Balsavimas

Ar Jurbarko r. priešgaisrinėje tarnyboje turėtų dirbti brakonieriai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

„Boružiukai“ pamojavo išskrendantiems paukščiams (0)

„Ąžuoliuko“ darželio-mokyklos „Boružiukų“ grupės vaikučiai – patys mažiausi gamtos draugai, jaunieji miško bičiuliai. Jurbarko miškų urėdija „boružiukams“ ir jų auklėtojoms Elenai Urbonavičiutei ir Ingai Krikštanienei padovanojo ekskursiją į Ventės ragą. Su vaikais važiavo ir jų tėveliai, kiti „Ąžuoliuko“ bendruomenės nariai.

(Plačiau...)

Lenkijoje – holokausto pėdsakais (0)

2011-ieji Lietuvoje paskelbti holokausto aukų atminimo metais. Įvairiais renginiais pagerbiamos holokausto aukos, žydų gelbėtojai ir žmonės, kovoję prieš nacizmą. Gausantiškių Antano Valaičio pagrindinėje mokykloje taip pat vyko tokie renginiai, istorijos ir literatūros pamokos. Rugsėjį septyni mokiniai buvome pakviesi vykti į Lenkiją. Ekskursijos tema buvo holokaustas. Kelionę surengė Lietuvos jaunimo turizmo centras, kurio organizuojamuose konkursuose aktyviai dalyvaujame.

(Plačiau...)

„Lugnės“ dainelės prezidentui (0)

Kai mažieji šimkaitiškiai suguža į mokyklos salę ir sustoja scenoje – visų veiduose žydi šypsenos. Ir kaip gi kitaip: jei mėgsti dainuoti ir šokti, negali būti paniuręs.

(Plačiau...)

Saldainiai – skanu, o daržovės – sveika! (0)

Į klausimą, kas skaniau – daržovės ar saldainiai, Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos pradinukai atsakymą išpyškino bematant: saldainiai gal ir skanu, bet krimsti morką – skaniau ir sveikiau. Mažieji smalininkiečiai mėgsta vaisius ir daržoves, nes jų mamos moka paruošti skaniausių daržovių valgių, o mokytojos vaikams surengė smagią ir įdomią Rudenėlio šventę.

(Plačiau...)

Eina rudenėlis takučiu, neša dovanėlių ant pečių (0)

Vieną saulėtą rudens dieną „Ąžuoliuke“ apsilankė puošni ir turtinga viešnia – Teta Rudeninė. Ji atnešė gausybę skanių dovanėlių ir daug linksmybių, nes darželyje-mokykloje jos laukė visi vaikučiai – rudeniškai pasipuošę, išmokę eilėraščių, dainelių ir šokių.

(Plačiau...)

Vaikai statė Jurbarko rotušę (0)

Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykloje eksponuojami respublikinio konkurso „Jurbarko rotušė“ piešiniai. Jurbarko savivaldos 400 metų jubiliejaus proga konkursą surengė krašto muziejus, o vaikai iš Lietuvos mokyklų aktyviai jame dalyvavo.

(Plačiau...)

Skrenda karpinių paukšteliai (1)

Paukštį, gėlę, medį gali nufotografuoti, nupiešti, bet gali ir iškarpyti iš popieriaus. Kas gražiau? Rimantė Lapinskaitė ir Domantas Pocius truktelėjo pečiais – sunku pasakyti. Tačiau jiedu keletą metų lankė karpinių būrelį ir tikrai žino, jog karpyti iš popieriaus – labai smagu, o karpinių paukščiai skrenda kaip tikri, o gal net ir čiulba.

(Plačiau...)

Žolynų kilimas – tai išsaugota vasara (0)

Turbūt nesuklysiu sakydamas, kad ne vienas vaikas būtų norėjęs sustabdyti vasarą, o labiausiai atostogas (gal jie nežino, kad viskas, kas per ilgai tęsiasi, tampa nuobodu). Tačiau vargu ar kas yra išradęs būdą suturėti atostogas pačiame jų gražume? O būdą, kaip išsaugoti vasarą, kad galėtum jos spalvomis ir kvapais grožėtis net šalčiausią žiemą, surado Raudonės vaikų dienos centro lankytojai. Netikit? Savo akimis mačiau ir jums viską papasakosiu.

(Plačiau...)

Pro klasės langą žiūri voveraitė (0)

Jurbarkų darželio-mokyklos pirmokai – drąsūs ir šnekūs, linksmi, ir jų visiškai negąsdina, kad į mokyklą kasdien reikės eiti daug metų ir išmokti daugybę dalykų.

(Plačiau...)

Mokykloje užaugs dideli (0)

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos pirmokai jau pačią pirmąją rugsėjo dieną suprato, kaip labai mokykla jų laukė – taip pat, kaip ir jie nekantravo tapti pirmokais.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook