Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Kartu su rašytoju kūrė pasaką (0)

Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija, bendradarbiaudama su Ūkio banku Tamošių kaimo bibliotekai įteikė dovaną – galimybę pasikviesti į susitikimą vieną iš akcijos „Metų knygos rinkimai 2011“ autorių.

(Plačiau...)

Miško bičiuliai ruošia gimtadienį (0)

Prieš savaitę į pirmąjį šiais mokslo metais užsiėmimą susirinko Viešvilės pagrindinės mokyklos Jaunųjų miško bičiulių (JMB) būrelis. Norinčiųjų jame dalyvauti visada daug, nes būrelis veikia jau penkiolika metų ir visi žino, kad dalyvauti jame įdomu.

(Plačiau...)

Į Vilnių – palaikyti savo draugės Tomos! (2)

Rugsėjo 10-ąją mes, Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos šeštokai, vykome į Vilnių. Važiavome su tikslu – palaikyti mūsų klasiokės Tomos Klusaitės, ji buvo viena dalyvių laidoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“.

(Plačiau...)

Rugsėjis: iš kuprinių dar kyšo vasara (0)

Rugsėjis vaikams – jau darbymetis. Suskambėjus skambučiui mokykla prityla, tik šiurena verčiami knygų lapai ir krebždena plunksnakočiai. Tačiau per pertrauką dar galima iš kuprinės išsitraukti vasaros įspūdžių – jų tikrai dar ten užsilikę. Kai būrelis Girdžių pagrindinės mokyklos pradinukų susispietę pasakojosi apie savo atostogų keliones, ir aš ten buvau. Oho, kokia įspūdinga buvo girdžiškių vasara!

(Plačiau...)

Skambančioje mokykloje pamokos – vienas malonumas (0)

Antano Sodeikos meno mokykla – vienintelė tokia rajone: čia įeinančiuosius pasitinka muzikos garsai – griežia, trimituoja, skambina, dainuoja... Pravėręs duris sutinki ir grakščių šokėjų, ir teptukais apsiginklavusių dailininkų. Meno mokyklą, skirtingai nei kitas, lankyti neprivaloma, čia mokosi tik tie, kurie patys nori. Nėra jokio vargo po pamokų bendrojo lavinimo mokyklose vėl skubėti į pamokas – teigė visi mano pašnekovai.

(Plačiau...)

Senoje pilyje ir vasarą skamba vaikų balsai (0)

Raudoniškių vasarą paįvairina samariečių vaikų dienos užimtumo centras. Kasdien čia ateina apie dvidešimt vaikų ir pusdienis centre su draugais ir mokytojomis Regina ir Nida niekuomet neprailgsta, o senoji Raudonės pilis kaip ir per mokslo metus skamba linksmais atostogaujančių vaikų balsais.

(Plačiau...)

Linksmos atostogos draugų būryje (0)

Per atostogas vaikai labiausiai pasiilgsta klasės draugų ir nekantriai laukia rugsėjo – smalsu, kiek kuris užaugo, kur pabuvojo, ką pamatė. O vasarą – kiti draugai, kaimynystėje gyvenantys, iš toliau atvažiuojantys pusbroliai ir pusseserės. Kai turi draugų, atostogos tikrai nenuobodžios.

(Plačiau...)

Mažieji smalininkiečiai žvejojo ir piešė žvejo svajonę (0)

Smalininkiečiai pamėgę tradicinę Žvejų šventę – kitaip ir būti negali mieste prie didžiausios Lietuvos upės Nemuno, kur gausu žvejų mėgėjų, o jų meškerės retai testovi atremtos į sieną. Žvejų šventės organizatoriai pramogų sugalvoja ir mažiems, ir seniems. Vaikai dalyvavo žūklės varžybose, piešė, rungėsi žirgų konkūre.

(Plačiau...)

Nepaprastai įdomi iškyla (0)

Linksmai nusiteikę gegužės 29 dienos rytą susirinkome mokykloje. Mes 4b klasės mokinukai iš Vytauto Didžiojo vidurinės mokyklos kartu su mažaisiais 1c klasės pirmokėliais ir mokytojomis Kristina Petkuviene ir Zita Ambrakaitiene vykome į iškylą.

(Plačiau...)

Ignas pasiryžęs siekti viršūnės (0)

Ignui Taurazevičiui, kaip ir visiems vaikams, dabar vasaros atostogos, tačiau treniruotes „Kumitė“ sporto klube jis lanko kaip lankęs – dukart per savaitę, o dažną savaitgalį dalyvauja varžybose. Kad sportininkams atostogų nebūna, penktokas jau senokai suprato, bet dėl to nesiskundžia – jis pasiryžęs siekti karatė aukštumų.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook