Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Nusekusi upė „Aitvarą“ skraidina į rudenį (0)

„Visi vaikai yra svarbūs, visi vaikai yra geri. Tu ir tu, ir aš“, – linksmą švedišką dainelę lietuviškai dainavo Girdžių vaikai, stovyklavę mokykloje vykusioje vaikų vasaros stovykloje „Aitvaras“. Kodėl švedišką? Nes šią stovyklą finansuoja Švedų-lietuvių bendruomenė, o linksmą, įdomią ir prasmingą programą stovyklautojams parengia Girdžių pagrindinės mokyklos pedagogai.

(Plačiau...)

Trys L – leisk laiką linksmai! (0)

Leisti laiką linksmai kur kas smagiau nei nuobodžiauti. Ypač tai svarbu vasarą, kai atostogų dienos ilgos ir kartais net nežinia, kur jas dėti. Linksmai praleisti laiką vaikus ne tik pamoko, bet ir jiems padeda Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko r. policijos komisariato pareigūnai, kartu su vietos veiklos grupe ,,Nemunas“ įgyvendinantys projektą „3L“, arba „Leisk laiką linksmai“.

(Plačiau...)

Pražydo vaikystės spalvomis (0)

Smalininkuose vykusią konferenciją ,,Vaikystės spalvos“ organizavo Jurbarko rajono specialiųjų pedagogų ir logopedų metodinio būrelio pirmininkė Indrė Pranaitytė ir Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos specialiojo ugdymo skyrius. Renginyje dalyvavo švietimo pagalbos specialistai, mokytojai ir vaikai iš Jurbarko rajono bendrojo lavinimo mokyklų bei svečiai iš Vilniaus, Tauragės ir Šakių rajonų.

(Plačiau...)

Paskui mamos laišką – į sporto salę (0)

„Tėvelių ir vaikų džiaugsmui Jurbarke dar rugsėjo mėnesį atsirado mažųjų krepšinio būrelis. Dabar jis jau baigia pirmąjį sezoną.

(Plačiau...)

Nupiešė ilgiausią vasarą (0)

Birželio 6 d. Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinėje mokykloje buvo siekiama rekordo – nupiešti ilgiausią Lietuvoje piešinį. Šioje neįprastoje veikloje dalyvavo 38 moksleiviai ir darželinukai, vaikams pagelbėjo mokytojai. Beveik pusantro kilometro piešinys dabar laukia Lietuvos rekordus registruojančios agentūros „Factum“ nuosprendžio.

(Plačiau...)

Piemenėliai šventė Jurgines (0)

Balandžio 23 d. Raudonės pagrindinės mokyklos priešmokyklinukai ir ketvirtokai šventė Jurgines. Programėlę, skirtą šiai dienai, paruošė Veliuonos KC renginių organizatorė Birutė Jurkšienė ir mūsų mokytojos Staselė Reilienė ir G. Montvilienė.

(Plačiau...)

Honorarą gavo saldainiais (0)

Knygas paprastai rašo rašytojai, tačiau Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos Dailės skyriaus mokiniai jau trečią kartą pakvietė į parodą „Dailininko knyga“. Nors raidžių šiose knygose beveik nėra, jas vis tiek labai įdomu skaityti. Parodos atidaryme savo knygas perskaitė patys autoriai – Dailės skyriaus trečiokai.

(Plačiau...)

Ketvirtokei Emilijai niekada nebūna liūdna (0)

Eržvilko gimnazijos ketvirtokė Emilija Barčauskaitė vis linksma – šypsena turbūt niekada nedingsta nuo jos veido. Kodėl jai taip linksma, spėkite?

(Plačiau...)

Akcijos „Baltasis raištis 2013“ dalyviai aplankė Jurbarko Naujamiesčio pagrindinę mokyklą (0)

Trečius metus Lietuvos motociklininkų klubas sezono pradžioje ant rankų užsiriša baltą raištį – taikos, tolerancijos ir solidarumo simbolį, ir moko jaunimą atsakingai elgtis keliuose.

(Plačiau...)

Mažųjų sveikuolių olimpiada (0)

Vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas“ pedagogai tęsdami gražią ugdytinių sveikatinimo programą vėl surengė ikimokyklinukų olimpiadą. Ji vyko didžiausioje rajone Jurbarko gimnazijos sporto salėje, olimpinių pergalių šiemet siekė net 14 komandų.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook