Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Dainų knygelėje – visa Lietuva (0)

Kelią į Vytauto Didžiojo vidurinę mokyklą žino viso rajono mažieji dainorėliai. Pavasarėjant juos visus čia sukviečia choro „Linksmas“ vadovė Monika Buitkuvienė, kartu su savo kolegėmis mokytojomis šiemet surengusi jau septintąją rajono pradinukų dainų šventę „Mūsų vardas – Lietuva“.

(Plačiau...)

Parskrido vieversiukas – parnešė giesmelę (0)

Vaikų ir jaunimo folkloro šventė „Vieversiukas ant dirvono“ į Jurbarko kultūros centrą sukvietė penkis autentiškąjį folklorą atliekančius kolektyvus, du pasirodė programoje „Kitoks folkloras“. Penktą kartą respublikinę šventę surengė Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro ansamblio „Pasagėlė“ vadovė Aušra Masteikaitė Mičulė.

(Plačiau...)

Linkime visiems perskaityti! (0)

Kas yra knyga? Keistas klausimas... Dabar net nesusimąstome, nes knygų turime namuose, jų pilnos knygynų ir bibliotekų lentynos. Neseniai rašėme rašinėlius apie knygą, o įdomiausias mintis sudėjome į savo klasės laikraštuką  „Vaiduokliuko palėpėje“.

(Plačiau...)

Trečiokas Irmantas surengė pirmąją parodą (0)

Irmantas Norkūnas – dar tik trečiokas, bet jau surengė savo kūrinėlių parodą Jurbarkų darželyje-mokykloje. Vasarą berniukui kilo noras drožti medį, tad ne vieną mielą atostogų valandėlę jis praleido dirbtuvėlėje ir padarė gražių darbelių.

(Plačiau...)

Ketvirtokai išrinko Metų knygą (0)

Su vaikų knygomis, dalyvaujančiomis Metų knygos rinkimuose, Naujamiesčio vidurinės mokyklos ketvirtokus supažindino Jurbarko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius ir Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro vaikų teatras „Gilės“.

(Plačiau...)

Bičiulių susitikimas Raudonėje (0)

Jurbarko miškininkai turi apie šimtą mažųjų draugų – jaunųjų miško bičiulių. Sausio 20 d. jie susirinko į susitikimą Raudonėje.

(Plačiau...)

„Atžalynas“ augina stipruolius ąžuolus (0)

Jaunieji miško bičiuliai dažniausiai susitinka miške, o susitikę dirba konkrečius ir miškui, ir jo draugams svarbius darbus. Tačiau sausio pabaigoje Viešvilės pagrindinės mokyklos „Atžalynas“ susėdo ratu klasėje ir prisiminė, ką jau nuveikė, o ką nuveiks ateityje.

(Plačiau...)

Švietimo savaitės dovana (0)

Raudonės pagrindinė mokykla aktyviai dalyvauja Lietuvos jaunimo centro organizuojamuose renginiuose. Tai labai įdomi, nauja, neįprasta veikla. Nors mokomės toli nuo Vilniaus, bet dalyvaujam konkursuose kartu su didžiųjų miestų mokiniais kaip lygūs.

(Plačiau...)

Rytis repuodamas siekia savo tikslo (1)

Nors septintoko Ryčio pomėgiai neretai skiriasi nuo bendraamžių, jis turi daug draugų, o pavadintas moksliuku – nepyksta, nes tikrai stengiasi gerai mokytis, kad pasiektų jau dabar aiškiai užsibrėžtą tikslą.

(Plačiau...)

Kalėdų Senelis su vaikais atsisveikino sningant (0)

Kalėdų Senelis Jurbarke užsibuvo – tik prieš savaitę iškeliavo jam vienam žinomais keliais ilsėtis ir ruoštis kitoms Kalėdoms. Išlydėti Senelio susirinkusius vaikus „Vaivorykštės“ teatras pradžiugino linksmu vaidinimu.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook