Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Pro klasės langą žiūri voveraitė (0)

Jurbarkų darželio-mokyklos pirmokai – drąsūs ir šnekūs, linksmi, ir jų visiškai negąsdina, kad į mokyklą kasdien reikės eiti daug metų ir išmokti daugybę dalykų.

(Plačiau...)

Mokykloje užaugs dideli (0)

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos pirmokai jau pačią pirmąją rugsėjo dieną suprato, kaip labai mokykla jų laukė – taip pat, kaip ir jie nekantravo tapti pirmokais.

(Plačiau...)

Linksmoji futbolo mokykla (0)

Kur tai matyta, kad atostogoms tik persiritus į antrąją pusę vaikai eitų į mokyklą? kad per pamokas nedirsčiotų į laikrodį laukdami pertraukos, nes nei skambučio, nei pertraukų šioje mokykloje – nėra. nes tai linksmoji futbolo mokykla – sakė mokytojai, o mokiniai patvirtino tai plačiomis šypsenomis. Linksmoji futbolo mokykla rugpjūtį buvo įsikūrusi Seredžiuje.

(Plačiau...)

Mažųjų atostogos „Ąžuoliuke“ (0)

Jurbarko darželis-mokykla „Ąžuoliukas“ yra vienintelė rajone ikimokyklinio ugdymo įstaiga, kuri dirba ir vasarą. Net pačiomis karščiausiomis atostogų dienomis čia išgirsi krykštaujant vaikus, besimėgaujančius vasaros malonumais – jie maudosi, sportuoja, piešia, seka pasakas... Mažųjų atostogos „Ąžuoliuke” linksmos ir šiltos.

(Plačiau...)

Stovykla prie Baltijos jūros – pati įspūdingiausia (0)

Viešvilės vaikų globos namų „Nykštukų“ šeimynos ugdytiniai šią vasarą prisimins kaip ypač įdomią, nes jie pirmą kartą atostogavo Šventosios kurorte prie Baltijos jūros. Stovykloje „Ten, kur saulę nusineša jūra“ mažieji patyrė nepamirštamų įspūdžių, veidukus papuošusių šypsenėlėmis, skardenusių džiaugsmingu juoku, o širdeles pripildžiusių tyros laimės.

(Plačiau...)

Linkiu vasarą aplankyti Trakus! (0)

Vieną saulėtą rytą Vytauto Didžiojo vidurinės mokyklos ketvirtos klasės mokinukai su savo mokytoja Zita Ambrakaitiene autobusu išvykome į Trakus.

(Plačiau...)

Pėstute apvaikščiojom Smalininkus (0)

Mūsų klasė birželio mėnesį keliavo į Smalininkus. Nuvažiavome autobusu iki Pašvenčio kaimo. Po to pėstute vingiuotu miško takeliu ėjome Šventosios upelio pakrante į Antšvenčių kaimą. Ankstų rytą girdėjome, kaip garsiai gieda, čiulba, čerškia, kleketuoja paukščiai, traška, braška medžių šakos ir šnara lapeliai. Priėjome seną medinę trobelę. Tai dailininkės Lidijos Meškaitytės tėviškė.

(Plačiau...)

Kaip skautai laižė medų ir draugavo su lietumi (0)

Liepos pradžioje „Medaus slėnis“ Panemunių regioniniame parke dūzgė tarsi bičių avilys, nors ne bitės tame gražiame gamtos kampelyje įsikūrė. Visą savaitę čia stovyklavo skautai – ūžė, skardeno, krykštavo ir džiaugsmingai savo rimtą skautišką veiklą vykdė.
Kadangi skautus jau seniai pažįstame kaip linksmus ir draugiškus vaikus, o medų irgi mėgstame, tad eime, vaikai, kartu su skautais pastovyklauti!

(Plačiau...)

„Mikučio“ vasara – nuo siaubo istorijos iki sakmės apie pasaulio sukūrimą (0)

Jau ne pirmus metus lietuvių liaudies tradicijas puoselėjantiems vaikams folkloro kolektyvų vadovės rengia vasaros stovyklą „Mikutis“. Šią vasarą stovyklautojai savo palapines pasistatė ir smagiai šoko Klangiuose, Irmos ir Airido Svetlauskų kieme.

(Plačiau...)

Tūkstančiai pienių žiedų (0)

Gegužės vienuoliktoji tapo neeiline diena Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos pradinių  klasių mokiniams. Nuo pat ankstyvo ryto mums  šypsojosi saulė ir kvietė nuveikti ką nors neįprasto, malonaus.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook