Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Mažieji smalininkiečiai žvejojo ir piešė žvejo svajonę (0)

Smalininkiečiai pamėgę tradicinę Žvejų šventę – kitaip ir būti negali mieste prie didžiausios Lietuvos upės Nemuno, kur gausu žvejų mėgėjų, o jų meškerės retai testovi atremtos į sieną. Žvejų šventės organizatoriai pramogų sugalvoja ir mažiems, ir seniems. Vaikai dalyvavo žūklės varžybose, piešė, rungėsi žirgų konkūre.

(Plačiau...)

Nepaprastai įdomi iškyla (0)

Linksmai nusiteikę gegužės 29 dienos rytą susirinkome mokykloje. Mes 4b klasės mokinukai iš Vytauto Didžiojo vidurinės mokyklos kartu su mažaisiais 1c klasės pirmokėliais ir mokytojomis Kristina Petkuviene ir Zita Ambrakaitiene vykome į iškylą.

(Plačiau...)

Ignas pasiryžęs siekti viršūnės (0)

Ignui Taurazevičiui, kaip ir visiems vaikams, dabar vasaros atostogos, tačiau treniruotes „Kumitė“ sporto klube jis lanko kaip lankęs – dukart per savaitę, o dažną savaitgalį dalyvauja varžybose. Kad sportininkams atostogų nebūna, penktokas jau senokai suprato, bet dėl to nesiskundžia – jis pasiryžęs siekti karatė aukštumų.

(Plačiau...)

Stadione karjerą pradeda keturmečiai futbolininkai (0)

Jurbarko miesto stadione keturiskart per savaitę pabyra būrys mažų berniukų ir futbolo kamuolių – į treniruotę renkasi sporto klubo „Vulkanas“ mažiausieji sportininkai. Jie atidžiai įsiklauso ir įsižiūri į kiekvieną savo trenerio Saimono Burkšaičio žodį ir veiksmą, nes nori tapti gerais futbolininkais.

(Plačiau...)

Nudžiugino klebono ir Carito dovana (0)

Mokykloje mus aplankė Raudonės parapijos klebonas Šarūnas Leskauskas, Carito atstovė Akvilina Bulotienė, bažnyčios pastoracinės tarybos narys Virginijus Palaitis. Svečių labai laukėme, o jie atvyko su dovanomis – naujutėlaitėmis knygomis bibliotekai.

(Plačiau...)

Valio šauniesiems matematikams! (0)

Baigiantis mokslo metams Naujamiesčio vidurinėje mokykloje vyko konkursas „Šauniausias penktokas-matematikas“. Jame dalyvavo po šešis Vytauto Didžiojo ir Naujamiesčio vidurinių mokyklų penktokus. Visi dalyviai prisistatydami teigė, kad labai mėgsta matematiką.

(Plačiau...)

Į vilties žygį – su dovanomis partizanams (0)

Kodėl birželio 14-oji – Gedulo ir vilties diena, vaikams turi papasakoti suaugusieji. Tą ir daro Lina ir Henrikas Lukošiai – ne tik su savais, bet ir su visais norinčiais Vadžgirio vaikais jie lanko partizanų žūties vietas. Tokių vietų apie Vadžgirį daug, jas visas turi žinoti ir jaunimas. Į Paparčių kaimą, kur žuvusiųjų atminimui auga vienuolika ąžuolų, dviračiais važiavo vaikų ir jaunimo folkloro kolektyvo „Šebukai“ nariai, jų broliukai, sesutės ir draugai. Kartu su vaikais važiavo ir Liucijos, Monikos, Almos ir Pauliaus (jis dar mažiukas, tad žygyje nedalyvavo) Lukošių senelis Antanas Čiumielius. Apie Vilties žygį papasakojo ir savo draugus pakalbino bei laišką „Vaikų trečiadieniui“ parašė šeštokė Alma.

(Plačiau...)

Vaikams patiko kariška tvarka (0)

Birželio 4–7 d. Smalininkų mokiniai dalyvavo kultūrinėje-edukacinėje-karinėje dienos stovykloje „Sakale, lėk!“. Pirmą kartą tokią stovyklą Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla surengė bendradarbiaudama su Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centru ir Lietuvos karinių oro pajėgų aviacijos bazės sraigtasparnių eskadrile.

(Plačiau...)

Pamoka apie Petrą Cvirką (0)

Lietuvių kalbos mokytoja Jovita Mišeikienė Veliuonos penktokams ir ketvirtokams vedė pamoką „Nemuno šalies pasakos atgyja“, skirtą mūsų krašto rašytojui Petrui Cvirkai.

(Plačiau...)

Baltraitiškės bibliotekoje – įdomu (0)

Paminėti Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną Baltraitiškės vaikus į biblioteką sukvietė bibliotekininkė Virginija Užkuraitienė.

(Plačiau...)

Meras į svečius pakvietė ketvirtokus (1)

Jurbarko rajono meras Ričardas Juška balandžio 23 d. į svečius pasikvietė Naujamiesčio vidurinės mokyklos ketvirtokus ir laukė jų prie saldumynais padengto stalo bei pasiruošęs atsakyti į vaikų klausimus. Ketvirtokai pas merą atėjo su savo mokytoja Aušra Žižiene ir mokyklos direktore Alma Uzne.

(Plačiau...)

Velykas papuošė patys (0)

Kūrybos dienos Girdžių pagrindinės mokyklos pradinukai laukia nekantraudami. Pirmoji vyko mokytojos Ofelijos Kimutienės iniciatyva, o šiemet prieš Velykas kūrybos dieną surengė pirmokų mokytoja Virginija Pinaitienė. Mokytojais šią dieną tapo kūrybingi mokinių tėveliai.

(Plačiau...)

Medaliai – už kvadratą (0)

Kvadratas – vienas mėgstamiausių sportinių žaidimų mūsų klasėje. Anksčiau žaidėme tik mokykloje, bet nuo 2011 m. spalio nutarėme pasivaržyti ir su kitų mokyklų komandomis.

(Plačiau...)

Jurbarkuose sužaliuos antrokų pasodintas ąžuolas (0)

Jurbarkų darželio-mokyklos antrokai jau daug pasiekė – šiais mokslo metais jie pažino medžius. Nuo spalio vykdytą projektą „Noriu pažinti medžius“ antrokai su savo mokytoja Aušra Ališauskiene baigė pavasarį švente „Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos“.

(Plačiau...)

Iš Raudonės – pas „Lututę“ (0)

Jau sausio mėnesį buvome pakviesti į ketvirtąjį žurnalo vaikams apie gamtą „Lututė“ gimtadienį Kauno Girstučio kultūros ir sporto centre. O kaip gi nenuvykti, juk Raudonės pagrindinės mokyklos pirmokėliai yra „lutučiukai“ – gamtą mylinčių vaikų klubo nariai! Negalima, tiesiog neleistina, taip imti ir nedalyvauti, juk ir gimtadieniai nedažnai būna, ir Žemės dieną reikia atšvęsti.

(Plačiau...)

Pavasarį visi vaikai šoka (0)

Rajono pradinukų šokių šventė Jurbarko Vytauto Didžiojo vidurinėje mokykloje – tradicinis renginys, kurį sugalvojo ir rengia mokytoja Lolita Žukauskienė su savo vadovaujamu šokių kolektyvu „Žmogeliukai“.

(Plačiau...)

Gimtoji kalba – šventa kaip duona (0)

Kaip ir kasmet gražiu renginėliu „Ąžuoliuko“ darželio-mokyklos bendruomenė paminėjo Tarptautinę gimtosios kalbos dieną.

(Plačiau...)

Tausok gamtą – būk ekofanas! (0)

Jaunųjų miško bičiulių veiklos koordinatorė Dalia Mačiežienė pakvietė viešviliečius būrelio „Atžalynas“ narius į susitikimą su ekofanais – socialinio projekto „Acme ir ekofanų turnė po Lietuvą“ personažais.

(Plačiau...)

Kaziukui primezgė prisirpusių braškių! (0)

Į mugę Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinėje mokykloje kvietė Kazys ir Kazytė – dešimtokai Lina Mencaitė ir Julius Pocius. Tik įėjus užsukti masino kavinukė ir „blusų“ turgelis, o salė marguliavo nuo dirbinių gausos.

(Plačiau...)

Dainų knygelėje – visa Lietuva (0)

Kelią į Vytauto Didžiojo vidurinę mokyklą žino viso rajono mažieji dainorėliai. Pavasarėjant juos visus čia sukviečia choro „Linksmas“ vadovė Monika Buitkuvienė, kartu su savo kolegėmis mokytojomis šiemet surengusi jau septintąją rajono pradinukų dainų šventę „Mūsų vardas – Lietuva“.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook