Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Šauniausi veliuoniškiai (0)

Įvairių rinkimų ir konkursų mados banga atėjo ir į Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinę mokyklą – čia įvyko Šauniausio pradinuko konkursas.

(Plačiau...)

„Boružiukai“ apkabino senelius (0)

„Ąžuoliuko“ darželio-mokyklos „Boružiukų“ grupė artėjant didžiausiai metų šventei Kalėdoms nuvažiavo į Smalininkus aplankyti Senjorų namuose gyvenančius senelius, palinkėti jiems sveikatos ir gražių švenčių.

(Plačiau...)

Skani pačių kepta duonelė (0)

Lopšelio-darželio „Nykštukas“  „Spalviukų“ grupei patinka keliauti – kelionėse vaikai patiria daug gerų emocijų, pamato ir išbando tai, ką sužino ar išmoko grupėje. Ne veltui lietuvių liaudies patarlė sako: „Geriau vieną kartą pamatyti, nei dešimt kartų išgirsti“.

(Plačiau...)

Gerais darbais papuošim Kalėdas (0)

Vos prasidėjus adventui – Kalėdų laukimo ir pasiruošimo šiai didžiajai šventei laikui – Jurbarkų darželio-mokyklos pirmokai gavo laišką. Jį parašė Nykštukas – pirmokams jau pažįstamas bičiulis, visada prieš dideles šventes nepamirštantis pasveikinti vaikų.

(Plačiau...)

Pasakų diena Seredžiuje (0)

Nėra vaiko, kuris nemėgtų pasakų. Todėl gruodžio 2 d. visos pamokos Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniams vyko viena tema „Vaikai kuria pasakas“.

(Plačiau...)

Dviračiais į Skirsnemunę (0)

Saulėto rudens penktadienio pavakare surengėme dviračių žygį – panemune turėjome pasiekti Skirsnemunę. Nesitikėjome, kad taip toli nuvažiuosime, bet mums pavyko.

(Plačiau...)

Smalsučių dirbtuvėlėje – kalnai norų ir idėjų (0)

Juk pastebėjote, vaikai, kiek daug portretų aš turiu – kiekviename laikraštyje vis kitą. Žiūriu ir gėriuosi, negaliu išsirinkti gražiausio – visuose aš kitoks ir visi man patinka. Tikiuosi, kad jums, vaikai, irgi? Nuvykau susipažinti su dailininkais, kurie mane nupiešė – tai Antano Sodeikos meno mokyklos II klasės mokiniai ir jų mokytoja Inesa Bosaitė. Pasirodo, tie piešiantys vaikai domisi ne tik daile, bet ir daugybe kitų visai kitokių dalykų – tikra smalsučių dirbtuvėlė!

(Plačiau...)

Pramogos „Lokės pėdoje“ – jėga! (0)

Susėdome į autobusą ir išriedėjome į „Lokės pėdą“ Jonavos rajone. Norėtume pasidalyti savo įspūdžiais.

(Plačiau...)

Į Palangą, miško bičiuliai! (0)

Šis rytas kaip tik keliauti į Palangą, vasaros sostinę! Nors kelionė atrodo ilga, bet mums, Raudonės pagrindinės mokyklos jauniesiems miško bičiuliams, tikrai neprailgs.

(Plačiau...)

„Boružiukai“ pamojavo išskrendantiems paukščiams (0)

„Ąžuoliuko“ darželio-mokyklos „Boružiukų“ grupės vaikučiai – patys mažiausi gamtos draugai, jaunieji miško bičiuliai. Jurbarko miškų urėdija „boružiukams“ ir jų auklėtojoms Elenai Urbonavičiutei ir Ingai Krikštanienei padovanojo ekskursiją į Ventės ragą. Su vaikais važiavo ir jų tėveliai, kiti „Ąžuoliuko“ bendruomenės nariai.

(Plačiau...)

Lenkijoje – holokausto pėdsakais (0)

2011-ieji Lietuvoje paskelbti holokausto aukų atminimo metais. Įvairiais renginiais pagerbiamos holokausto aukos, žydų gelbėtojai ir žmonės, kovoję prieš nacizmą. Gausantiškių Antano Valaičio pagrindinėje mokykloje taip pat vyko tokie renginiai, istorijos ir literatūros pamokos. Rugsėjį septyni mokiniai buvome pakviesi vykti į Lenkiją. Ekskursijos tema buvo holokaustas. Kelionę surengė Lietuvos jaunimo turizmo centras, kurio organizuojamuose konkursuose aktyviai dalyvaujame.

(Plačiau...)

„Lugnės“ dainelės prezidentui (0)

Kai mažieji šimkaitiškiai suguža į mokyklos salę ir sustoja scenoje – visų veiduose žydi šypsenos. Ir kaip gi kitaip: jei mėgsti dainuoti ir šokti, negali būti paniuręs.

(Plačiau...)

Saldainiai – skanu, o daržovės – sveika! (0)

Į klausimą, kas skaniau – daržovės ar saldainiai, Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos pradinukai atsakymą išpyškino bematant: saldainiai gal ir skanu, bet krimsti morką – skaniau ir sveikiau. Mažieji smalininkiečiai mėgsta vaisius ir daržoves, nes jų mamos moka paruošti skaniausių daržovių valgių, o mokytojos vaikams surengė smagią ir įdomią Rudenėlio šventę.

(Plačiau...)

Eina rudenėlis takučiu, neša dovanėlių ant pečių (0)

Vieną saulėtą rudens dieną „Ąžuoliuke“ apsilankė puošni ir turtinga viešnia – Teta Rudeninė. Ji atnešė gausybę skanių dovanėlių ir daug linksmybių, nes darželyje-mokykloje jos laukė visi vaikučiai – rudeniškai pasipuošę, išmokę eilėraščių, dainelių ir šokių.

(Plačiau...)

Vaikai statė Jurbarko rotušę (0)

Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykloje eksponuojami respublikinio konkurso „Jurbarko rotušė“ piešiniai. Jurbarko savivaldos 400 metų jubiliejaus proga konkursą surengė krašto muziejus, o vaikai iš Lietuvos mokyklų aktyviai jame dalyvavo.

(Plačiau...)

Skrenda karpinių paukšteliai (1)

Paukštį, gėlę, medį gali nufotografuoti, nupiešti, bet gali ir iškarpyti iš popieriaus. Kas gražiau? Rimantė Lapinskaitė ir Domantas Pocius truktelėjo pečiais – sunku pasakyti. Tačiau jiedu keletą metų lankė karpinių būrelį ir tikrai žino, jog karpyti iš popieriaus – labai smagu, o karpinių paukščiai skrenda kaip tikri, o gal net ir čiulba.

(Plačiau...)

Žolynų kilimas – tai išsaugota vasara (0)

Turbūt nesuklysiu sakydamas, kad ne vienas vaikas būtų norėjęs sustabdyti vasarą, o labiausiai atostogas (gal jie nežino, kad viskas, kas per ilgai tęsiasi, tampa nuobodu). Tačiau vargu ar kas yra išradęs būdą suturėti atostogas pačiame jų gražume? O būdą, kaip išsaugoti vasarą, kad galėtum jos spalvomis ir kvapais grožėtis net šalčiausią žiemą, surado Raudonės vaikų dienos centro lankytojai. Netikit? Savo akimis mačiau ir jums viską papasakosiu.

(Plačiau...)

Pro klasės langą žiūri voveraitė (0)

Jurbarkų darželio-mokyklos pirmokai – drąsūs ir šnekūs, linksmi, ir jų visiškai negąsdina, kad į mokyklą kasdien reikės eiti daug metų ir išmokti daugybę dalykų.

(Plačiau...)

Mokykloje užaugs dideli (0)

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos pirmokai jau pačią pirmąją rugsėjo dieną suprato, kaip labai mokykla jų laukė – taip pat, kaip ir jie nekantravo tapti pirmokais.

(Plačiau...)

Linksmoji futbolo mokykla (0)

Kur tai matyta, kad atostogoms tik persiritus į antrąją pusę vaikai eitų į mokyklą? kad per pamokas nedirsčiotų į laikrodį laukdami pertraukos, nes nei skambučio, nei pertraukų šioje mokykloje – nėra. nes tai linksmoji futbolo mokykla – sakė mokytojai, o mokiniai patvirtino tai plačiomis šypsenomis. Linksmoji futbolo mokykla rugpjūtį buvo įsikūrusi Seredžiuje.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook