Balsavimas

Ar reikia gyvūnų kapinių?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Lesyklėlė – puikus žieminis paukštelių restoranas (0)

Viešvilės pagrindinės mokyklos jaunieji miško bičiuliai dar rudenį suskubo daryti lesyklas paukščiams ir ragino visus mokinius prisidėti prie šio gražaus ir malonaus darbelio. Tik tikrieji gamtos mylėtojai taip gali – pasirūpinti, kad žiema visiems būtų maloni ir nesunki.

(Plačiau...)

Tikrus kovotojus pažinsi iš kimono (0)

Kovų menais vadinamos sporto šakos po pasaulį pasklido iš Rytų kraštų. Jau seniai atkeliavo ir į Jurbarką ir yra labai populiarios tarp suaugusiųjų ir tarp vaikų. Svarbiausia šiame sporte – grumtynės pagal griežtas taisykles. O kovų menų sportininkus pažinsi iš balto jų rūbo – kimono.

(Plačiau...)

Mažieji bibliotekos bičiuliai išrinko Metų knygą (0)

Likus geram mėnesiui iki Metų knygų rinkimų Jurbarko viešosios bibliotekos Vaikų skyrius pristatė skaitytojams knygų penketuką, už kurį galima balsuoti ir rinkti geriausią. Bibliotekininkėms Linai ir Birutei padėjo gimnazistai Gabrielė, Danielė ir Tadas.

(Plačiau...)

Atskleidė ilgaamžiškumo paslaptis (0)

Viešvilės pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojos vaikų sveikatinimo programų konkursui pateikė projektą „Aukime ir stiprėkime“, gavo finansavimą ir kartu su mokiniais ir jų tėveliais vykdė šį projektą.

(Plačiau...)

Mažiesiems – didelė kelionė (0)

Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos „Pelėdžiukų“, „Giliukų“, „Varpelių“, priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai su auklėtojomis vyko į Smalininkus – pasidairyti po miestelį, apžiūrėti Senovinės technikos muziejaus eksponatus.

(Plačiau...)

Prezidentės pasveikinimas – Kamilei ir jos mokytojai (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos mokinė Kamilė Kačinskaitė ir jos lietuvių kalbos mokytoja Jovita Mišeikienė gruodžio 10 d. dalyvavo šventėje LR Prezidentūroje, kur aukščiausi mūsų šalies vadovai sveikino tarptautinių olimpiadų ir konkursų dalyvius bei jų mokytojus.

(Plačiau...)

Gimtadienio tortu „Upelė“ vaišino bičiulius (0)

Šie metai Klausučių Stasio Santvaro pagrindinės mokyklos etninės kultūros būreliui „Upelė“ padovanojo gražų penkioliktąjį gimtadienį.

(Plačiau...)

Iš bibliotekos nukeliavo į Afriką (0)

Vieną darganotą rudens dieną Vadžgirio pagrindinės mokyklos mokiniai keliavo sušilti... į Afriką. Įspūdžius iš savo kelionės po juodąjį žemyną vaikams pasakojo kultūros centro darbuotoja Lina Lukošienė, o bibliotekininkė Erika Žievienė pasiūlė visiems perskaityti knygą „Mama Afrika“.

(Plačiau...)

Baisus, bet linksmas Helovinas – vadžgiriškių pamėgta šventė (0)

„Sugrįžimas pas knygų tamsos valdovę“ – trečius metus iš eilės Vadžgiryje šitaip vadinama Helovino šventė.

(Plačiau...)

Iš Seimo parsivežėme dovanų (0)

Raudonės pagrindinės mokyklos jaunieji miško bičiuliai vyko į Lietuvos Respublikos Seimą. Norėjome sužinoti daugiau apie mūsų valstybės valdymą, juk kiekvienas pilietis turi domėtis savo šalimi.

(Plačiau...)

Ant piliakalnio sekė senas ir kūrė naujas legendas (0)

Verždamasis pažinti pasaulį pirmiausia pažink tai, kas šalia. Vadovaudamiesi tokiu principu Naujamiesčio pagrindinės mokyklos kraštotyros ir jaunųjų miško bičiulių būrelių nariai išsiruošė į ekskursiją.

(Plačiau...)

Dovanojo pramogų dieną (0)

Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniams kelionę į Kauną padovanojo Lietuvos „VW Vabalų“ klubas.

(Plačiau...)

Surasti lobį padėjo tėveliai (0)

Naujamiesčio pagrindinės mokyklos 2b klasės mokiniams jų mokytoja Alina Dambrauskienė surengė įdomų Baltų vienybės dienos minėjimą. Kadangi lietus šiek tiek sujaukė šventės planą, į pagalbą teko kviestis ir tėvelius.

(Plačiau...)

Kelionės dovanojo džiaugsmų ir netikėtumų (0)

Apie įdomias keliones, kuriose pažino savo gimtinės apylinkes, „Vaikų trečiadieniui“ papasakojo Girdžių pagrindinės mokyklos neformaliojo ugdymo būrelio „Žodžio magija“ nariai ir mokytoja Ofelija Kimutienė.

(Plačiau...)

Rašytoja vaikams linkėjo būti smalsiems ir nepasenti (0)

Į susitikimą su rašytoja Renata Šerelyte Jurbarko viešoji biblioteka pakvietė Naujamiesčio pagrindinės mokyklos trečiokus ir ketvirtokus. Pradinukų mokytojos po susitikimo sakė, kad dauguma vaikų dabar norės perskaityti šios rašytojos knygas. Renginys vyko pagal bibliotekos įgyvendinamą projektą „Atsiversk knygą – atrasi naują pasaulį“, finansuojamą Lietuvos kultūros tarybos ir Jurbarko r. savivaldybės.

(Plačiau...)

Pamokos muziejuje – puikus antrokų startas (0)

Naujamiesčio pagrindinės mokyklos antrokai mokslo metus pradėjo Vinco Grybo memorialiniame muziejuje. Mokytojos Alina Dambrauskienė, Liolė Kažerskienė ir Ilona Mockaitienė surengė savo mokiniams pažintį su Jurbarko kultūra ir netradicinę istorijos pamoką, skirtą paminėti Vytauto Didžiojo karūnavimo dieną.

(Plačiau...)

Rugsėjo 1-osios staigmena – už mankštą (0)

Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai noriai lanko sporto būrelį, labai mėgsta mankštintis naujame mokyklos stadione. Praėjusiais mokslo metais dalyvavome respublikiniame konkurse „Mano klasės mankšta“ ir laimėjome III vietą, o dovanos mus pasiekė Rugsėjo 1-ąją.

(Plačiau...)

Skambioji „Bruknelė“ – teatro dovana pradinukams (0)

Šį pirmadienį rajono mokyklų pradinukai suvažiavo į Jurbarko kultūros centrą žiūrėti Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro operą vaikams „Bruknelė“. Teatras įgyvendina Kultūros rėmimo fondo finansuojamą edukacinį projektą, skirtą mažuose miesteliuose gyvenantiems vaikams, kuriems opera – toli.

(Plačiau...)

Jaunieji gelbėtojai išbandė ugniagesių techniką (0)

Penktadienį Jurbarko priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje klegėjo vaikai. Dvidešimt jaunųjų gelbėtojų susipažino su ugniagesių darbu ir gelbėjimo įranga.

(Plačiau...)

Po Aukštaitijos parkus ir girias (0)

Viešvilės, Smalininkų, Raudonės ir Gausantiškių mokyklų jaunieji miško bičiuliai, jų vadovai ir globėjai keliavo po Aukštaitiją.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook