Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

„Debesėlyje“ atostogos neprailgo (0)

Klausučių vaikų vasaros atostogas paįvairino kultūros centre liepos 13–17 dienomis surengta kūrybinė dienos stovykla „Debesėlis“. Vaikus sukvietė ir jiems nuobodžiauti neleido meno vadovė Regina Bakutienė.

(Plačiau...)

Vadžgiriškiams patinka biblioteka be sienų (0)

Vadžgirio vaikai ir jaunimas vasarą pabuvojo kūrybinėje stovykloje „Biblioteka ne tik tarp keturių sienų“. Tokią stovyklą jau antrus metus jauniesiems knygų skaitytojams ir bibliotekos bičiuliams surengė bibliotekininkė Erika Žievienė.

(Plačiau...)

Varde užkoduotas kovingumas atvedė į sporto salę (0)

Arijaus vardas kildinamas iš graikų kalbos ir reiškia „karo dievas“. Nežinia, ar sūnų pavadindami Arijumi, tėveliai domėjosi vardo kilme, tačiau pro šalį jie tikrai neprašovė. Pirmoje klasėje Arijus Budrys pradėjo lankyti kovinio sporto šakos – dziudo treniruotes, o šiuo metu trylikametis treniruojasi „Panteros“ sporto klube.

(Plačiau...)

Ekskursija į Dantukų šalį (0)

Neįtikėtina! Kokia smagi ir linksma gali būti ekskursija į Dantukų šalį. Tokias ekskursijas ir vasarą mažiesiems rengia Jurbarko odontologijos klinika „Medenta“.

(Plačiau...)

Seredžiuje stovyklavo „judručiai“ (0)

Dvi savaites Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinėje mokykloje vyko stovykla „Judručiai“. Stovyklavo 4-7 klasių vaikai, dirbo mokytojai, o jiems talkino vyresniųjų klasių mokiniai.

(Plačiau...)

Anykščiai nustebino muziejais ir reginiais (0)

Artėjant vasaros atostogoms Juodaičių 5-9 klasių mokiniai kartu su savo auklėtojais išsiruošė į kelionę – važiavo į gamta ir žmonėmis garsų Anykščių kraštą.

(Plačiau...)

Švedai padėjo „Aitvarui“ apkeliauti visą Lietuvą (0)

Įdomiausios atostogų dienos – su „Aitvaru“. Taip sako Girdžių pagrindinės mokyklos mokiniai, kuriems teko pabuvoti stovykloje „Aitvaras“. O teko daugeliui, nes Švedijos Kristianstado miesto bendruomenė girdžiškiams įspūdingas vasaros atostogas dovanoja jau gerą dešimtmetį.

(Plačiau...)

„Vytautukėms“ nėra lygių! (0)

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kvadrato finale Kauno sporto halėje birželio 7 d. Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos mergaičių komanda „Vytautukės“nepralaimėjo nė vienų finalinių varžybų ir iškovojo aukso medalius.

(Plačiau...)

Taikos balandis nutūpė prie Seredžiaus mokyklos (0)

Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos mokytoja Dalia Nekriošienė kartu su savo trečiokais sugalvojo sudėlioti pienių žiedų dėlionę ir papuošti mokyklą. Gegužės 8 dieną smagiam bendram darbeliui trečiokai pakvietė visus pradinukus, ikimokyklinukus ir jų mokytojus.

(Plačiau...)

Skambi ir spalvinga vaikystės šventė (0)

Birželio 5 d. Viešvilės vaikų globos namai pirmą kartą surengė respublikinį festivalį „Noriu lėkt, noriu skrist...“

(Plačiau...)

Ruošiasi diržų egzaminui (0)

Pirmadienį į stovyklą Jurbarke susirinko kelios dešimtys kyokushin karatė klubo „Kumitė“ narių. Treneriai paruošė įdomią programą, kurioje daug aktyvios veiklos ir įvairių sporto šakų. Žinoma, ir karatė treniruotės, nes stovyklautojai ruošiasi laikyti diržų gynimo egzaminą.

(Plačiau...)

Įdomybių kraštas (0)

Pagaliau ir į mūsų gimtinę pasisvečiuoti užsuko spalvingoji gegužė, žadanti ne tik atgijusią gamtą bei gerus orus, tačiau ir pažintines keliones po Lietuvą.

(Plačiau...)

Viešviliškiai sulaukė kitokios dienos (0)

Gegužės 8-oji Viešvilės pagrindinėje mokykloje buvo netradicinio ugdymo diena. Iš dešimties pasiūlytų veiklų mokiniai galėjo pasirinkti pageidaujamą. Vadovauti skirtingoms veikloms pakvietėme dar daugiau nei pernai specialistų iš kitų švietimo įstaigų, prisidėjo mokinių tėveliai.

(Plačiau...)

Savaitė Lietuvai ir gimtinei pažinti (0)

Etnokultūrinė savaitė „Regiono tapatybės ženklai kalboje, buityje, papročiuose“ vyko Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinėje mokykloje.

(Plačiau...)

Užbūrė spalvomis ir ritmais (0)

Respublikinę šokių šventę balandžio pabaigoje surengė Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla, rajono Švietimo skyrius ir pradinio ugdymo pedagogų metodinis būrelis.

(Plačiau...)

Ačiū „Musmiriukų“ auklėtojoms (0)

Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje vykusioje miesto vaikų teatrų šventėje „Voriukas 2015“ puikiai pasirodė Jurbarko mokyklos „Ąžuoliukas“ „Musmiriukų“ grupės auklėtiniai su spektakliu „Vilkas ir ožiukai“.

(Plačiau...)

Gandrai ir vėl parskrido (0)

Kaip ir kiekvienais metais raudoniškiai laukė „Gandro vaišių“. Tai jau tradiciniu tapęs Raudonės pagrindinės mokyklos, bendruomenės centro ir seniūnijos renginys.

(Plačiau...)

Atvėrėme liaudies dainų skrynelę (0)

„Vieną didžią brangenybę lietuvių tauta turi, vieną nuostabų paminklą, už piramides didesnį, už dangų giedresnį, savo sielos paminklą – tai savo nuoširdžią lietuvišką dainą – tą stebuklingą skrynią, kurioje sudėtos lietuvių širdys su savo vargais, skausmais ir nuliūdimais, su savo džiaugsmais, meilės ašaromis ir kilniais pasiryžimais; tą gyvąjį dokumentą, kuriame surašyti mūsų tautos didieji žygiai, mūsų tautos didybė ir galia“ (Juozas Paukštelis).

(Plačiau...)

Teatras – smagus žaidimas (0)

Ir patys mažiausieji teatro mėgėjai šventė Tarptautinę teatro dieną – kovo 27-ąją Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje vyko vaikų teatrų šventė „Voriukas“.

(Plačiau...)

Amsis išsiruošė į kelionę (0)

Mielą šunelį Amsį pažįsta ir myli kone visi vaikai. Amsis – policininkų bičiulis ir į susitikimą su mažaisiais rajono piliečiais pareigūnai visada keliauja kartu su Amsiu. Amsis puikiai žino įstatymus ir taisykles ir vaikams gali duoti daug naudingų patarimų.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook