Balsavimas

Ar reikia gyvūnų kapinių?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

„Judručiai“ stovyklauja Seredžiuje (0)

Vasarą ištuštėjo klasės, bet Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos stadione dar ilgai aidėjo smagus šurmulys. Čia birželio 9-20 d. vaikai rinkosi į dieninę vasaros sporto stovyklą „Judručiai“. Įdomių užsiėmimų programa paįvairino mokinukų vasaros atostogas.

(Plačiau...)

Skambanti skautų vasara (0)

Pirmadienį prasidėjo didžiausias rajono skautijos vasaros renginys – stovykla „Skautų pradas“. Tauragės krašto skautai savo palapines šiemet pasistatė Jūravos girininkijoje. Miškas aidi dainomis ir skanduotėmis ir kasdien čia vyksta viena už kitą įdomesnės veiklos.

(Plačiau...)

Šokolado mieste (0)

Baigiantis mokslo metams ilgai galvojome, į kokią ekskursiją važiuoti, ir nusprendėme vykti į Šiaulius, kur aplankysime Šokolado muziejų, Kryžių kalną ir kitus objektus.

(Plačiau...)

Kurti knygą – tai atrasti naujus pasaulius (0)

Visi žino, kad knygas kuria rašytojai, o kaip kuria – paslaptis. Bet Jurbarko vaikai turėjo galimybę šią paslaptį atskleisti ir netgi patys kūrė knygą. Tai vyko miesto bibliotekoje, kuri mažiesiems knygų bičiuliams sugalvojo projektą „Paimk knygą – atrasi naują pasaulį“. Projektą rėmė Lietuvos kultūros taryba.

(Plačiau...)

Laureatus paskelbė Druskininkuose (0)

Kiekvienais metais Raudonės pagrindinės mokyklos jaunieji miško bičiuliai su būrelio vadove mokytoja Loreta Pociene aktyviai dalyvaujame respublikiniuose JMBS konkursuose. Šiemet dalyvavome piešinių konkurso „Piešiu mišką“ ir fotografijų konkurso „Žvilgsnis į miško įdomybes“ darbų parodos atidaryme Druskininkuose, „Girios aide“.

(Plačiau...)

Vaikystės šventėje – šypsenų lietus (0)

Birželio 9-osios rytą Jurbarko miesto biblioteką okupavo vaikai – jie iš viso rajono čia suvažiavo švęsti Vaikų gynimo dieną. Smagią šventę savo globotiniams sugalvojo Lietuvos samariečių Jurbarko krašto bendrija, o ją surengti padėjo daug bičiuliškai nusiteikusių pagalbininkų.

(Plačiau...)

„Adatėlė“ keliavo prie stebuklingo upelio (0)

Šiltą gražią pavasario popietę Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto Viešvilės kultūros centre rankdarbių būrelyje „Adatėlė“ įvyko velykinė šventė.

(Plačiau...)

Jurginių šventės labiausiai laukėme! (0)

Pavasaris dovanoja mums daug gražių švenčių: sučiulba Vieversio diena, per šv. Juozapą parskrenda pempė, šv. Kazimieras šurmuliuoja pavasario jomarku, o kur dar ilgai lauktos Velykos! Bet mes, serediškiai, labiausiai laukiame Jurginių.

(Plačiau...)

Arklys Dominykas užsikabarojo į teatro palėpę (0)

Senų namų palėpėse neįtikėtinų dalykų būdavo ne tik tais laikais, kuriuos vadiname senove. Ir dabar visko nutinka – į seno namo, kuriame įsikūręs Smalininkų kultūros centras, palėpę vieną popietę užsikabarojo arklys Dominykas ir pražydo jo mylima Rugiagėlė... O daugybė vaikų, vienų ir su tėveliais, irgi užsiropštė į palėpę pažiūrėti, kas ten bus.

(Plačiau...)

Kieno dviratis saugiausias? (0)

Tradicinė Sveikatos savaitė balandžio mėnesį subūrė Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos bendruomenę aktyviai veiklai. Šių metų savaitės tema – „Būk saugus kelyje“. Tai ir 5-7 klasių projekto, kurį koordinuoja socialinė pedagogė Nijolė Paulikienė, „Saugus mokykloje – saugus gatvėje“ dalis.

(Plačiau...)

Didžiausia taurė – šveicariška (0)

Penktokė Radvilė Bendžiūtė yra išbandžiusi daug popamokinių veiklų, bet tik karatė kovos ją traukia taip, kad Jurbarko klubą „Kumitė“ ji lanko jau penktus metus ir gali pasipuikuoti ne vienu sportiniu pasiekimu. Visai neseniai, balandžio mėnesį, Radvilės apdovanojimų kolekciją papildė Šveicarijos atvirojo čempionato taurė.

(Plačiau...)

Skaitėme ir laukėme vaiduoklių (0)

Vieną nepaprastai gražų penktadienio vakarą Raudonės pilyje netrūko linksmo šurmulio – kartu praleisti naktį susirinko Raudonės ir Gausantiškių mokyklų jaunieji miško bičiuliai. Bet ne miegoti, o knygas skaityti!

(Plačiau...)

Vaikų meno dienos baigėsi šokiais (0)

Balandžio 4 d. respublikine šokių švente baigėsi Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje rengtos vaikų meno dienos – taip galima pavadinti renginius, kuriuose skleidėsi ikimokyklinukų ir pradinukų, vadovaujamų kūrybingų pedagogų, vaidybos, šokių, dainavimo ir piešimo sugebėjimai. Šventėse dalyvavo ir kitų Jurbarko ir aplinkinių rajonų ugdymo įstaigų mokiniai.

(Plačiau...)

Pavasaris ant gandro sparnų (0)

Pavasaris – pats gražiausias metų laikas, kai pražysta žibuoklės ir purienos ir sugrįžta į gimtinę paukščiai. Rotulių vaikų lopšelyje-darželyje įgyvendintas projektas „Pavasaris ant gandro sparnų“ padėjo vaikams pažinti ir globoti paukščius ir išgyventi pavasario džiaugsmus.

(Plačiau...)

Pavasarinė mugė sukvietė visus į Veliuonos gimnaziją (0)

Kasmet kovo mėnesį mūsų gimnazijoje vyksta menų ir amatų diena. 1-8 klasių mokiniai mokosi daryti įvairius darbelius, groti lietuvių liaudies instrumentais. Šiemet susipažinome su Užgavėnių ir Velykų papročiais bei tradicijomis.

(Plačiau...)

Nepažinti Afrikos veidai (0)

Ūkanotą pavasario rytą Raudonės pagrindinė mokykla sulaukė įdomaus svečio – Vilniaus universiteto dėstytojo, poligloto, filosofijos mokslų daktaro Gedimino Degėsio.

(Plačiau...)

Alanas pasakojo apie dinozaurus (0)

Dinozaurai – didžiuliai Žemėje gyvenę ropliai – išnyko prieš 65 milijonus metų, kai, naujausiais mokslininkų duomenimis, ant dabartinės Meksikos teritorijos nukrito didžiulis asteroidas. Visuose žemynuose, net ir Antarktidoje, randama suakmenėjusių dinozaurų liekanų, pagal jas mokslininkai jau aprašė daugiau negu 800 dinozaurų genčių. Dinozaurai įdomūs ne tik mokslininkams, bet ir vaikams. Trečiokas Alanas Užemeckas kolekcionuoja dinozaurų modeliukus ir viską apie juos žino.

(Plačiau...)

Gimtosios kalbos diena su Donelaičiu (0)

„Tarp visų kultūros lobių, kuriuos paveldėjome iš savo tėvų, senelių ir prosenelių, svarbiausia yra kalba“ – šiuos žodžius Tarptautinės gimtosios kalbos dieną kasmet vis kiti Jurbarko „Ąžuoliuko“ priešmokyklinukai taria jau septintą kartą, tačiau kasmet ši šventė įgauna naujų spalvų, kasmet puošiasi savitai.

(Plačiau...)

Gausantiškių kvadrato žaidėjai – Lietuvoje geriausi! (0)

Gausantiškių Antano Valaičio pagrindinės mokyklos berniukų komanda tapo Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybų nugalėtojais. Nuo festivalio pradžios iki respublikinio finalo komanda sužaidė 10 rungtynių ir – nė vieno pralaimėjimo. Šaunuoliai Gausantiškių sportininkai!

(Plačiau...)

Vasario 16-oji (0)

Nepriklausomybė kiekvienam asocijuojasi su laisve, bet ar dažnas ją sieja su pareiga ir atsakomybe? Turbūt, ne. Būtent todėl nusprendžiau savo antrokėlius supažindinti su Lietuvos istorija.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook