Balsavimas

Ar reikia gyvūnų kapinių?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Švedai padėjo „Aitvarui“ apkeliauti visą Lietuvą (0)

Įdomiausios atostogų dienos – su „Aitvaru“. Taip sako Girdžių pagrindinės mokyklos mokiniai, kuriems teko pabuvoti stovykloje „Aitvaras“. O teko daugeliui, nes Švedijos Kristianstado miesto bendruomenė girdžiškiams įspūdingas vasaros atostogas dovanoja jau gerą dešimtmetį.

(Plačiau...)

„Vytautukėms“ nėra lygių! (0)

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kvadrato finale Kauno sporto halėje birželio 7 d. Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos mergaičių komanda „Vytautukės“nepralaimėjo nė vienų finalinių varžybų ir iškovojo aukso medalius.

(Plačiau...)

Taikos balandis nutūpė prie Seredžiaus mokyklos (0)

Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos mokytoja Dalia Nekriošienė kartu su savo trečiokais sugalvojo sudėlioti pienių žiedų dėlionę ir papuošti mokyklą. Gegužės 8 dieną smagiam bendram darbeliui trečiokai pakvietė visus pradinukus, ikimokyklinukus ir jų mokytojus.

(Plačiau...)

Skambi ir spalvinga vaikystės šventė (0)

Birželio 5 d. Viešvilės vaikų globos namai pirmą kartą surengė respublikinį festivalį „Noriu lėkt, noriu skrist...“

(Plačiau...)

Ruošiasi diržų egzaminui (0)

Pirmadienį į stovyklą Jurbarke susirinko kelios dešimtys kyokushin karatė klubo „Kumitė“ narių. Treneriai paruošė įdomią programą, kurioje daug aktyvios veiklos ir įvairių sporto šakų. Žinoma, ir karatė treniruotės, nes stovyklautojai ruošiasi laikyti diržų gynimo egzaminą.

(Plačiau...)

Įdomybių kraštas (0)

Pagaliau ir į mūsų gimtinę pasisvečiuoti užsuko spalvingoji gegužė, žadanti ne tik atgijusią gamtą bei gerus orus, tačiau ir pažintines keliones po Lietuvą.

(Plačiau...)

Viešviliškiai sulaukė kitokios dienos (0)

Gegužės 8-oji Viešvilės pagrindinėje mokykloje buvo netradicinio ugdymo diena. Iš dešimties pasiūlytų veiklų mokiniai galėjo pasirinkti pageidaujamą. Vadovauti skirtingoms veikloms pakvietėme dar daugiau nei pernai specialistų iš kitų švietimo įstaigų, prisidėjo mokinių tėveliai.

(Plačiau...)

Savaitė Lietuvai ir gimtinei pažinti (0)

Etnokultūrinė savaitė „Regiono tapatybės ženklai kalboje, buityje, papročiuose“ vyko Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinėje mokykloje.

(Plačiau...)

Užbūrė spalvomis ir ritmais (0)

Respublikinę šokių šventę balandžio pabaigoje surengė Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla, rajono Švietimo skyrius ir pradinio ugdymo pedagogų metodinis būrelis.

(Plačiau...)

Ačiū „Musmiriukų“ auklėtojoms (0)

Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje vykusioje miesto vaikų teatrų šventėje „Voriukas 2015“ puikiai pasirodė Jurbarko mokyklos „Ąžuoliukas“ „Musmiriukų“ grupės auklėtiniai su spektakliu „Vilkas ir ožiukai“.

(Plačiau...)

Gandrai ir vėl parskrido (0)

Kaip ir kiekvienais metais raudoniškiai laukė „Gandro vaišių“. Tai jau tradiciniu tapęs Raudonės pagrindinės mokyklos, bendruomenės centro ir seniūnijos renginys.

(Plačiau...)

Atvėrėme liaudies dainų skrynelę (0)

„Vieną didžią brangenybę lietuvių tauta turi, vieną nuostabų paminklą, už piramides didesnį, už dangų giedresnį, savo sielos paminklą – tai savo nuoširdžią lietuvišką dainą – tą stebuklingą skrynią, kurioje sudėtos lietuvių širdys su savo vargais, skausmais ir nuliūdimais, su savo džiaugsmais, meilės ašaromis ir kilniais pasiryžimais; tą gyvąjį dokumentą, kuriame surašyti mūsų tautos didieji žygiai, mūsų tautos didybė ir galia“ (Juozas Paukštelis).

(Plačiau...)

Teatras – smagus žaidimas (0)

Ir patys mažiausieji teatro mėgėjai šventė Tarptautinę teatro dieną – kovo 27-ąją Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje vyko vaikų teatrų šventė „Voriukas“.

(Plačiau...)

Amsis išsiruošė į kelionę (0)

Mielą šunelį Amsį pažįsta ir myli kone visi vaikai. Amsis – policininkų bičiulis ir į susitikimą su mažaisiais rajono piliečiais pareigūnai visada keliauja kartu su Amsiu. Amsis puikiai žino įstatymus ir taisykles ir vaikams gali duoti daug naudingų patarimų.

(Plačiau...)

Sulaukėm Lietuvos gimtadienio! (0)

Mūsų brangios gimtinės Lietuvos gimtadienio laukia kiekvienas ją mylintis žmogus. Šiai datai visi mokyklos pradinukai ir priešmokyklinukai ruoštis pradėjo iš anksto.

(Plačiau...)

Rūšiavimo pamokos Ekomiestelyje (0)

Viešvilės pagrindinės mokyklos miško bičiuliai kartu su miškininkėmis Irena Petrošiene, Dalia Mačiežiene ir mokytojomis Kristina Budriuviene ir Vaida Jakaityte važiavo į Pagėgiuose įkurtą Ekomiestelį. Klausėmės paskaitos apie šiukšlių rūšiavimą, mokėmės rūšiuoti ir dalyvavome rūšiavimo varžybose bei viktorinoje.

(Plačiau...)

Jubiliejinėje šventėje pradinukai dainavo Tėvynei (0)

Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje vasario 12 d. rajono pradinukai susirinko į kasmetinę dainų šventę. Šiemet šventė jubiliejinė – dešimtoji, ir chorų dainos, kaip ir pirmojoje, skambėjo Tėvynei.

(Plačiau...)

Kad Lietuvos veidas būtų lietuviškas (0)

Kaip sakė garsus vokiečių poetas J. V. Gėtė, geriausias būdas išlaikyti draugystę – dalytis mintimis apie savo darbus. Žmones labiausiai suartina veikla. Tai ir parodo užsimezgusi draugystė tarp Veliuonos Antano ir Jono Juškų ir Kauno rajono Karmėlavos Balio Buračo gimnazijų. Šių mokyklų pradinukai ir pradinių klasių mokytojai įsijungė į bendrą projektą „Paveldo skrynią pravėrus“.

(Plačiau...)

Nugalėtojams – auksiniai česnakai (0)

Tamsų sausio 23-iosios vakarą Smalininkuose suliepsnojo skautiškas aukuras, kuris skelbė Skautolimpiados atidarymą. Ugnis, kurią atnešė vienas geriausių Jurbarko rajono sportininkų patyręs skautas Andrius Kožikis, buvo ne nuo Olimpo kalno, o iš entuziazmu degančių jaunų širdžių.

(Plačiau...)

Skaitymas – sudėtingas menas (0)

Vasario 4 d. vyko rajoninis mokinių meninio skaitymo konkursas. Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos aktų salėje šiemet skambėjo 30 moksleivių raiškusis žodis – pasirinkti prozos ir poezijos tekstai. Komisija išrinko geriausius skaitovus, kurie vasario 14 d. atstovaus mūsų rajonui regioniniame konkurso rate Lazdijuose.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook