Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Pamoka apie Petrą Cvirką (0)

Lietuvių kalbos mokytoja Jovita Mišeikienė Veliuonos penktokams ir ketvirtokams vedė pamoką „Nemuno šalies pasakos atgyja“, skirtą mūsų krašto rašytojui Petrui Cvirkai.

(Plačiau...)

Baltraitiškės bibliotekoje – įdomu (0)

Paminėti Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną Baltraitiškės vaikus į biblioteką sukvietė bibliotekininkė Virginija Užkuraitienė.

(Plačiau...)

Meras į svečius pakvietė ketvirtokus (1)

Jurbarko rajono meras Ričardas Juška balandžio 23 d. į svečius pasikvietė Naujamiesčio vidurinės mokyklos ketvirtokus ir laukė jų prie saldumynais padengto stalo bei pasiruošęs atsakyti į vaikų klausimus. Ketvirtokai pas merą atėjo su savo mokytoja Aušra Žižiene ir mokyklos direktore Alma Uzne.

(Plačiau...)

Velykas papuošė patys (0)

Kūrybos dienos Girdžių pagrindinės mokyklos pradinukai laukia nekantraudami. Pirmoji vyko mokytojos Ofelijos Kimutienės iniciatyva, o šiemet prieš Velykas kūrybos dieną surengė pirmokų mokytoja Virginija Pinaitienė. Mokytojais šią dieną tapo kūrybingi mokinių tėveliai.

(Plačiau...)

Medaliai – už kvadratą (0)

Kvadratas – vienas mėgstamiausių sportinių žaidimų mūsų klasėje. Anksčiau žaidėme tik mokykloje, bet nuo 2011 m. spalio nutarėme pasivaržyti ir su kitų mokyklų komandomis.

(Plačiau...)

Jurbarkuose sužaliuos antrokų pasodintas ąžuolas (0)

Jurbarkų darželio-mokyklos antrokai jau daug pasiekė – šiais mokslo metais jie pažino medžius. Nuo spalio vykdytą projektą „Noriu pažinti medžius“ antrokai su savo mokytoja Aušra Ališauskiene baigė pavasarį švente „Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos“.

(Plačiau...)

Iš Raudonės – pas „Lututę“ (0)

Jau sausio mėnesį buvome pakviesti į ketvirtąjį žurnalo vaikams apie gamtą „Lututė“ gimtadienį Kauno Girstučio kultūros ir sporto centre. O kaip gi nenuvykti, juk Raudonės pagrindinės mokyklos pirmokėliai yra „lutučiukai“ – gamtą mylinčių vaikų klubo nariai! Negalima, tiesiog neleistina, taip imti ir nedalyvauti, juk ir gimtadieniai nedažnai būna, ir Žemės dieną reikia atšvęsti.

(Plačiau...)

Pavasarį visi vaikai šoka (0)

Rajono pradinukų šokių šventė Jurbarko Vytauto Didžiojo vidurinėje mokykloje – tradicinis renginys, kurį sugalvojo ir rengia mokytoja Lolita Žukauskienė su savo vadovaujamu šokių kolektyvu „Žmogeliukai“.

(Plačiau...)

Gimtoji kalba – šventa kaip duona (0)

Kaip ir kasmet gražiu renginėliu „Ąžuoliuko“ darželio-mokyklos bendruomenė paminėjo Tarptautinę gimtosios kalbos dieną.

(Plačiau...)

Tausok gamtą – būk ekofanas! (0)

Jaunųjų miško bičiulių veiklos koordinatorė Dalia Mačiežienė pakvietė viešviliečius būrelio „Atžalynas“ narius į susitikimą su ekofanais – socialinio projekto „Acme ir ekofanų turnė po Lietuvą“ personažais.

(Plačiau...)

Kaziukui primezgė prisirpusių braškių! (0)

Į mugę Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinėje mokykloje kvietė Kazys ir Kazytė – dešimtokai Lina Mencaitė ir Julius Pocius. Tik įėjus užsukti masino kavinukė ir „blusų“ turgelis, o salė marguliavo nuo dirbinių gausos.

(Plačiau...)

Dainų knygelėje – visa Lietuva (0)

Kelią į Vytauto Didžiojo vidurinę mokyklą žino viso rajono mažieji dainorėliai. Pavasarėjant juos visus čia sukviečia choro „Linksmas“ vadovė Monika Buitkuvienė, kartu su savo kolegėmis mokytojomis šiemet surengusi jau septintąją rajono pradinukų dainų šventę „Mūsų vardas – Lietuva“.

(Plačiau...)

Parskrido vieversiukas – parnešė giesmelę (0)

Vaikų ir jaunimo folkloro šventė „Vieversiukas ant dirvono“ į Jurbarko kultūros centrą sukvietė penkis autentiškąjį folklorą atliekančius kolektyvus, du pasirodė programoje „Kitoks folkloras“. Penktą kartą respublikinę šventę surengė Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro ansamblio „Pasagėlė“ vadovė Aušra Masteikaitė Mičulė.

(Plačiau...)

Linkime visiems perskaityti! (0)

Kas yra knyga? Keistas klausimas... Dabar net nesusimąstome, nes knygų turime namuose, jų pilnos knygynų ir bibliotekų lentynos. Neseniai rašėme rašinėlius apie knygą, o įdomiausias mintis sudėjome į savo klasės laikraštuką  „Vaiduokliuko palėpėje“.

(Plačiau...)

Trečiokas Irmantas surengė pirmąją parodą (0)

Irmantas Norkūnas – dar tik trečiokas, bet jau surengė savo kūrinėlių parodą Jurbarkų darželyje-mokykloje. Vasarą berniukui kilo noras drožti medį, tad ne vieną mielą atostogų valandėlę jis praleido dirbtuvėlėje ir padarė gražių darbelių.

(Plačiau...)

Ketvirtokai išrinko Metų knygą (0)

Su vaikų knygomis, dalyvaujančiomis Metų knygos rinkimuose, Naujamiesčio vidurinės mokyklos ketvirtokus supažindino Jurbarko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius ir Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro vaikų teatras „Gilės“.

(Plačiau...)

Bičiulių susitikimas Raudonėje (0)

Jurbarko miškininkai turi apie šimtą mažųjų draugų – jaunųjų miško bičiulių. Sausio 20 d. jie susirinko į susitikimą Raudonėje.

(Plačiau...)

„Atžalynas“ augina stipruolius ąžuolus (0)

Jaunieji miško bičiuliai dažniausiai susitinka miške, o susitikę dirba konkrečius ir miškui, ir jo draugams svarbius darbus. Tačiau sausio pabaigoje Viešvilės pagrindinės mokyklos „Atžalynas“ susėdo ratu klasėje ir prisiminė, ką jau nuveikė, o ką nuveiks ateityje.

(Plačiau...)

Švietimo savaitės dovana (0)

Raudonės pagrindinė mokykla aktyviai dalyvauja Lietuvos jaunimo centro organizuojamuose renginiuose. Tai labai įdomi, nauja, neįprasta veikla. Nors mokomės toli nuo Vilniaus, bet dalyvaujam konkursuose kartu su didžiųjų miestų mokiniais kaip lygūs.

(Plačiau...)

Rytis repuodamas siekia savo tikslo (1)

Nors septintoko Ryčio pomėgiai neretai skiriasi nuo bendraamžių, jis turi daug draugų, o pavadintas moksliuku – nepyksta, nes tikrai stengiasi gerai mokytis, kad pasiektų jau dabar aiškiai užsibrėžtą tikslą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook