Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Pasakų diena Seredžiuje (0)

Nėra vaiko, kuris nemėgtų pasakų. Todėl gruodžio 2 d. visos pamokos Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniams vyko viena tema „Vaikai kuria pasakas“.

(Plačiau...)

Dviračiais į Skirsnemunę (0)

Saulėto rudens penktadienio pavakare surengėme dviračių žygį – panemune turėjome pasiekti Skirsnemunę. Nesitikėjome, kad taip toli nuvažiuosime, bet mums pavyko.

(Plačiau...)

Smalsučių dirbtuvėlėje – kalnai norų ir idėjų (0)

Juk pastebėjote, vaikai, kiek daug portretų aš turiu – kiekviename laikraštyje vis kitą. Žiūriu ir gėriuosi, negaliu išsirinkti gražiausio – visuose aš kitoks ir visi man patinka. Tikiuosi, kad jums, vaikai, irgi? Nuvykau susipažinti su dailininkais, kurie mane nupiešė – tai Antano Sodeikos meno mokyklos II klasės mokiniai ir jų mokytoja Inesa Bosaitė. Pasirodo, tie piešiantys vaikai domisi ne tik daile, bet ir daugybe kitų visai kitokių dalykų – tikra smalsučių dirbtuvėlė!

(Plačiau...)

Pramogos „Lokės pėdoje“ – jėga! (0)

Susėdome į autobusą ir išriedėjome į „Lokės pėdą“ Jonavos rajone. Norėtume pasidalyti savo įspūdžiais.

(Plačiau...)

Į Palangą, miško bičiuliai! (0)

Šis rytas kaip tik keliauti į Palangą, vasaros sostinę! Nors kelionė atrodo ilga, bet mums, Raudonės pagrindinės mokyklos jauniesiems miško bičiuliams, tikrai neprailgs.

(Plačiau...)

„Boružiukai“ pamojavo išskrendantiems paukščiams (0)

„Ąžuoliuko“ darželio-mokyklos „Boružiukų“ grupės vaikučiai – patys mažiausi gamtos draugai, jaunieji miško bičiuliai. Jurbarko miškų urėdija „boružiukams“ ir jų auklėtojoms Elenai Urbonavičiutei ir Ingai Krikštanienei padovanojo ekskursiją į Ventės ragą. Su vaikais važiavo ir jų tėveliai, kiti „Ąžuoliuko“ bendruomenės nariai.

(Plačiau...)

Lenkijoje – holokausto pėdsakais (0)

2011-ieji Lietuvoje paskelbti holokausto aukų atminimo metais. Įvairiais renginiais pagerbiamos holokausto aukos, žydų gelbėtojai ir žmonės, kovoję prieš nacizmą. Gausantiškių Antano Valaičio pagrindinėje mokykloje taip pat vyko tokie renginiai, istorijos ir literatūros pamokos. Rugsėjį septyni mokiniai buvome pakviesi vykti į Lenkiją. Ekskursijos tema buvo holokaustas. Kelionę surengė Lietuvos jaunimo turizmo centras, kurio organizuojamuose konkursuose aktyviai dalyvaujame.

(Plačiau...)

„Lugnės“ dainelės prezidentui (0)

Kai mažieji šimkaitiškiai suguža į mokyklos salę ir sustoja scenoje – visų veiduose žydi šypsenos. Ir kaip gi kitaip: jei mėgsti dainuoti ir šokti, negali būti paniuręs.

(Plačiau...)

Saldainiai – skanu, o daržovės – sveika! (0)

Į klausimą, kas skaniau – daržovės ar saldainiai, Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos pradinukai atsakymą išpyškino bematant: saldainiai gal ir skanu, bet krimsti morką – skaniau ir sveikiau. Mažieji smalininkiečiai mėgsta vaisius ir daržoves, nes jų mamos moka paruošti skaniausių daržovių valgių, o mokytojos vaikams surengė smagią ir įdomią Rudenėlio šventę.

(Plačiau...)

Eina rudenėlis takučiu, neša dovanėlių ant pečių (0)

Vieną saulėtą rudens dieną „Ąžuoliuke“ apsilankė puošni ir turtinga viešnia – Teta Rudeninė. Ji atnešė gausybę skanių dovanėlių ir daug linksmybių, nes darželyje-mokykloje jos laukė visi vaikučiai – rudeniškai pasipuošę, išmokę eilėraščių, dainelių ir šokių.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook