Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Idėja + kruopštus darbas = mažas stebuklas (0)

Smalininkų TVM specialiojo ugdymo skyriaus biologijos kabinetas išpuoštas floristikos darbeliais, kurie, padaryti iš paprastų medžiagų, stebina grožiu, kruopščiu atlikimu, o labiausiai – netikėtomis idėjomis. Gražių darbelių specialiojo ugdymo skyriaus vaikus moko mokytoja ir floristė dizainerė Vida Galvelienė.

(Plačiau...)

Pasiekęs svajonę stipruolis pildo vaikų svajones (0)

Neįtikėtino svečio vakar sulaukė Jurbarkų darželio-mokyklos bendruomenė – juos aplankė stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas. Nuo trylikos metų svajojęs tapti stipriausiu, jis neabejoja, kad visos svajonės išsipildo, jei labai nori. Įtikino tuo ir Jurbarkų vaikus, nes susitikti su galiūnu buvo jų svajonė – labai nedrąsi, bet išsipildžiusi.

(Plačiau...)

Jūs nė neįsivaizduojat, kaip smagu žiemą keliauti! (0)

Džiaugiamės, kad turime kelionių mėgėją – anglų kalbos mokytoją Ireną Štyk. Kartu su ja keliavome po Lenkiją, Latviją. Pabaigę pirmą trimestrą išsiruošėme į gana tolimą kelionę po Šiaulių kraštą.

(Plačiau...)

Miško bičiuliai kopė į kalnus (0)

Ankstų antradienio rytą Raudonės pagrindinės mokyklos jaunieji miško bičiuliai vėl skubame į kelionę. Į ilgą, bet įdomią. Aplankysime labai gražias Lietuvos pilis: Trakų ir Medininkų. Bet kelionę pradėjome ne nuo pilių, o nuo aukščiausių ir didingiausių Lietuvos kalnų.

(Plačiau...)

„Beždžioniukų diskoteka“ – linksma ir spalvinga (0)

Darganotą lapkričio 22 dieną Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos salėje buvo gera nuotaika. Čia skambėjo linksmų dainų melodijos, lijo šypsenėlių lietutis, griaudėjo aplodismentų perkūnija.

(Plačiau...)

Žiūrėjome savo sukurtus filmus (0)

Gausantiškių Antano Valaičio pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvaudami projekte „Mokausi iš kino“ žiūrėjo kino filmus, dalyvavo diskusijose, o vėliau ir patys kūrė kiną.

(Plačiau...)

„Bildukams“ dainuojant pamažu ateina Kalėdos (0)

Kiekvieną šeštadienį Jurbarko kultūros centro berniukų choro „Bildukai“ choristai renkasi į repeticiją. Orūs vyriukai, nešini natų segtuvais – tarsi patys rimčiausi dainininkai. Bet jie ir yra rimti, jei būtų kitaip – argi taip gražiai skambėtų jų dainelės, ar sulauktų jie gausybės simpatijų ir aplodismentų per koncertus Jurbarke, Klaipėdoje, Vilniuje...

(Plačiau...)

Nuostabių įspūdžių dienelė (0)

Spalio 28 dieną mes, penktos klasės mokiniai, kartu su klasės auklėtoja Rimante Pavalkiene važiavome į Kauną. Šios išvykos metu mes atradome dar nepažintas šio miesto vietas: aplankėme Kauno pilį, apžiūrėjome Rotušę ir aikštėje šalia jos eksponuojamą vaško lydymo krosnį, išlikusią iš XV a.

(Plačiau...)

Susitikę prie Kražantės sužinojome daugiau (0)

Paliesti, pajudinti, apžiūrėti, pajusti yra svarbiausia kiekvieno vaiko veikla. Paskui pagal svarbą eina pabandyti, pakartoti, padaryti. Kodėl? Nes kiekvienas nori žinoti – tuo būdu augama.

(Plačiau...)

Rudenėlį išlydėjo daržovių paradas (0)

„Rudenėlio palydos buvo pati smagiausia šventė iš visų“, – džiūgavo Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos trečiokai Eivena Šakaitytė ir Arnas Karvelis ir vienas per kitą pasakojo tos smagiosios šventės įspūdžius.

(Plačiau...)

Kaip šv. Martyną sniego išprašyti (0)

Jei atėjus žiemai dangus gaili sniego ir vaikai, užuot skrieję rogėmis nuo kalniuko, klampoja po balas pakalnėje – patys kalti. Jie nežino, kada ir ko reikia sniego išprašyti. O Jurbarkų vaikai žino, nes šv. Martyno dieną folkloro būrelis „Čiulbuonėlis“ jiems priminė senovinius tos dienos papročius.

(Plačiau...)

„Mikutyje“ skambėjo cimbolai ir liepsnojo Joninių laužai (0)

Muzikavimo ir kitokių menų stovyklą „Mikutis“ savo vadovaujamų kolektyvų vaikams Joninių savaitę surengė kultūros darbuotojos Lina Lukošienė, Aušra Masteikaitė Mičulė ir Irma Svetlauskienė. Per 30 vaikų stovyklaudami grojo, piešė, pynė juostas ir vainikus, o atsisveikino su „Mikučiu“ prie liepsnojančio Joninių laužo.

(Plačiau...)

Pabiro rudens gėrybės (0)

Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklą aplankė Dėdė Derlius ir atnešė pilną kraitę dovanų – šventiško šurmulio, linksmybių, pokštų. Kieme puikavosi vaikučių, tėvelių ir auklėtojų iš daržovių ir vaisių sukurtos grožybės, kokių nei darže rasi, nei sapne susapnuosi.

(Plačiau...)

Pėsčiomis – po Seredžių (0)

Gražų rudens rytą mes, antros klasės mokiniai, su savo mokytoja Vilma Baltutiene iškeliavome į Seredžiaus apylinkes.

(Plačiau...)

Pamoka apie kepurėtąsias miško dovanas (0)

Rugsėjo pabaigoje į Panemunių regioninį parką susiruošė Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos pradinukai. Vyko ten ne tik pasidairyti, bet ir mokytis. Parko darbuotojai trečiokams ir ketvirtokams vedė pamoką apie grybų įvairovę.

(Plačiau...)

Kartu su rašytoju kūrė pasaką (0)

Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija, bendradarbiaudama su Ūkio banku Tamošių kaimo bibliotekai įteikė dovaną – galimybę pasikviesti į susitikimą vieną iš akcijos „Metų knygos rinkimai 2011“ autorių.

(Plačiau...)

Miško bičiuliai ruošia gimtadienį (0)

Prieš savaitę į pirmąjį šiais mokslo metais užsiėmimą susirinko Viešvilės pagrindinės mokyklos Jaunųjų miško bičiulių (JMB) būrelis. Norinčiųjų jame dalyvauti visada daug, nes būrelis veikia jau penkiolika metų ir visi žino, kad dalyvauti jame įdomu.

(Plačiau...)

Į Vilnių – palaikyti savo draugės Tomos! (2)

Rugsėjo 10-ąją mes, Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos šeštokai, vykome į Vilnių. Važiavome su tikslu – palaikyti mūsų klasiokės Tomos Klusaitės, ji buvo viena dalyvių laidoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“.

(Plačiau...)

Rugsėjis: iš kuprinių dar kyšo vasara (0)

Rugsėjis vaikams – jau darbymetis. Suskambėjus skambučiui mokykla prityla, tik šiurena verčiami knygų lapai ir krebždena plunksnakočiai. Tačiau per pertrauką dar galima iš kuprinės išsitraukti vasaros įspūdžių – jų tikrai dar ten užsilikę. Kai būrelis Girdžių pagrindinės mokyklos pradinukų susispietę pasakojosi apie savo atostogų keliones, ir aš ten buvau. Oho, kokia įspūdinga buvo girdžiškių vasara!

(Plačiau...)

Skambančioje mokykloje pamokos – vienas malonumas (0)

Antano Sodeikos meno mokykla – vienintelė tokia rajone: čia įeinančiuosius pasitinka muzikos garsai – griežia, trimituoja, skambina, dainuoja... Pravėręs duris sutinki ir grakščių šokėjų, ir teptukais apsiginklavusių dailininkų. Meno mokyklą, skirtingai nei kitas, lankyti neprivaloma, čia mokosi tik tie, kurie patys nori. Nėra jokio vargo po pamokų bendrojo lavinimo mokyklose vėl skubėti į pamokas – teigė visi mano pašnekovai.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook