Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Pėstute apvaikščiojom Smalininkus (0)

Mūsų klasė birželio mėnesį keliavo į Smalininkus. Nuvažiavome autobusu iki Pašvenčio kaimo. Po to pėstute vingiuotu miško takeliu ėjome Šventosios upelio pakrante į Antšvenčių kaimą. Ankstų rytą girdėjome, kaip garsiai gieda, čiulba, čerškia, kleketuoja paukščiai, traška, braška medžių šakos ir šnara lapeliai. Priėjome seną medinę trobelę. Tai dailininkės Lidijos Meškaitytės tėviškė.

(Plačiau...)

Kaip skautai laižė medų ir draugavo su lietumi (0)

Liepos pradžioje „Medaus slėnis“ Panemunių regioniniame parke dūzgė tarsi bičių avilys, nors ne bitės tame gražiame gamtos kampelyje įsikūrė. Visą savaitę čia stovyklavo skautai – ūžė, skardeno, krykštavo ir džiaugsmingai savo rimtą skautišką veiklą vykdė.
Kadangi skautus jau seniai pažįstame kaip linksmus ir draugiškus vaikus, o medų irgi mėgstame, tad eime, vaikai, kartu su skautais pastovyklauti!

(Plačiau...)

„Mikučio“ vasara – nuo siaubo istorijos iki sakmės apie pasaulio sukūrimą (0)

Jau ne pirmus metus lietuvių liaudies tradicijas puoselėjantiems vaikams folkloro kolektyvų vadovės rengia vasaros stovyklą „Mikutis“. Šią vasarą stovyklautojai savo palapines pasistatė ir smagiai šoko Klangiuose, Irmos ir Airido Svetlauskų kieme.

(Plačiau...)

Tūkstančiai pienių žiedų (0)

Gegužės vienuoliktoji tapo neeiline diena Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos pradinių  klasių mokiniams. Nuo pat ankstyvo ryto mums  šypsojosi saulė ir kvietė nuveikti ką nors neįprasto, malonaus.

(Plačiau...)

„Nykštuko“ startas olimpiniame festivalyje (0)

Ypatinga diena „Nykštuko“ priešmokyklinės grupės vaikams buvo kelionė į pirmąjį Lietuvos ikimokyklinių įstaigų auklėtinių olimpinį festivalį Kaune. Ąžuolyno parke susirinko daugybė vaikų ir jų tėvelių. Visi išsirikiavo prie Dariaus ir Girėno paminklo ir buvo paskelbtas olimpinio festivalio atidarymas.

(Plačiau...)

Darželinukų hip-hopas su ateiviais (0)

Birželio 1-ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, viename mūsų rajono miestelyje išsilaipino... ateiviai. Kosmodrome, tarsi kokioj automobilių stovėjimo aikštelėj, jie išrikiavo savo transporto priemones ir ėmė klausinėti vietinių vaikų apie mūsų planetą Žemę, mokė „mėnulio eisenos“ ir  apdalijo visus ateiviškomis dovanomis.

(Plačiau...)

„Gilės“ teatro premjera „Ąžuolynės“ šventėje (0)

Birželio 11-ąją  Smalininkuose vykusioje respublikinėje teatrų šventėje „Ąžuolynė“ pirmąjį savo spektaklį parodė Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Gilė“.

(Plačiau...)

Mažųjų teatriukų burtai (0)

„Leiskit nusilenkt žemai“ – tokiais žodžiais prasidėjo rajoninė pradinių klasių mokinių teatriukų šventė Jurbarko Vytauto Didžiojo vidurinėje mokykloje. Ši tradicinė šventė keliauja iš vienos mokyklos į kitą. Šiemet ji atkeliavo pas mus ir sukvietė visus vaidinančius rajono mokinukus parodyti savo spektakliukus, pažiūrėti draugų kūrybą.

(Plačiau...)

„Pieštukas“ beldžiasi į Menų namuką (0)

Iki gegužės vidurio Vinco Grybo memorialinio muziejaus Menų namuke buvo eksponuojami Jurgitos Davidavičienės vaikų dailės studijos „Pieštukas“ mokinių kūrybiniai darbai. Parodos atidarymas gegužės 5 d. buvo tarsi koks premjerų vakarėlis.

(Plačiau...)

Seredžiaus pasakų rašytojai švenčia pergalę (0)

Visą praėjusių metų rudenį Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos 1–5 klasių mokiniai kūrė pasakas. Pasakų popietėje pristatė savo kūrinius, piešė mėgstamų pasakų iliustracijas, patys kūrė ir žaidė „Laimingą pasaką“. Po šventės pradinukai ilgai dalijosi įspūdžiais, o trys jų pasakos buvo nusiųstos į Lietuvos jaunimo turizmo centro ir leidyklos „Kalendorius“ organizuotą konkursą „Lietuvos vaikai kuria pasakas“. Ilgai laukėme rezultatų ir labai apsidžiaugėme sužinoję, kad galėsime dalyvauti ketvirtosios knygos „Lietuvos vaikų pasakos“ pristatymo šventėje.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook