Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Ketvirtokai išrinko Metų knygą (0)

Su vaikų knygomis, dalyvaujančiomis Metų knygos rinkimuose, Naujamiesčio vidurinės mokyklos ketvirtokus supažindino Jurbarko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius ir Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro vaikų teatras „Gilės“.

(Plačiau...)

Bičiulių susitikimas Raudonėje (0)

Jurbarko miškininkai turi apie šimtą mažųjų draugų – jaunųjų miško bičiulių. Sausio 20 d. jie susirinko į susitikimą Raudonėje.

(Plačiau...)

„Atžalynas“ augina stipruolius ąžuolus (0)

Jaunieji miško bičiuliai dažniausiai susitinka miške, o susitikę dirba konkrečius ir miškui, ir jo draugams svarbius darbus. Tačiau sausio pabaigoje Viešvilės pagrindinės mokyklos „Atžalynas“ susėdo ratu klasėje ir prisiminė, ką jau nuveikė, o ką nuveiks ateityje.

(Plačiau...)

Švietimo savaitės dovana (0)

Raudonės pagrindinė mokykla aktyviai dalyvauja Lietuvos jaunimo centro organizuojamuose renginiuose. Tai labai įdomi, nauja, neįprasta veikla. Nors mokomės toli nuo Vilniaus, bet dalyvaujam konkursuose kartu su didžiųjų miestų mokiniais kaip lygūs.

(Plačiau...)

Rytis repuodamas siekia savo tikslo (1)

Nors septintoko Ryčio pomėgiai neretai skiriasi nuo bendraamžių, jis turi daug draugų, o pavadintas moksliuku – nepyksta, nes tikrai stengiasi gerai mokytis, kad pasiektų jau dabar aiškiai užsibrėžtą tikslą.

(Plačiau...)

Kalėdų Senelis su vaikais atsisveikino sningant (0)

Kalėdų Senelis Jurbarke užsibuvo – tik prieš savaitę iškeliavo jam vienam žinomais keliais ilsėtis ir ruoštis kitoms Kalėdoms. Išlydėti Senelio susirinkusius vaikus „Vaivorykštės“ teatras pradžiugino linksmu vaidinimu.

(Plačiau...)

Būreliuose triūsia darbštuoliai (0)

Kaip smagu pasidžiaugti ir kitą pradžiuginti savo rankomis padarytu daikteliu, pavyzdžiui, mediniu šaukštu ar išsiuvinėtu paveiksliuku! Todėl ir suplūsta būrys Viešvilės pagrindinės mokyklos mokinių į rankdarbių ir medžio darbų būrelius. Jų vadovai Sniežana Šašienė ir Juozas Budzinauskas moko vaikus ne tik kaip peiliuką ar adatą laikyti, bet ir kantrybės, sumanumo, darbštumo – be šito nieko gražaus ir naudingo nepavyks padaryti.

(Plačiau...)

Šauniausi veliuoniškiai (0)

Įvairių rinkimų ir konkursų mados banga atėjo ir į Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinę mokyklą – čia įvyko Šauniausio pradinuko konkursas.

(Plačiau...)

„Boružiukai“ apkabino senelius (0)

„Ąžuoliuko“ darželio-mokyklos „Boružiukų“ grupė artėjant didžiausiai metų šventei Kalėdoms nuvažiavo į Smalininkus aplankyti Senjorų namuose gyvenančius senelius, palinkėti jiems sveikatos ir gražių švenčių.

(Plačiau...)

Skani pačių kepta duonelė (0)

Lopšelio-darželio „Nykštukas“  „Spalviukų“ grupei patinka keliauti – kelionėse vaikai patiria daug gerų emocijų, pamato ir išbando tai, ką sužino ar išmoko grupėje. Ne veltui lietuvių liaudies patarlė sako: „Geriau vieną kartą pamatyti, nei dešimt kartų išgirsti“.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook