Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Apsukę laiko ratą džiaukimės dabartimi (0)

Smagią ir gražią popietę „Laiko ratas“ surengė Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos pradinių klasių, muzikos, lietuvių kalbos mokytojai ir jų mokiniai. Renginuke prisiminti lietuvių liaudies papročiai ir deklamuoti mokytojos Džiuljetos Čerauskienės sukurti eilėraščiai.

(Plačiau...)

Išaugino savo teisių ir pareigų medį (0)

Sausio 12 d. Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos penktokai dovanų gavo „Vaiko Konstituciją“ – mažą iliustruotą knygelę, kur paprastai ir suprantamai surašytos vaikų teisės ir pareigos.

(Plačiau...)

Paslaptingas upelio gyvenimas (0)

Viešvilės pagrindinės mokyklos jaunieji miško bičiuliai šiemet nutarė pasidomėti, koks gyvenimas verda Viešvilės upelyje, kurio „gynybai“ įsteigtas net valstybinis gamtinis rezervatas. Sukom galvas, kaip čia mums susipažinus su upelio vandeniu ir jo gyventojais. Vien to, kad kasdien vaikščiojam pro žuvitakį, mums neužtenka.

(Plačiau...)

Pagrindinę taurę laimėjo „Rykliai“ (0)

Gruodžio 1-oji buvo ypatinga diena – į Viešvilę smagus būrys vaikų iš Panevėžio parvežė pagrindinę kalėdinių varžybų taurę. Penktosiose žaidynėse dalyvavo rekordinis jaunųjų sportininkų skaičius iš 40 vaikų globos namų.

(Plačiau...)

Sėkmingai karjerai tereikia keturių dalykų (0)

Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinė mokykla įsijungė į Nacionalinę karjeros savaitę ir lapkričio 23-27 dienomis vyko įdomūs renginiai, skirti profesiniam orientavimui ir sėkmingai ateities karjerai.

(Plačiau...)

„Sveikatiados“ lobį išsivežė viešviliečiai (0)

Lapkričio 27 d. Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje vyko „Sveikatiados žaidynės“ – didelis sportinis renginys, į kurį atvyko 5-7 klasių moksleiviai iš visos Tauragės apskrities. Žaidynes organizavo sveikos gyvensenos ugdymo programa „Sveikatiada“, siekianti sudominti moksleivius naujomis, patraukliomis fizinio aktyvumo formomis ir ugdyti vaikų įprotį mankštintis.

(Plačiau...)

Besniegės žiemos sutiktuvės Panemunių regioniniame parke (0)

Pirmąją žiemos dieną mes, Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos jaunųjų miško bičiulių būrelio nariai, kartu su savo vadove Loreta Pociene skubėjome į Panemunių regioninį parką, į renginį „Kaip mes pasitinkame žiemą?“

(Plačiau...)

Jaunuosius miško bičiulius aplankė žymusis gamtininkas (0)

Jurbarko rajono jaunuosius miško bičiulius gamtininkas Selemonas Paltanavičius lanko ne pirmą kartą. Lapkričio 27-ąją jis atvyko į Veliuoną, pakviestas Antano ir Jono Juškų gimnazijos jaunųjų miško bičiulių būrelio vadovės Loretos Pocienės. Paklausyti ir pabendrauti su svečiu atvažiavo miško bičiuliai iš visų mokyklų bei būrelių globėjai miškininkai.

(Plačiau...)

Nenustygsta vietoje nykštukai su kimono (0)

Sulaukę savo dienos ir valandos „Nykštuko“ vaikų lopšelio-darželio auklėtiniai velkasi savo baltus kimono ir skuba į sporto salę. Karatė – ne vienintelis, bet vaikų labai mėgstamas papildomo ugdymo būrelis, kurį lanko ir berniukai, ir mergaitės.

(Plačiau...)

Šimkaitiškiai piešė draugystę (0)

Lapkričio 9 dieną prasidėjo Šiaurės šalių bibliotekų savaitė. Kasmet savaitei skirtas renginys sukviečia ir Šimkaičių vaikus.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook