduočių – nupiešti Smalsutį „Vaikų trečiadieniui“. Dailininkės Inesos Bosaitės mokiniai entuziastingai ėmėsi šio darbelio, nes ir patys yra dideli smalsučiai.

(Plačiau...)

Dainuodami išplaukė į žinių šalį (0)

Rugsėjis dovanoja gražią ir prasmingą Mokslo ir žinių šventę, kasmet pasikartojančią ir kaskart vis kitokią. Viešvilės pagrindinės mokyklos bendruomenė į mokslo šalį išplaukė laivu!

(Plačiau...)

Įspūdinga skautų kelionė su aštuoniais palaiminimais (0)

Skautų veikla niekad nenutrūksta. Vos prasidėjus naujiems mokslo metams, pirmąjį rugsėjo savaitgalį, Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos „Nemuno“ draugovė leidosi į dviračių žygį, kurio pavadinimas buvo daug žadantis – „Esu palaimintas“.

(Plačiau...)

Audrūnė nesvajoja būti rašytoja (0)

Paskaitykite Audrūnės Bakšytės rašinėlių. Kai tik išmoko rašyti, kokių 6–7 m., ji ėmė kurti istorijėles apie gyvūnus. Čia pirmosios, o šią vasarą parašė ir naujų.

(Plačiau...)

„Debesėlyje“ šoko mergaitės (0)

Jau antrą vasarą Klausučių kultūros centras rengia vaikams stovyklą „Debesėlis“. Šiemet stovyklavo būrelis 7–13 metų mergaičių, o organizatoriai prisijungė prie Švietimo ir mokslo ministerijos paskelbto projekto „Atverk duris vasarai“.

(Plačiau...)

Merės Popins mįslės ir vaišės knygų draugams (0)

Vaikams, kurie auginami su knygomis, jų personažai tampa gerais draugais. Kas gi nežino, pavyzdžiui, Merės Popins ar Freken Bok? Todėl kai šios dvi damos netikėtai pasirodė Nemuno gatvėje, Smalininkuose, jas iškart atpažino ir vaikai, ir į šventę juos atlydėję tėčiai, mamos, močiutės ir promočiutės.

(Plačiau...)

Trys kūrybiškos vadžgiriškių dienos (0)

Noriu pasidalyti vasaros įspūdžiais. Šiemet Vadžgirio vaikai vėl stovyklavo Vertimuose – jau ketvirtus metus. Tik anksčiau tą darėme už savo lėšas ir pagal savo galimybes, o šiemet mums labai pasisekė, nes gavome finansavimą iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projektui „Kūrybos inkubatorius“, taip pat kaimo turizmo sodybos „Dvaras Bebirva“ paramą.

(Plačiau...)

Smagios serediškių atostogos (0)

Vasara gausi stovyklomis. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykloje-daugiafunkciame centre šią vasarą vyko net trys: vyresniesiems – dailės pleneras, pradinukams – „Dubysėlė“ ir visų vaikų mėgiama ir laukiama sportinė stovykla „Judėk į priekį“.

(Plačiau...)

Linksmi ir laimingi! (0)

Tarptautinė vaikų gynimo diena Vadžgiryje kvepėjo cepelinais, gerų darbų iniciatyvomis, o laimingų vaikų šypsenos švietė taip pat, kaip tądien danguje karaliavusi auksinė saulė.

(Plačiau...)

Mokyklos dovana geriausiems – pažintis su Vilniumi (0)

Pažangiausius mokinius Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras kasmet apdovanoja ekskursija. Šiemet vykome į Vilnių.

(Plačiau...)

Šokoladas ir medaliai – už gražų šokį (0)

Pirmąjį birželio savaitgalį Palangoje vykusio šokių festivalio-konkurso „Ant bangos“ komisija puikiai įvertino Kristės Donauskienės vadovaujamą Jurbarko šiuolaikinio šokio studiją „Dona“ – visų trijų grupių šokėjams skyrė prizines vietas. Smagu pradėti atostogas, kai praėjusio sezono darbas įvertintas medaliais, šokoladu ir maudynėmis jūroje.

(Plačiau...)

Ant mokyklos sienų – išlietos spalvos ir vaizduotė (0)

Skirsnemunėje stovyklavęs kūrybingas jaunimas Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos sienas papuošė piešiniais. Rezultatą įvertins rudenį vėl sugrįžę mokiniai, o piešti jauniesiems dailininkams buvo įdomu ir smagu. Visišką kūrybos laisvę mokiniams suteikė ir mokyklos vadovai, ir jų mokytojos Inesa Bosaitė ir Jolanta Pocienė.

(Plačiau...)

Žalioji vėliava – „Ąžuoliuko“ mokyklai (0)

Antradienį saulėtame ir žaliame „Ąžuoliuko“ mokyklos kieme šurmuliavo šventė – įstaigos kolektyvas ir vaikai laukė atkeliaujančios Žaliosios vėliavos, kuria už aktyvią gamtosauginę veiklą mokykla apdovanota Gamtosauginių mokyklų programos tarybos sprendimu.

(Plačiau...)

Kiek kainuoja kibiras vandens? (0)

Jurbarko viešojoje bibliotekoje eksponuojami mokinių nupiešti plakatai konkursui „Vanduo: vartok ir saugok“. Konkursą organizavo Lietuvos vandens tiekėjų asociacija kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru. Rajoninio turo nugalėtojus pasveikino bei daug įdomių dalykų apie vandenį papasakojo UAB „Jurbarko vandenys“ direktorius Romaldas Vaitelavičius.

(Plačiau...)

Avilys – didelis medaus fabrikas (0)

Senovinės technikos muziejuje Smalininkuose eksponuojama ne tik technika. Vieną pavasario dieną mokytoja Irena Bialoglovienė atsivedė čia savo antrokus, o muziejininkė Angelina Reičiūnienė supažindino juos su bitėmis ir bitininkyste.

(Plačiau...)

Skautai moka ir laimėti, ir pralaimėti (0)

Tikriausiai visi žinote ką nors apie skautus. O kas gyvena Jurbarko rajone, apie skautus žino nemažai, nes galbūt turi draugų skautų arba yra buvęs skautų sueigoje ar stovykloje, o gal jau nešioja ryškiaspalvį oranžinį, geltoną ar vyšninį – patyrusio skauto kaklaraištį ir apie skautus gali papasakoti iš asmeninės patirties.

(Plačiau...)

Vaikų dūdų orkestras – skambiausias festivalio akordas (0)

Gegužės 12 d. gražiausiomis vaikystės spalvomis pražydo šventė „Saulės vaikai“ – tai  specialiųjų ugdymosi poreikių mokiniams, jų tėvams ir globėjams bei pedagogams skirtas renginys. Respublikinę konferenciją-festivalį surengė Smalininkų TVM specialiojo ugdymo skyrius.

(Plačiau...)

Paukščiai sugrįžo! (0)

Kasmet miškų urėdijos organizuoja akciją „Paukščiai grįžta namo“. Rūpestis sugrįžtančiais paukščiais suvienija ne tik miškininkų pamainą – jaunuosius miško bičiulius, bet ir miestų bei kaimų bendruomenes.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook