Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Jurbarkuose sužaliuos antrokų pasodintas ąžuolas (0)

Jurbarkų darželio-mokyklos antrokai jau daug pasiekė – šiais mokslo metais jie pažino medžius. Nuo spalio vykdytą projektą „Noriu pažinti medžius“ antrokai su savo mokytoja Aušra Ališauskiene baigė pavasarį švente „Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos“.

(Plačiau...)

Iš Raudonės – pas „Lututę“ (0)

Jau sausio mėnesį buvome pakviesti į ketvirtąjį žurnalo vaikams apie gamtą „Lututė“ gimtadienį Kauno Girstučio kultūros ir sporto centre. O kaip gi nenuvykti, juk Raudonės pagrindinės mokyklos pirmokėliai yra „lutučiukai“ – gamtą mylinčių vaikų klubo nariai! Negalima, tiesiog neleistina, taip imti ir nedalyvauti, juk ir gimtadieniai nedažnai būna, ir Žemės dieną reikia atšvęsti.

(Plačiau...)

Pavasarį visi vaikai šoka (0)

Rajono pradinukų šokių šventė Jurbarko Vytauto Didžiojo vidurinėje mokykloje – tradicinis renginys, kurį sugalvojo ir rengia mokytoja Lolita Žukauskienė su savo vadovaujamu šokių kolektyvu „Žmogeliukai“.

(Plačiau...)

Gimtoji kalba – šventa kaip duona (0)

Kaip ir kasmet gražiu renginėliu „Ąžuoliuko“ darželio-mokyklos bendruomenė paminėjo Tarptautinę gimtosios kalbos dieną.

(Plačiau...)

Tausok gamtą – būk ekofanas! (0)

Jaunųjų miško bičiulių veiklos koordinatorė Dalia Mačiežienė pakvietė viešviliečius būrelio „Atžalynas“ narius į susitikimą su ekofanais – socialinio projekto „Acme ir ekofanų turnė po Lietuvą“ personažais.

(Plačiau...)

Kaziukui primezgė prisirpusių braškių! (0)

Į mugę Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinėje mokykloje kvietė Kazys ir Kazytė – dešimtokai Lina Mencaitė ir Julius Pocius. Tik įėjus užsukti masino kavinukė ir „blusų“ turgelis, o salė marguliavo nuo dirbinių gausos.

(Plačiau...)

Dainų knygelėje – visa Lietuva (0)

Kelią į Vytauto Didžiojo vidurinę mokyklą žino viso rajono mažieji dainorėliai. Pavasarėjant juos visus čia sukviečia choro „Linksmas“ vadovė Monika Buitkuvienė, kartu su savo kolegėmis mokytojomis šiemet surengusi jau septintąją rajono pradinukų dainų šventę „Mūsų vardas – Lietuva“.

(Plačiau...)

Parskrido vieversiukas – parnešė giesmelę (0)

Vaikų ir jaunimo folkloro šventė „Vieversiukas ant dirvono“ į Jurbarko kultūros centrą sukvietė penkis autentiškąjį folklorą atliekančius kolektyvus, du pasirodė programoje „Kitoks folkloras“. Penktą kartą respublikinę šventę surengė Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro ansamblio „Pasagėlė“ vadovė Aušra Masteikaitė Mičulė.

(Plačiau...)

Linkime visiems perskaityti! (0)

Kas yra knyga? Keistas klausimas... Dabar net nesusimąstome, nes knygų turime namuose, jų pilnos knygynų ir bibliotekų lentynos. Neseniai rašėme rašinėlius apie knygą, o įdomiausias mintis sudėjome į savo klasės laikraštuką  „Vaiduokliuko palėpėje“.

(Plačiau...)

Trečiokas Irmantas surengė pirmąją parodą (0)

Irmantas Norkūnas – dar tik trečiokas, bet jau surengė savo kūrinėlių parodą Jurbarkų darželyje-mokykloje. Vasarą berniukui kilo noras drožti medį, tad ne vieną mielą atostogų valandėlę jis praleido dirbtuvėlėje ir padarė gražių darbelių.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook