Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Būreliuose triūsia darbštuoliai (0)

Kaip smagu pasidžiaugti ir kitą pradžiuginti savo rankomis padarytu daikteliu, pavyzdžiui, mediniu šaukštu ar išsiuvinėtu paveiksliuku! Todėl ir suplūsta būrys Viešvilės pagrindinės mokyklos mokinių į rankdarbių ir medžio darbų būrelius. Jų vadovai Sniežana Šašienė ir Juozas Budzinauskas moko vaikus ne tik kaip peiliuką ar adatą laikyti, bet ir kantrybės, sumanumo, darbštumo – be šito nieko gražaus ir naudingo nepavyks padaryti.

(Plačiau...)

Šauniausi veliuoniškiai (0)

Įvairių rinkimų ir konkursų mados banga atėjo ir į Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinę mokyklą – čia įvyko Šauniausio pradinuko konkursas.

(Plačiau...)

„Boružiukai“ apkabino senelius (0)

„Ąžuoliuko“ darželio-mokyklos „Boružiukų“ grupė artėjant didžiausiai metų šventei Kalėdoms nuvažiavo į Smalininkus aplankyti Senjorų namuose gyvenančius senelius, palinkėti jiems sveikatos ir gražių švenčių.

(Plačiau...)

Skani pačių kepta duonelė (0)

Lopšelio-darželio „Nykštukas“  „Spalviukų“ grupei patinka keliauti – kelionėse vaikai patiria daug gerų emocijų, pamato ir išbando tai, ką sužino ar išmoko grupėje. Ne veltui lietuvių liaudies patarlė sako: „Geriau vieną kartą pamatyti, nei dešimt kartų išgirsti“.

(Plačiau...)

Gerais darbais papuošim Kalėdas (0)

Vos prasidėjus adventui – Kalėdų laukimo ir pasiruošimo šiai didžiajai šventei laikui – Jurbarkų darželio-mokyklos pirmokai gavo laišką. Jį parašė Nykštukas – pirmokams jau pažįstamas bičiulis, visada prieš dideles šventes nepamirštantis pasveikinti vaikų.

(Plačiau...)

Pasakų diena Seredžiuje (0)

Nėra vaiko, kuris nemėgtų pasakų. Todėl gruodžio 2 d. visos pamokos Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniams vyko viena tema „Vaikai kuria pasakas“.

(Plačiau...)

Dviračiais į Skirsnemunę (0)

Saulėto rudens penktadienio pavakare surengėme dviračių žygį – panemune turėjome pasiekti Skirsnemunę. Nesitikėjome, kad taip toli nuvažiuosime, bet mums pavyko.

(Plačiau...)

Smalsučių dirbtuvėlėje – kalnai norų ir idėjų (0)

Juk pastebėjote, vaikai, kiek daug portretų aš turiu – kiekviename laikraštyje vis kitą. Žiūriu ir gėriuosi, negaliu išsirinkti gražiausio – visuose aš kitoks ir visi man patinka. Tikiuosi, kad jums, vaikai, irgi? Nuvykau susipažinti su dailininkais, kurie mane nupiešė – tai Antano Sodeikos meno mokyklos II klasės mokiniai ir jų mokytoja Inesa Bosaitė. Pasirodo, tie piešiantys vaikai domisi ne tik daile, bet ir daugybe kitų visai kitokių dalykų – tikra smalsučių dirbtuvėlė!

(Plačiau...)

Pramogos „Lokės pėdoje“ – jėga! (0)

Susėdome į autobusą ir išriedėjome į „Lokės pėdą“ Jonavos rajone. Norėtume pasidalyti savo įspūdžiais.

(Plačiau...)

Į Palangą, miško bičiuliai! (0)

Šis rytas kaip tik keliauti į Palangą, vasaros sostinę! Nors kelionė atrodo ilga, bet mums, Raudonės pagrindinės mokyklos jauniesiems miško bičiuliams, tikrai neprailgs.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook