Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

„Metai be patyčių“ – bibliotekos iniciatyva (0)

Jau antri metai Vadžgirio miestelio biblioteka dalyvauja akcijoje „Savaitė be patyčių“. Praeitais metais skaitytojai rašė Draugystės knygą, kurioje apstu tikrų ir išgalvotų istorijų apie patyčias ir draugystę. Šiemet Draugystės knyga papildyta istorijomis bei piešinukais.

(Plačiau...)

Futbolo čempionai auga Jurbarke (0)

Sporto klubo „Vulkanas“ berniukų komanda tapo Tauragės apskrities čempione! Įveikę kitas penkias komandas mažieji Jurbarko futbolininkai įrodė, kad geresnių už juos nėra. „Todėl, kad šie vaikai gyvena kamuoliu“, – džiaugdamasis sakė jų treneris Rolandas Norkus.

(Plačiau...)

Išsipildė Justo svajonė (0)

Išsipildė Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos penktoko Justo Ausiukevičiaus svajonė dalyvauti LRT televizijos projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“. Kovo mėnesį Justas su palaikymo komanda vyko į Vilnių ir nusifilmavo televizijos laidoje, kurią jau seniai yra pamėgę moksleiviai, jų mokytojai, tėveliai ir seneliai.

(Plačiau...)

Drąsiausi ir vikriausi – Eržvilko pradinukai (0)

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ puikiai startavo Eržvilko gimnazijos komanda. Tarp kitų rajono mokyklų komandų eržvilkiškiai buvo stipriausi, o kovo 23 d. jie atstovavo Jurbarko rajonui zoninėse varžybose ir užėmė II vietą. Šaunu! Ir ant laimėtojų pakylos užkopta, ir galimybių, kaip drąsėti, stiprėti ir būti dar vikresniems, liko.

(Plačiau...)

Pasiklydusi pasaka baigėsi linksmai ir laimingai (0)

Balandžio 2-oji – Tarptautinė vaikiškos knygos diena. Šiemet mažieji knygelių draugai ją minėjo naujojoje Jurbarko bibliotekoje. Didžiulių knygos rūmų labirintuose vaikai sutiko katiną iš pasiklydusios pasakos, vartė knygutes ir smaližiavo saldumynais.

(Plačiau...)

„Ąžuoliuko“ pedagogai primena pasakų svarbą (0)

Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokykla kovo 27 d. surengė seminarą „Po kabančiu pasakos tiltu“. Pasakos  suteikia neaprėpiamų galimybių vaiko ugdymui, todėl pasidalyti gerąja patirtimi seminaro rengėjai pakvietė rajono vaikų ugdymo įstaigų pedagogus, atvyko svečių ir iš Kauno bei Vilkaviškio rajono.

(Plačiau...)

Šauniausi pradinukai (0)

Vasario 8-osios rytą Klausučių Stasio Santvaro pagrindinės mokyklos aktų salėje klegėjo konkurso dalyviai bei jų padrąsinti atėję draugai ir tėveliai. Toks konkursas mūsų mokykloje rengiamas nuo 1994 m. Anksčiau dalyvavo tik vyresnių klasių mokiniai, o šiais metais ir pradinukai.

(Plačiau...)

Pasikvietė į svečius lietuvių pasakas (0)

Ar esate kada nors pasikvietę į svečius pasaką? Pasikvieskite, bus įdomu ir gražu – taip tvirtina vaikai, kurie dalyvavo rajoniniame pradinių klasių mokinių piešinių konkurse „Svečiuose lietuvių pasaka“.

(Plačiau...)

Skautai dainavo Lietuvai (0)

Į dainų šventę „R. Baden-Povelio vaikai dainuoja Lietuvai“ kovo 8-ąją pakvietė Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos skautų draugovė „Mituva“.

(Plačiau...)

Šimtai šokėjų sveikino pavasarį (0)

Pirmąją pavasario dieną Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje vėl sustojo linksmasis traukinukas – juo atvažiavo didžiulis būrys šokėjų į respublikinę vaikų šokių šventę, kuri šioje mokykloje rengiama jau daug metų mokytojos Lolitos Žukauskienės iniciatyva.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook