Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Stadione karjerą pradeda keturmečiai futbolininkai (0)

Jurbarko miesto stadione keturiskart per savaitę pabyra būrys mažų berniukų ir futbolo kamuolių – į treniruotę renkasi sporto klubo „Vulkanas“ mažiausieji sportininkai. Jie atidžiai įsiklauso ir įsižiūri į kiekvieną savo trenerio Saimono Burkšaičio žodį ir veiksmą, nes nori tapti gerais futbolininkais.

(Plačiau...)

Nudžiugino klebono ir Carito dovana (0)

Mokykloje mus aplankė Raudonės parapijos klebonas Šarūnas Leskauskas, Carito atstovė Akvilina Bulotienė, bažnyčios pastoracinės tarybos narys Virginijus Palaitis. Svečių labai laukėme, o jie atvyko su dovanomis – naujutėlaitėmis knygomis bibliotekai.

(Plačiau...)

Valio šauniesiems matematikams! (0)

Baigiantis mokslo metams Naujamiesčio vidurinėje mokykloje vyko konkursas „Šauniausias penktokas-matematikas“. Jame dalyvavo po šešis Vytauto Didžiojo ir Naujamiesčio vidurinių mokyklų penktokus. Visi dalyviai prisistatydami teigė, kad labai mėgsta matematiką.

(Plačiau...)

Į vilties žygį – su dovanomis partizanams (0)

Kodėl birželio 14-oji – Gedulo ir vilties diena, vaikams turi papasakoti suaugusieji. Tą ir daro Lina ir Henrikas Lukošiai – ne tik su savais, bet ir su visais norinčiais Vadžgirio vaikais jie lanko partizanų žūties vietas. Tokių vietų apie Vadžgirį daug, jas visas turi žinoti ir jaunimas. Į Paparčių kaimą, kur žuvusiųjų atminimui auga vienuolika ąžuolų, dviračiais važiavo vaikų ir jaunimo folkloro kolektyvo „Šebukai“ nariai, jų broliukai, sesutės ir draugai. Kartu su vaikais važiavo ir Liucijos, Monikos, Almos ir Pauliaus (jis dar mažiukas, tad žygyje nedalyvavo) Lukošių senelis Antanas Čiumielius. Apie Vilties žygį papasakojo ir savo draugus pakalbino bei laišką „Vaikų trečiadieniui“ parašė šeštokė Alma.

(Plačiau...)

Vaikams patiko kariška tvarka (0)

Birželio 4–7 d. Smalininkų mokiniai dalyvavo kultūrinėje-edukacinėje-karinėje dienos stovykloje „Sakale, lėk!“. Pirmą kartą tokią stovyklą Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla surengė bendradarbiaudama su Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centru ir Lietuvos karinių oro pajėgų aviacijos bazės sraigtasparnių eskadrile.

(Plačiau...)

Pamoka apie Petrą Cvirką (0)

Lietuvių kalbos mokytoja Jovita Mišeikienė Veliuonos penktokams ir ketvirtokams vedė pamoką „Nemuno šalies pasakos atgyja“, skirtą mūsų krašto rašytojui Petrui Cvirkai.

(Plačiau...)

Baltraitiškės bibliotekoje – įdomu (0)

Paminėti Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną Baltraitiškės vaikus į biblioteką sukvietė bibliotekininkė Virginija Užkuraitienė.

(Plačiau...)

Meras į svečius pakvietė ketvirtokus (1)

Jurbarko rajono meras Ričardas Juška balandžio 23 d. į svečius pasikvietė Naujamiesčio vidurinės mokyklos ketvirtokus ir laukė jų prie saldumynais padengto stalo bei pasiruošęs atsakyti į vaikų klausimus. Ketvirtokai pas merą atėjo su savo mokytoja Aušra Žižiene ir mokyklos direktore Alma Uzne.

(Plačiau...)

Velykas papuošė patys (0)

Kūrybos dienos Girdžių pagrindinės mokyklos pradinukai laukia nekantraudami. Pirmoji vyko mokytojos Ofelijos Kimutienės iniciatyva, o šiemet prieš Velykas kūrybos dieną surengė pirmokų mokytoja Virginija Pinaitienė. Mokytojais šią dieną tapo kūrybingi mokinių tėveliai.

(Plačiau...)

Medaliai – už kvadratą (0)

Kvadratas – vienas mėgstamiausių sportinių žaidimų mūsų klasėje. Anksčiau žaidėme tik mokykloje, bet nuo 2011 m. spalio nutarėme pasivaržyti ir su kitų mokyklų komandomis.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook