Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Sulaukėm Lietuvos gimtadienio! (0)

Mūsų brangios gimtinės Lietuvos gimtadienio laukia kiekvienas ją mylintis žmogus. Šiai datai visi mokyklos pradinukai ir priešmokyklinukai ruoštis pradėjo iš anksto.

(Plačiau...)

Rūšiavimo pamokos Ekomiestelyje (0)

Viešvilės pagrindinės mokyklos miško bičiuliai kartu su miškininkėmis Irena Petrošiene, Dalia Mačiežiene ir mokytojomis Kristina Budriuviene ir Vaida Jakaityte važiavo į Pagėgiuose įkurtą Ekomiestelį. Klausėmės paskaitos apie šiukšlių rūšiavimą, mokėmės rūšiuoti ir dalyvavome rūšiavimo varžybose bei viktorinoje.

(Plačiau...)

Jubiliejinėje šventėje pradinukai dainavo Tėvynei (0)

Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje vasario 12 d. rajono pradinukai susirinko į kasmetinę dainų šventę. Šiemet šventė jubiliejinė – dešimtoji, ir chorų dainos, kaip ir pirmojoje, skambėjo Tėvynei.

(Plačiau...)

Kad Lietuvos veidas būtų lietuviškas (0)

Kaip sakė garsus vokiečių poetas J. V. Gėtė, geriausias būdas išlaikyti draugystę – dalytis mintimis apie savo darbus. Žmones labiausiai suartina veikla. Tai ir parodo užsimezgusi draugystė tarp Veliuonos Antano ir Jono Juškų ir Kauno rajono Karmėlavos Balio Buračo gimnazijų. Šių mokyklų pradinukai ir pradinių klasių mokytojai įsijungė į bendrą projektą „Paveldo skrynią pravėrus“.

(Plačiau...)

Nugalėtojams – auksiniai česnakai (0)

Tamsų sausio 23-iosios vakarą Smalininkuose suliepsnojo skautiškas aukuras, kuris skelbė Skautolimpiados atidarymą. Ugnis, kurią atnešė vienas geriausių Jurbarko rajono sportininkų patyręs skautas Andrius Kožikis, buvo ne nuo Olimpo kalno, o iš entuziazmu degančių jaunų širdžių.

(Plačiau...)

Skaitymas – sudėtingas menas (0)

Vasario 4 d. vyko rajoninis mokinių meninio skaitymo konkursas. Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos aktų salėje šiemet skambėjo 30 moksleivių raiškusis žodis – pasirinkti prozos ir poezijos tekstai. Komisija išrinko geriausius skaitovus, kurie vasario 14 d. atstovaus mūsų rajonui regioniniame konkurso rate Lazdijuose.

(Plačiau...)

Lesyklėlė – puikus žieminis paukštelių restoranas (0)

Viešvilės pagrindinės mokyklos jaunieji miško bičiuliai dar rudenį suskubo daryti lesyklas paukščiams ir ragino visus mokinius prisidėti prie šio gražaus ir malonaus darbelio. Tik tikrieji gamtos mylėtojai taip gali – pasirūpinti, kad žiema visiems būtų maloni ir nesunki.

(Plačiau...)

Tikrus kovotojus pažinsi iš kimono (0)

Kovų menais vadinamos sporto šakos po pasaulį pasklido iš Rytų kraštų. Jau seniai atkeliavo ir į Jurbarką ir yra labai populiarios tarp suaugusiųjų ir tarp vaikų. Svarbiausia šiame sporte – grumtynės pagal griežtas taisykles. O kovų menų sportininkus pažinsi iš balto jų rūbo – kimono.

(Plačiau...)

Mažieji bibliotekos bičiuliai išrinko Metų knygą (0)

Likus geram mėnesiui iki Metų knygų rinkimų Jurbarko viešosios bibliotekos Vaikų skyrius pristatė skaitytojams knygų penketuką, už kurį galima balsuoti ir rinkti geriausią. Bibliotekininkėms Linai ir Birutei padėjo gimnazistai Gabrielė, Danielė ir Tadas.

(Plačiau...)

Atskleidė ilgaamžiškumo paslaptis (0)

Viešvilės pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojos vaikų sveikatinimo programų konkursui pateikė projektą „Aukime ir stiprėkime“, gavo finansavimą ir kartu su mokiniais ir jų tėveliais vykdė šį projektą.

(Plačiau...)

Mažiesiems – didelė kelionė (0)

Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos „Pelėdžiukų“, „Giliukų“, „Varpelių“, priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai su auklėtojomis vyko į Smalininkus – pasidairyti po miestelį, apžiūrėti Senovinės technikos muziejaus eksponatus.

(Plačiau...)

Prezidentės pasveikinimas – Kamilei ir jos mokytojai (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos mokinė Kamilė Kačinskaitė ir jos lietuvių kalbos mokytoja Jovita Mišeikienė gruodžio 10 d. dalyvavo šventėje LR Prezidentūroje, kur aukščiausi mūsų šalies vadovai sveikino tarptautinių olimpiadų ir konkursų dalyvius bei jų mokytojus.

(Plačiau...)

Gimtadienio tortu „Upelė“ vaišino bičiulius (0)

Šie metai Klausučių Stasio Santvaro pagrindinės mokyklos etninės kultūros būreliui „Upelė“ padovanojo gražų penkioliktąjį gimtadienį.

(Plačiau...)

Iš bibliotekos nukeliavo į Afriką (0)

Vieną darganotą rudens dieną Vadžgirio pagrindinės mokyklos mokiniai keliavo sušilti... į Afriką. Įspūdžius iš savo kelionės po juodąjį žemyną vaikams pasakojo kultūros centro darbuotoja Lina Lukošienė, o bibliotekininkė Erika Žievienė pasiūlė visiems perskaityti knygą „Mama Afrika“.

(Plačiau...)

Baisus, bet linksmas Helovinas – vadžgiriškių pamėgta šventė (0)

„Sugrįžimas pas knygų tamsos valdovę“ – trečius metus iš eilės Vadžgiryje šitaip vadinama Helovino šventė.

(Plačiau...)

Iš Seimo parsivežėme dovanų (0)

Raudonės pagrindinės mokyklos jaunieji miško bičiuliai vyko į Lietuvos Respublikos Seimą. Norėjome sužinoti daugiau apie mūsų valstybės valdymą, juk kiekvienas pilietis turi domėtis savo šalimi.

(Plačiau...)

Ant piliakalnio sekė senas ir kūrė naujas legendas (0)

Verždamasis pažinti pasaulį pirmiausia pažink tai, kas šalia. Vadovaudamiesi tokiu principu Naujamiesčio pagrindinės mokyklos kraštotyros ir jaunųjų miško bičiulių būrelių nariai išsiruošė į ekskursiją.

(Plačiau...)

Dovanojo pramogų dieną (0)

Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniams kelionę į Kauną padovanojo Lietuvos „VW Vabalų“ klubas.

(Plačiau...)

Surasti lobį padėjo tėveliai (0)

Naujamiesčio pagrindinės mokyklos 2b klasės mokiniams jų mokytoja Alina Dambrauskienė surengė įdomų Baltų vienybės dienos minėjimą. Kadangi lietus šiek tiek sujaukė šventės planą, į pagalbą teko kviestis ir tėvelius.

(Plačiau...)

Kelionės dovanojo džiaugsmų ir netikėtumų (0)

Apie įdomias keliones, kuriose pažino savo gimtinės apylinkes, „Vaikų trečiadieniui“ papasakojo Girdžių pagrindinės mokyklos neformaliojo ugdymo būrelio „Žodžio magija“ nariai ir mokytoja Ofelija Kimutienė.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook