Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Rašytoja vaikams linkėjo būti smalsiems ir nepasenti (0)

Į susitikimą su rašytoja Renata Šerelyte Jurbarko viešoji biblioteka pakvietė Naujamiesčio pagrindinės mokyklos trečiokus ir ketvirtokus. Pradinukų mokytojos po susitikimo sakė, kad dauguma vaikų dabar norės perskaityti šios rašytojos knygas. Renginys vyko pagal bibliotekos įgyvendinamą projektą „Atsiversk knygą – atrasi naują pasaulį“, finansuojamą Lietuvos kultūros tarybos ir Jurbarko r. savivaldybės.

(Plačiau...)

Pamokos muziejuje – puikus antrokų startas (0)

Naujamiesčio pagrindinės mokyklos antrokai mokslo metus pradėjo Vinco Grybo memorialiniame muziejuje. Mokytojos Alina Dambrauskienė, Liolė Kažerskienė ir Ilona Mockaitienė surengė savo mokiniams pažintį su Jurbarko kultūra ir netradicinę istorijos pamoką, skirtą paminėti Vytauto Didžiojo karūnavimo dieną.

(Plačiau...)

Rugsėjo 1-osios staigmena – už mankštą (0)

Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai noriai lanko sporto būrelį, labai mėgsta mankštintis naujame mokyklos stadione. Praėjusiais mokslo metais dalyvavome respublikiniame konkurse „Mano klasės mankšta“ ir laimėjome III vietą, o dovanos mus pasiekė Rugsėjo 1-ąją.

(Plačiau...)

Skambioji „Bruknelė“ – teatro dovana pradinukams (0)

Šį pirmadienį rajono mokyklų pradinukai suvažiavo į Jurbarko kultūros centrą žiūrėti Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro operą vaikams „Bruknelė“. Teatras įgyvendina Kultūros rėmimo fondo finansuojamą edukacinį projektą, skirtą mažuose miesteliuose gyvenantiems vaikams, kuriems opera – toli.

(Plačiau...)

Jaunieji gelbėtojai išbandė ugniagesių techniką (0)

Penktadienį Jurbarko priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje klegėjo vaikai. Dvidešimt jaunųjų gelbėtojų susipažino su ugniagesių darbu ir gelbėjimo įranga.

(Plačiau...)

Po Aukštaitijos parkus ir girias (0)

Viešvilės, Smalininkų, Raudonės ir Gausantiškių mokyklų jaunieji miško bičiuliai, jų vadovai ir globėjai keliavo po Aukštaitiją.

(Plačiau...)

„Judručiai“ stovyklauja Seredžiuje (0)

Vasarą ištuštėjo klasės, bet Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos stadione dar ilgai aidėjo smagus šurmulys. Čia birželio 9-20 d. vaikai rinkosi į dieninę vasaros sporto stovyklą „Judručiai“. Įdomių užsiėmimų programa paįvairino mokinukų vasaros atostogas.

(Plačiau...)

Skambanti skautų vasara (0)

Pirmadienį prasidėjo didžiausias rajono skautijos vasaros renginys – stovykla „Skautų pradas“. Tauragės krašto skautai savo palapines šiemet pasistatė Jūravos girininkijoje. Miškas aidi dainomis ir skanduotėmis ir kasdien čia vyksta viena už kitą įdomesnės veiklos.

(Plačiau...)

Šokolado mieste (0)

Baigiantis mokslo metams ilgai galvojome, į kokią ekskursiją važiuoti, ir nusprendėme vykti į Šiaulius, kur aplankysime Šokolado muziejų, Kryžių kalną ir kitus objektus.

(Plačiau...)

Kurti knygą – tai atrasti naujus pasaulius (0)

Visi žino, kad knygas kuria rašytojai, o kaip kuria – paslaptis. Bet Jurbarko vaikai turėjo galimybę šią paslaptį atskleisti ir netgi patys kūrė knygą. Tai vyko miesto bibliotekoje, kuri mažiesiems knygų bičiuliams sugalvojo projektą „Paimk knygą – atrasi naują pasaulį“. Projektą rėmė Lietuvos kultūros taryba.

(Plačiau...)

Laureatus paskelbė Druskininkuose (0)

Kiekvienais metais Raudonės pagrindinės mokyklos jaunieji miško bičiuliai su būrelio vadove mokytoja Loreta Pociene aktyviai dalyvaujame respublikiniuose JMBS konkursuose. Šiemet dalyvavome piešinių konkurso „Piešiu mišką“ ir fotografijų konkurso „Žvilgsnis į miško įdomybes“ darbų parodos atidaryme Druskininkuose, „Girios aide“.

(Plačiau...)

Vaikystės šventėje – šypsenų lietus (0)

Birželio 9-osios rytą Jurbarko miesto biblioteką okupavo vaikai – jie iš viso rajono čia suvažiavo švęsti Vaikų gynimo dieną. Smagią šventę savo globotiniams sugalvojo Lietuvos samariečių Jurbarko krašto bendrija, o ją surengti padėjo daug bičiuliškai nusiteikusių pagalbininkų.

(Plačiau...)

„Adatėlė“ keliavo prie stebuklingo upelio (0)

Šiltą gražią pavasario popietę Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto Viešvilės kultūros centre rankdarbių būrelyje „Adatėlė“ įvyko velykinė šventė.

(Plačiau...)

Jurginių šventės labiausiai laukėme! (0)

Pavasaris dovanoja mums daug gražių švenčių: sučiulba Vieversio diena, per šv. Juozapą parskrenda pempė, šv. Kazimieras šurmuliuoja pavasario jomarku, o kur dar ilgai lauktos Velykos! Bet mes, serediškiai, labiausiai laukiame Jurginių.

(Plačiau...)

Arklys Dominykas užsikabarojo į teatro palėpę (0)

Senų namų palėpėse neįtikėtinų dalykų būdavo ne tik tais laikais, kuriuos vadiname senove. Ir dabar visko nutinka – į seno namo, kuriame įsikūręs Smalininkų kultūros centras, palėpę vieną popietę užsikabarojo arklys Dominykas ir pražydo jo mylima Rugiagėlė... O daugybė vaikų, vienų ir su tėveliais, irgi užsiropštė į palėpę pažiūrėti, kas ten bus.

(Plačiau...)

Kieno dviratis saugiausias? (0)

Tradicinė Sveikatos savaitė balandžio mėnesį subūrė Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos bendruomenę aktyviai veiklai. Šių metų savaitės tema – „Būk saugus kelyje“. Tai ir 5-7 klasių projekto, kurį koordinuoja socialinė pedagogė Nijolė Paulikienė, „Saugus mokykloje – saugus gatvėje“ dalis.

(Plačiau...)

Didžiausia taurė – šveicariška (0)

Penktokė Radvilė Bendžiūtė yra išbandžiusi daug popamokinių veiklų, bet tik karatė kovos ją traukia taip, kad Jurbarko klubą „Kumitė“ ji lanko jau penktus metus ir gali pasipuikuoti ne vienu sportiniu pasiekimu. Visai neseniai, balandžio mėnesį, Radvilės apdovanojimų kolekciją papildė Šveicarijos atvirojo čempionato taurė.

(Plačiau...)

Skaitėme ir laukėme vaiduoklių (0)

Vieną nepaprastai gražų penktadienio vakarą Raudonės pilyje netrūko linksmo šurmulio – kartu praleisti naktį susirinko Raudonės ir Gausantiškių mokyklų jaunieji miško bičiuliai. Bet ne miegoti, o knygas skaityti!

(Plačiau...)

Vaikų meno dienos baigėsi šokiais (0)

Balandžio 4 d. respublikine šokių švente baigėsi Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje rengtos vaikų meno dienos – taip galima pavadinti renginius, kuriuose skleidėsi ikimokyklinukų ir pradinukų, vadovaujamų kūrybingų pedagogų, vaidybos, šokių, dainavimo ir piešimo sugebėjimai. Šventėse dalyvavo ir kitų Jurbarko ir aplinkinių rajonų ugdymo įstaigų mokiniai.

(Plačiau...)

Pavasaris ant gandro sparnų (0)

Pavasaris – pats gražiausias metų laikas, kai pražysta žibuoklės ir purienos ir sugrįžta į gimtinę paukščiai. Rotulių vaikų lopšelyje-darželyje įgyvendintas projektas „Pavasaris ant gandro sparnų“ padėjo vaikams pažinti ir globoti paukščius ir išgyventi pavasario džiaugsmus.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook