Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Žiūrėjome savo sukurtus filmus (0)

Gausantiškių Antano Valaičio pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvaudami projekte „Mokausi iš kino“ žiūrėjo kino filmus, dalyvavo diskusijose, o vėliau ir patys kūrė kiną.

(Plačiau...)

„Bildukams“ dainuojant pamažu ateina Kalėdos (0)

Kiekvieną šeštadienį Jurbarko kultūros centro berniukų choro „Bildukai“ choristai renkasi į repeticiją. Orūs vyriukai, nešini natų segtuvais – tarsi patys rimčiausi dainininkai. Bet jie ir yra rimti, jei būtų kitaip – argi taip gražiai skambėtų jų dainelės, ar sulauktų jie gausybės simpatijų ir aplodismentų per koncertus Jurbarke, Klaipėdoje, Vilniuje...

(Plačiau...)

Nuostabių įspūdžių dienelė (0)

Spalio 28 dieną mes, penktos klasės mokiniai, kartu su klasės auklėtoja Rimante Pavalkiene važiavome į Kauną. Šios išvykos metu mes atradome dar nepažintas šio miesto vietas: aplankėme Kauno pilį, apžiūrėjome Rotušę ir aikštėje šalia jos eksponuojamą vaško lydymo krosnį, išlikusią iš XV a.

(Plačiau...)

Susitikę prie Kražantės sužinojome daugiau (0)

Paliesti, pajudinti, apžiūrėti, pajusti yra svarbiausia kiekvieno vaiko veikla. Paskui pagal svarbą eina pabandyti, pakartoti, padaryti. Kodėl? Nes kiekvienas nori žinoti – tuo būdu augama.

(Plačiau...)

Rudenėlį išlydėjo daržovių paradas (0)

„Rudenėlio palydos buvo pati smagiausia šventė iš visų“, – džiūgavo Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos trečiokai Eivena Šakaitytė ir Arnas Karvelis ir vienas per kitą pasakojo tos smagiosios šventės įspūdžius.

(Plačiau...)

Kaip šv. Martyną sniego išprašyti (0)

Jei atėjus žiemai dangus gaili sniego ir vaikai, užuot skrieję rogėmis nuo kalniuko, klampoja po balas pakalnėje – patys kalti. Jie nežino, kada ir ko reikia sniego išprašyti. O Jurbarkų vaikai žino, nes šv. Martyno dieną folkloro būrelis „Čiulbuonėlis“ jiems priminė senovinius tos dienos papročius.

(Plačiau...)

„Mikutyje“ skambėjo cimbolai ir liepsnojo Joninių laužai (0)

Muzikavimo ir kitokių menų stovyklą „Mikutis“ savo vadovaujamų kolektyvų vaikams Joninių savaitę surengė kultūros darbuotojos Lina Lukošienė, Aušra Masteikaitė Mičulė ir Irma Svetlauskienė. Per 30 vaikų stovyklaudami grojo, piešė, pynė juostas ir vainikus, o atsisveikino su „Mikučiu“ prie liepsnojančio Joninių laužo.

(Plačiau...)

Pabiro rudens gėrybės (0)

Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklą aplankė Dėdė Derlius ir atnešė pilną kraitę dovanų – šventiško šurmulio, linksmybių, pokštų. Kieme puikavosi vaikučių, tėvelių ir auklėtojų iš daržovių ir vaisių sukurtos grožybės, kokių nei darže rasi, nei sapne susapnuosi.

(Plačiau...)

Pėsčiomis – po Seredžių (0)

Gražų rudens rytą mes, antros klasės mokiniai, su savo mokytoja Vilma Baltutiene iškeliavome į Seredžiaus apylinkes.

(Plačiau...)

Pamoka apie kepurėtąsias miško dovanas (0)

Rugsėjo pabaigoje į Panemunių regioninį parką susiruošė Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos pradinukai. Vyko ten ne tik pasidairyti, bet ir mokytis. Parko darbuotojai trečiokams ir ketvirtokams vedė pamoką apie grybų įvairovę.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook