Balsavimas

Ar reikia gyvūnų kapinių?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Mergaitės rašo laiškus (0)

Pasaulinė pašto sąjunga jau nuo 1971 metų organizuoja tarptautinį laiškų, arba epistolinio rašinio, konkursą, kuriame kasmet dalyvauja ir būrelis mūsų rajono mokinių. Šiemet konkursą laimėjo veliuoniškė Kamilė Kačinskaitė ir serediškė Inga Filipsons.

(Plačiau...)

Penklinėje apsigyveno fantazija (0)

Tradicinė pradinukų dainų šventė vasario 12 d. vėl sukvietė rajono mokyklų dainorėlius į Vytauto Didžiojo pagrindinę mokyklą. Šventėje „Muzikos ir fantazijos pasaulyje“ dalyvavo aštuoni chorai – dainose liejosi vaikystės džiaugsmas, o vaizduotė skraidino į fantastiškais garsais skambantį pasaulį.

(Plačiau...)

Užduotį veliuoniškiams skyrė Danijos princas (0)

Finansinio raštingumo olimpiada vyksta jau trečius metus, joje dalyvauja moksleiviai iš visos Lietuvos. Šiais metais dalyvavo 419 komandų. Olimpiadą organizuoja „Danske Bank“ su partneriais, o moksleiviai parodo savo kūrybiškumą ir mokėjimą valdyti pinigus.

(Plačiau...)

Pasakaitės iš močiutės skrynios (0)

Raudonės pagrindinėje mokykloje vyko renginys tarmių metams paminėti „Iš močiutės skrynios“. Šventei iš anksto ruošėsi visi pradinukai ir jų mokytojos.

(Plačiau...)

„Ąžuoliukas“ – geriausia Lietuvos eTwinning mokykla (0)

Jurbarko „Ąžuoliukas“ 2013 metais pripažintas geriausia Lietuvos eTwinning mokykla. Šį kartą sėkmė lydėjo „Saulėgrąžiukų“ grupės auklėtojos metodininkės Vidos Petraitienės ir jos ugdytinių projektą „Europos šalių vaikų gimtadieniai“.

(Plačiau...)

Žvaigždės spindėjo išmone (0)

Gražiausio Jurbarko pastato – miesto bibliotekos langus praėjusių metų pabaigoje papuošė dešimtys žvaigždučių. Bet ne iš dangaus jos čia nusileido. Bibliotekos languose buvo eksponuojami kūrybinio konkurso „EKO kalėdinė žvaigždė“ darbai.

(Plačiau...)

Vykim lauk kirmėlaitę kariesą (0)

Sveiki! Šepetėlis Švelnutėlis vėl kviečia vaikučius ir tėvelius į pamokėlę. Gydytoja odontologė Edita Kažemėkienė pasakoja apie kirmėlaitę, vardu Kariesas, ir kas atsitinka, kai ji apsigyvena dantukuose. Kariesą gydytoja vadina tiesiog kirmėle. Nemyli gydytoja tos kirmėlės ir jums, vaikučiai, pataria nevilioti jos saldumynais, o jei jau apsigyveno jūsų dantukuose – tuoj pat vyti ją lauk.

(Plačiau...)

Kažkas pakišo koją – likome antri (0)

Raudonės pagrindinės mokyklos jaunųjų miško bičiulių būrelio penketukas: Ieva Sapronaitytė, Simona Dobilaitytė, Ernestas Venslovas, Ūla Marija Urbštaitė ir aš, Viktorija Čelkytė, respublikiniame konkurse „Pažink saugomas teritorijas“ iškovojo II vietą. Šiame konkurse mūsų komanda atstovavo ne tik Panemunių regioniniam parkui, bet ir visam Suvalkijos regionui.

(Plačiau...)

Moka būti tikrais pirmokais (0)

Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos pirmokai – jau tikrų tikriausi mokiniai. Lapkričio 27-ąją ketvirtokai surengė jų krikštynas ir priėmė į pradinukų būrį.

(Plačiau...)

Šoko viščiukai ir piratai (0)

Atspėkit, kokia būna šventė, kai vaikučiai persirengia meškiukais, nykštukais, skruzdėlytėmis, viščiukais ir net piratais?
Ot, ir ne karnavalas! Ot, ir neatspėjote! Tai – beždžioniukų diskoteka „Ąžuoliuko“ mokykloje. Persirengę įvairiais personažais vaikai šoko pagal linksmų dainelių įrašus. Buvo smagu pažiūrėti, o šokti dar smagiau!

(Plačiau...)

Saldainiai ir bulvių traškučiai dantukams nepatinka... (0)

Sveiki, vaikučiai! Esu geriausias jūsų dantukų draugas – Šepetėlis Švelnutėlis ir kviečiu jus į Dantų šepetuko mokyklėlę! Pirmoji pamokėlė – apie mane: sužinosite, kada, kaip ir kodėl reikia su manimi draugauti ir kas gali atsitikti, jei nedraugausite. Jūsų mokytoja bus burnos higienistė Eglė Jankauskaitė ir į šią pamokėlę ji kviečia ne tik vaikučius, bet ir jų tėvelius.

(Plačiau...)

Užsakymas atliktas – Smalsutis gavo pluoštą portretų (0)

Ar atsimenat, vaikai, kad prieš mėnesį eidamas užsisakyti savo portreto uždaviau Jums klausimą? Šiandien vėl keliauju pas Antano Sodeikos meno mokyklos dailininkus – užsakymas atliktas! Bet pirmiausia Jurbarkų kaime aplankau močiutę Daivą, kuri pirmoji paskambino ir pasakė, kad medinė skulptūrėlė prie vieno namo Vydūno gatvėje žymi ribą tarp Suvalkijos ir Žemaitijos.

(Plačiau...)

Trečiokai merui dovanojo gėles ir savo svajones (0)

„Tiek daug vaikų retai čia būna!“ – džiaugėsi ir stebėjosi meras Ričardas Juška, kai lapkričio 13 d. į jo kabinetą sugužėjo net dvi trečiokų klasės. Jurbarko rajono savivaldybės merą aplankė Naujamiesčio pagrindinės mokyklos 3a ir 3c klasių mokiniai ir jų mokytojos Eglė Juškaitienė ir Violeta Šimaitienė.

(Plačiau...)

Lauktas svečias – Rudenėlis (0)

Gražuolis rudenėlis keliauja per žemę džiugindamas spalvų gražumu, dosniai dalydamas savo gėrybes. Kai Dėdė Rudenėlis aplanko vaikus mokyklose ir darželiuose, būna didelė, linksma ir skani šventė. „Vaikų trečiadienio“ smalsuoliukai šventė kartu su „Nykštuko“, Vytauto Didžiojo ir Raudonės pagrindinių mokyklų bei Jurbarkų vaikais.

(Plačiau...)

Vykome padirbėti „Sprendimų rate“ (0)

Labai nudžiugome gavę kvietimą dalyvauti respublikinėje miško, medžioklės ir aplinkos parodoje „Sprendimų ratas 2013“ Aleksandro Stulginskio universitete. Jaunųjų miško bičiulių stende pristatėme savo veiklą, kuri yra aktyvi visoje Lietuvoje. Esame laimingi atstovaudami jiems ir mes, Raudonės pagrindinės mokyklos jaunieji miško bičiuliai.

(Plačiau...)

Susitikome Maironį menančioje Krekenavoje (0)

Lietuvos maironiečiai kasmet vis kitoje vietoje susitinka Baltų vienybės dieną. Šiemet visi rinkomės Krekenavoje, susitikimas buvo skirtas 1863 metų sukilimo 150 metinėms paminėti.

(Plačiau...)

Smalsutis eina užsisakyti portreto (0)

Kartą vienoje storoje knygoje Smalsutis skaitė, kad senų senovėje, kai dar nebuvo fotoaparatų, portretus piešdavo dailininkai. Portretuojamasis turėjo atsistojęs ar atsisėdęs ant kėdės ar, pavyzdžiui, ant žirgo – žiūrint, kaip norėjai būti atvaizduotas – pozuoti. Smalsučio netraukia tas ilgas pozavimas nejudant. Dabar kur kas paprasčiau – nusišypsojai fotoaparatui ir beregint turi portretą. Smalsutis netgi turi savo fotoaparatą, bet, persimetęs jį per petį, jis vis tiek eina į dailininkų dirbtuves. Nes taip įdomiau!

(Plačiau...)

Skrenda pirmokų svajonės (0)

Tradicinė Mokslo metų pradžios šventė Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinėje mokykloje buvo ypač pakili.

(Plačiau...)

Skautiškas aidas nusirito per miestelėnų šventę (0)

Tauragės krašto skautų visur pilna! Paskutinę rugpjūčio dieną vykusioje Jurbarko miestelėnų šventėje jie irgi dalyvavo. Viešvilės, Smalininkų, Sudargo ir Jurbarko draugovės kartu su vadovėmis Danute Daunoriene, Jolita Štrimiene, Sigita Norkiene, Aušra Žižiene ir Vaida Beinariene bei vyresniosios sesės Mildos Bacevičiūtės patarimais ir pagalba šventėje įrengė Skautų kiemelį.

(Plačiau...)

Veliuoniškiai minkė molį ir lipdė žibintus (0)

Rugpjūčio viduryje Veliuonos krašto istorijos muziejaus lankytojai turėjo progą ne tik apžiūrėti ekspoziciją, bet ir išmokti tokio įdomaus dalyko, kaip iš molio nusilipdyti žvakidę ar žibintą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook