Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Linksmi ir laimingi! (0)

Tarptautinė vaikų gynimo diena Vadžgiryje kvepėjo cepelinais, gerų darbų iniciatyvomis, o laimingų vaikų šypsenos švietė taip pat, kaip tądien danguje karaliavusi auksinė saulė.

(Plačiau...)

Mokyklos dovana geriausiems – pažintis su Vilniumi (0)

Pažangiausius mokinius Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras kasmet apdovanoja ekskursija. Šiemet vykome į Vilnių.

(Plačiau...)

Šokoladas ir medaliai – už gražų šokį (0)

Pirmąjį birželio savaitgalį Palangoje vykusio šokių festivalio-konkurso „Ant bangos“ komisija puikiai įvertino Kristės Donauskienės vadovaujamą Jurbarko šiuolaikinio šokio studiją „Dona“ – visų trijų grupių šokėjams skyrė prizines vietas. Smagu pradėti atostogas, kai praėjusio sezono darbas įvertintas medaliais, šokoladu ir maudynėmis jūroje.

(Plačiau...)

Ant mokyklos sienų – išlietos spalvos ir vaizduotė (0)

Skirsnemunėje stovyklavęs kūrybingas jaunimas Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos sienas papuošė piešiniais. Rezultatą įvertins rudenį vėl sugrįžę mokiniai, o piešti jauniesiems dailininkams buvo įdomu ir smagu. Visišką kūrybos laisvę mokiniams suteikė ir mokyklos vadovai, ir jų mokytojos Inesa Bosaitė ir Jolanta Pocienė.

(Plačiau...)

Žalioji vėliava – „Ąžuoliuko“ mokyklai (0)

Antradienį saulėtame ir žaliame „Ąžuoliuko“ mokyklos kieme šurmuliavo šventė – įstaigos kolektyvas ir vaikai laukė atkeliaujančios Žaliosios vėliavos, kuria už aktyvią gamtosauginę veiklą mokykla apdovanota Gamtosauginių mokyklų programos tarybos sprendimu.

(Plačiau...)

Kiek kainuoja kibiras vandens? (0)

Jurbarko viešojoje bibliotekoje eksponuojami mokinių nupiešti plakatai konkursui „Vanduo: vartok ir saugok“. Konkursą organizavo Lietuvos vandens tiekėjų asociacija kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru. Rajoninio turo nugalėtojus pasveikino bei daug įdomių dalykų apie vandenį papasakojo UAB „Jurbarko vandenys“ direktorius Romaldas Vaitelavičius.

(Plačiau...)

Avilys – didelis medaus fabrikas (0)

Senovinės technikos muziejuje Smalininkuose eksponuojama ne tik technika. Vieną pavasario dieną mokytoja Irena Bialoglovienė atsivedė čia savo antrokus, o muziejininkė Angelina Reičiūnienė supažindino juos su bitėmis ir bitininkyste.

(Plačiau...)

Skautai moka ir laimėti, ir pralaimėti (0)

Tikriausiai visi žinote ką nors apie skautus. O kas gyvena Jurbarko rajone, apie skautus žino nemažai, nes galbūt turi draugų skautų arba yra buvęs skautų sueigoje ar stovykloje, o gal jau nešioja ryškiaspalvį oranžinį, geltoną ar vyšninį – patyrusio skauto kaklaraištį ir apie skautus gali papasakoti iš asmeninės patirties.

(Plačiau...)

Vaikų dūdų orkestras – skambiausias festivalio akordas (0)

Gegužės 12 d. gražiausiomis vaikystės spalvomis pražydo šventė „Saulės vaikai“ – tai  specialiųjų ugdymosi poreikių mokiniams, jų tėvams ir globėjams bei pedagogams skirtas renginys. Respublikinę konferenciją-festivalį surengė Smalininkų TVM specialiojo ugdymo skyrius.

(Plačiau...)

Paukščiai sugrįžo! (0)

Kasmet miškų urėdijos organizuoja akciją „Paukščiai grįžta namo“. Rūpestis sugrįžtančiais paukščiais suvienija ne tik miškininkų pamainą – jaunuosius miško bičiulius, bet ir miestų bei kaimų bendruomenes.

(Plačiau...)

Kūrybingai – apie švarią aplinką (0)

Balandžio 6 d. Jurbarko vaikai turėjo galimybę sudalyvauti nemokamame VšĮ „RV Agentūra“ ir VšĮ „Žaliasis taškas“ organizuotame ir po Lietuvą jau antrus metus keliaujančiame aplinkosauginio švietimo renginyje „Kita forma bibliotekose“.

(Plačiau...)

Naktį mokykloje viskas kitaip (0)

Balandžio 1-ąją (tai ne pokštas!) Girdžių pagrindinės mokyklos mokiniai savo minkštas lovas iškeitė į miegmaišį ant sporto salės grindų arba į visai bemiegę naktį. Nemigo naktis mūsų mokykloje jau aštuntoji, trečią kartą renginyje dalyvavo bendraamžiai iš Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos.

(Plačiau...)

Burbulyno šalyje – pačios smagiausios dienelės (0)

Penktadienį Smalininkuose maži ir dideli skubėjo pamatyti naujo teatro premjerą. Režisierė Nijolė Aleksienė vaidinti pakvietė mamas ir močiutes kartu su vaikais ir anūkais ir surado pjesę, kurioje visiems užteko vaidmenų.

(Plačiau...)

Miškininkas dirbo Lietuvai (0)

Jaunųjų miško bičiulių būrelio „Girinukas“ vadovės Loretos Pocienės kvietimu Veliuonoje vyko susitikimas su miškininku – profesoriumi, buvusiu Aleksandro Stulginskio universiteto rektoriumi Romualdu Deltuvu. Profesorius neseniai išleido monografiją apie Povilą Matulionį, kurią mums ir pristatė.

(Plačiau...)

Dominykui tinka ir patinka groti (0)

Pianistas Dominykas Mačieža – dar tik pirmokas, Antano Sodeikos meno mokyklos mokinys, bet jau turi ir koncertų, ir respublikinių konkursų patirties ir apdovanojimų.

(Plačiau...)

Vaidino „Spyruoklinį kareivėlį“ (0)

Seredžiaus Stasio Šimkaus mokyklos-daugiafunkcio centro vaikų dramos būrelis, vadovaujamas mokytojos Kristinos Laurinaitės, patiems mažiausiems žiūrovams – darželinukams parodė spektaklį pagal V. Palčinskaitės pjesę ,,Spyruoklinis kareivėlis‘‘.

(Plačiau...)

Nuotaikinga mugė priartino pavasarį ir Velykas (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijoje vyko šurmulinga, pilna veiklos tradicinė Menų ir amatų diena.

(Plačiau...)

Visą savaitę su pasakomis (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse vyko projektas „Seku seku pasaką“.

(Plačiau...)

Valentino dieną – apie meilę (0)

Vasario 12 d. Vadžgirio pagrindinėje mokykloje įvyko popietė „Ji išauga pati“, skirta mokinių pamėgtai Valentino dienai paminėti.

(Plačiau...)

Dovana – ekskursija NATO bazėje (0)

Viešvilės pagrindinės mokyklos prevencinė grupė „Taškas“ vaizdo klipų konkurse „Būk saugus kelyje“ laimėjo pirmą vietą ir dovanų gavo ekskursiją į Lietuvos karinių oro pajėgų aviacijos bazę Zokniuose.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook