Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Burbulyno šalyje – pačios smagiausios dienelės (0)

Penktadienį Smalininkuose maži ir dideli skubėjo pamatyti naujo teatro premjerą. Režisierė Nijolė Aleksienė vaidinti pakvietė mamas ir močiutes kartu su vaikais ir anūkais ir surado pjesę, kurioje visiems užteko vaidmenų.

(Plačiau...)

Miškininkas dirbo Lietuvai (0)

Jaunųjų miško bičiulių būrelio „Girinukas“ vadovės Loretos Pocienės kvietimu Veliuonoje vyko susitikimas su miškininku – profesoriumi, buvusiu Aleksandro Stulginskio universiteto rektoriumi Romualdu Deltuvu. Profesorius neseniai išleido monografiją apie Povilą Matulionį, kurią mums ir pristatė.

(Plačiau...)

Dominykui tinka ir patinka groti (0)

Pianistas Dominykas Mačieža – dar tik pirmokas, Antano Sodeikos meno mokyklos mokinys, bet jau turi ir koncertų, ir respublikinių konkursų patirties ir apdovanojimų.

(Plačiau...)

Vaidino „Spyruoklinį kareivėlį“ (0)

Seredžiaus Stasio Šimkaus mokyklos-daugiafunkcio centro vaikų dramos būrelis, vadovaujamas mokytojos Kristinos Laurinaitės, patiems mažiausiems žiūrovams – darželinukams parodė spektaklį pagal V. Palčinskaitės pjesę ,,Spyruoklinis kareivėlis‘‘.

(Plačiau...)

Nuotaikinga mugė priartino pavasarį ir Velykas (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijoje vyko šurmulinga, pilna veiklos tradicinė Menų ir amatų diena.

(Plačiau...)

Visą savaitę su pasakomis (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse vyko projektas „Seku seku pasaką“.

(Plačiau...)

Valentino dieną – apie meilę (0)

Vasario 12 d. Vadžgirio pagrindinėje mokykloje įvyko popietė „Ji išauga pati“, skirta mokinių pamėgtai Valentino dienai paminėti.

(Plačiau...)

Dovana – ekskursija NATO bazėje (0)

Viešvilės pagrindinės mokyklos prevencinė grupė „Taškas“ vaizdo klipų konkurse „Būk saugus kelyje“ laimėjo pirmą vietą ir dovanų gavo ekskursiją į Lietuvos karinių oro pajėgų aviacijos bazę Zokniuose.

(Plačiau...)

Suskambo linksmos dainos – ir šypsosi gimtinė! (0)

„Vaikai kaip rojaus obuoliukai į kiemą pasipylė. Suskambo linksmos dainos ir šypsosi gimtinė!“, – dainavo jungtinis pradinukų choras rajoninėje pradinių klasių mokinių dainų šventėje. Tradicinę šventę organizavo Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla, pradinio ugdymo pedagogų metodinis ratelis ir rajono savivaldybės Švietimo skyrius. Šventę vedė, dirigavo, pati dainavo ir visus dainuoti įtraukė mokytoja Monika Buitkuvienė.

(Plačiau...)

Puikus pradinukų šeštadienis (0)

Gruodžio 12 dieną, šeštadienį, ilgai nemiegojome, nes visi Klausučių Stasio Santvaro pagrindinės mokyklos pradinukai vykome į Kauną.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook