Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Mažieji pasakoriai porino būtas ir pramanytas istorijas (0)

Kovo 1 d. vykęs liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis“ atskleidė daugybę mažųjų talentų. Susipažinkite su keliais iš didžiulio būrio muzikantų, dainininkų, pasakorių. Kai kurie jų, komisijos sprendimu, kovo 23 d. dalyvaus regioniniame konkurso rate Marijampolėje.

(Plačiau...)

Veliuoniškiai – į olimpiadą! (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos pradinių klasių mokinių kvadrato komanda, įveikusi visus varžovus Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų tarpzoninėse varžybose užėmė I vietą ir ateinantį savaitgalį savo mokyklos ir viso rajono sportinę garbę gins kvadrato olimpiadoje.

(Plačiau...)

Vaišinome kiškius ir zylutes (0)

Oi, kokia lietinga ir žvarbi buvo sausio 30-oji, kai „Ąžuoliuko“ mokyklos jaunųjų miško bičiulių „Boružiukų“ tunto ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymo grupės „Varpeliai“ vaikai, lydimi direktorės Nijolės Giedrutės Blažaitienės, auklėtojos Rasos Grygelytės, priešmokyklinio ugdymo pedagogių Irenos Vaitiekienės ir Ingos Krikštanienės, susiruošė keliauti į mišką.

(Plačiau...)

Knygučių kelionė iš Tamošių (0)

Tamošių kaimo bibliotekai vaikiškas knygeles, dalyvaujančias Metų knygos rinkimuose, padovanojo verslininkas Gintaris Stoškus – ačiū jam, kad popietė „Draugystė su knygele” atkeliavo į Gausantiškių Antano Valaičio pagrindinę mokyklą pas mažuosius mokinukus, o paskui nukeliavo ir į Viešvilę.

(Plačiau...)

Choristai atvažiavo linksmuoju dainų traukinuku (0)

Vasario 7 dieną Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje vyko tradicinė Jurbarko rajono pradinių klasių mokinių chorų šventė. Šiemet į skambančią šventę „Linksmasis dainų traukinukas“ pas du Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos chorus atvažiavo dar šeši pradinukų chorai – mažųjų dainelės pasklido plačiai.

(Plačiau...)

Idėja + kruopštus darbas = mažas stebuklas (0)

Smalininkų TVM specialiojo ugdymo skyriaus biologijos kabinetas išpuoštas floristikos darbeliais, kurie, padaryti iš paprastų medžiagų, stebina grožiu, kruopščiu atlikimu, o labiausiai – netikėtomis idėjomis. Gražių darbelių specialiojo ugdymo skyriaus vaikus moko mokytoja ir floristė dizainerė Vida Galvelienė.

(Plačiau...)

Pasiekęs svajonę stipruolis pildo vaikų svajones (0)

Neįtikėtino svečio vakar sulaukė Jurbarkų darželio-mokyklos bendruomenė – juos aplankė stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas. Nuo trylikos metų svajojęs tapti stipriausiu, jis neabejoja, kad visos svajonės išsipildo, jei labai nori. Įtikino tuo ir Jurbarkų vaikus, nes susitikti su galiūnu buvo jų svajonė – labai nedrąsi, bet išsipildžiusi.

(Plačiau...)

Jūs nė neįsivaizduojat, kaip smagu žiemą keliauti! (0)

Džiaugiamės, kad turime kelionių mėgėją – anglų kalbos mokytoją Ireną Štyk. Kartu su ja keliavome po Lenkiją, Latviją. Pabaigę pirmą trimestrą išsiruošėme į gana tolimą kelionę po Šiaulių kraštą.

(Plačiau...)

Miško bičiuliai kopė į kalnus (0)

Ankstų antradienio rytą Raudonės pagrindinės mokyklos jaunieji miško bičiuliai vėl skubame į kelionę. Į ilgą, bet įdomią. Aplankysime labai gražias Lietuvos pilis: Trakų ir Medininkų. Bet kelionę pradėjome ne nuo pilių, o nuo aukščiausių ir didingiausių Lietuvos kalnų.

(Plačiau...)

„Beždžioniukų diskoteka“ – linksma ir spalvinga (0)

Darganotą lapkričio 22 dieną Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos salėje buvo gera nuotaika. Čia skambėjo linksmų dainų melodijos, lijo šypsenėlių lietutis, griaudėjo aplodismentų perkūnija.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook