Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Eina rudenėlis takučiu, neša dovanėlių ant pečių (0)

Vieną saulėtą rudens dieną „Ąžuoliuke“ apsilankė puošni ir turtinga viešnia – Teta Rudeninė. Ji atnešė gausybę skanių dovanėlių ir daug linksmybių, nes darželyje-mokykloje jos laukė visi vaikučiai – rudeniškai pasipuošę, išmokę eilėraščių, dainelių ir šokių.

(Plačiau...)

Vaikai statė Jurbarko rotušę (0)

Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykloje eksponuojami respublikinio konkurso „Jurbarko rotušė“ piešiniai. Jurbarko savivaldos 400 metų jubiliejaus proga konkursą surengė krašto muziejus, o vaikai iš Lietuvos mokyklų aktyviai jame dalyvavo.

(Plačiau...)

Skrenda karpinių paukšteliai (1)

Paukštį, gėlę, medį gali nufotografuoti, nupiešti, bet gali ir iškarpyti iš popieriaus. Kas gražiau? Rimantė Lapinskaitė ir Domantas Pocius truktelėjo pečiais – sunku pasakyti. Tačiau jiedu keletą metų lankė karpinių būrelį ir tikrai žino, jog karpyti iš popieriaus – labai smagu, o karpinių paukščiai skrenda kaip tikri, o gal net ir čiulba.

(Plačiau...)

Žolynų kilimas – tai išsaugota vasara (0)

Turbūt nesuklysiu sakydamas, kad ne vienas vaikas būtų norėjęs sustabdyti vasarą, o labiausiai atostogas (gal jie nežino, kad viskas, kas per ilgai tęsiasi, tampa nuobodu). Tačiau vargu ar kas yra išradęs būdą suturėti atostogas pačiame jų gražume? O būdą, kaip išsaugoti vasarą, kad galėtum jos spalvomis ir kvapais grožėtis net šalčiausią žiemą, surado Raudonės vaikų dienos centro lankytojai. Netikit? Savo akimis mačiau ir jums viską papasakosiu.

(Plačiau...)

Pro klasės langą žiūri voveraitė (0)

Jurbarkų darželio-mokyklos pirmokai – drąsūs ir šnekūs, linksmi, ir jų visiškai negąsdina, kad į mokyklą kasdien reikės eiti daug metų ir išmokti daugybę dalykų.

(Plačiau...)

Mokykloje užaugs dideli (0)

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos pirmokai jau pačią pirmąją rugsėjo dieną suprato, kaip labai mokykla jų laukė – taip pat, kaip ir jie nekantravo tapti pirmokais.

(Plačiau...)

Linksmoji futbolo mokykla (0)

Kur tai matyta, kad atostogoms tik persiritus į antrąją pusę vaikai eitų į mokyklą? kad per pamokas nedirsčiotų į laikrodį laukdami pertraukos, nes nei skambučio, nei pertraukų šioje mokykloje – nėra. nes tai linksmoji futbolo mokykla – sakė mokytojai, o mokiniai patvirtino tai plačiomis šypsenomis. Linksmoji futbolo mokykla rugpjūtį buvo įsikūrusi Seredžiuje.

(Plačiau...)

Mažųjų atostogos „Ąžuoliuke“ (0)

Jurbarko darželis-mokykla „Ąžuoliukas“ yra vienintelė rajone ikimokyklinio ugdymo įstaiga, kuri dirba ir vasarą. Net pačiomis karščiausiomis atostogų dienomis čia išgirsi krykštaujant vaikus, besimėgaujančius vasaros malonumais – jie maudosi, sportuoja, piešia, seka pasakas... Mažųjų atostogos „Ąžuoliuke” linksmos ir šiltos.

(Plačiau...)

Stovykla prie Baltijos jūros – pati įspūdingiausia (0)

Viešvilės vaikų globos namų „Nykštukų“ šeimynos ugdytiniai šią vasarą prisimins kaip ypač įdomią, nes jie pirmą kartą atostogavo Šventosios kurorte prie Baltijos jūros. Stovykloje „Ten, kur saulę nusineša jūra“ mažieji patyrė nepamirštamų įspūdžių, veidukus papuošusių šypsenėlėmis, skardenusių džiaugsmingu juoku, o širdeles pripildžiusių tyros laimės.

(Plačiau...)

Linkiu vasarą aplankyti Trakus! (0)

Vieną saulėtą rytą Vytauto Didžiojo vidurinės mokyklos ketvirtos klasės mokinukai su savo mokytoja Zita Ambrakaitiene autobusu išvykome į Trakus.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook