Balsavimas

Ar Jurbarko r. priešgaisrinėje tarnyboje turėtų dirbti brakonieriai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

„Gilės“ teatro premjera „Ąžuolynės“ šventėje (0)

Birželio 11-ąją  Smalininkuose vykusioje respublikinėje teatrų šventėje „Ąžuolynė“ pirmąjį savo spektaklį parodė Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Gilė“.

(Plačiau...)

Mažųjų teatriukų burtai (0)

„Leiskit nusilenkt žemai“ – tokiais žodžiais prasidėjo rajoninė pradinių klasių mokinių teatriukų šventė Jurbarko Vytauto Didžiojo vidurinėje mokykloje. Ši tradicinė šventė keliauja iš vienos mokyklos į kitą. Šiemet ji atkeliavo pas mus ir sukvietė visus vaidinančius rajono mokinukus parodyti savo spektakliukus, pažiūrėti draugų kūrybą.

(Plačiau...)

„Pieštukas“ beldžiasi į Menų namuką (0)

Iki gegužės vidurio Vinco Grybo memorialinio muziejaus Menų namuke buvo eksponuojami Jurgitos Davidavičienės vaikų dailės studijos „Pieštukas“ mokinių kūrybiniai darbai. Parodos atidarymas gegužės 5 d. buvo tarsi koks premjerų vakarėlis.

(Plačiau...)

Seredžiaus pasakų rašytojai švenčia pergalę (0)

Visą praėjusių metų rudenį Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos 1–5 klasių mokiniai kūrė pasakas. Pasakų popietėje pristatė savo kūrinius, piešė mėgstamų pasakų iliustracijas, patys kūrė ir žaidė „Laimingą pasaką“. Po šventės pradinukai ilgai dalijosi įspūdžiais, o trys jų pasakos buvo nusiųstos į Lietuvos jaunimo turizmo centro ir leidyklos „Kalendorius“ organizuotą konkursą „Lietuvos vaikai kuria pasakas“. Ilgai laukėme rezultatų ir labai apsidžiaugėme sužinoję, kad galėsime dalyvauti ketvirtosios knygos „Lietuvos vaikų pasakos“ pristatymo šventėje.

(Plačiau...)

Skautai šventė pavasarį (0)

Saulėtą gegužės 7-osios rytą mūsų mokyklos skautų draugovė „Karšuva“ išvyko į Lietuvos skautijos pavasario šventę „Dievui. Tėvynei. Artimui“ Marijampolėje.

(Plačiau...)

Dovanų šventė mokykloje (0)

Jurbarko Vytauto Didžiojo vidurinėje mokykloje šį pavasarį buvo vykdomas projektas „Dovana Tėvynei“. Surengtos net trys dovanų šventės – apie pirmąją, dainų šventę, jau pasakojome, o balandžio 1-ąją įvyko šokių šventė ir buvo išrinkti piešinių konkurso laimėtojai.

(Plačiau...)

Rusiškas diplomas už povandenines fantazijas (0)

Fantazija – nepaprastai vertingas dalykas, kas ja apdovanotas, gali pamatyti kur kas daugiau, negu fantazijos neturintis. Laki fantazija Saulei Ignatavičiūtei, devynerių metų dailininkei, padėjo tapti tarptautinio konkurso nugalėtoja.

(Plačiau...)

Tautosakos skrynelėje – dar daug skambių dainelių (0)

Kovo pabaigoje „Ąžuoliuko“ darželyje-mokykloje vyko respublikinis tautinis renginys „Iš tautosakos skrynelės“. Mūsų rajono ir kaimynų iš Tauragės bei Šakių ikimokyklinukai dainavo lietuvių liaudies daineles.

(Plačiau...)

Teatriukų šventėje vaidino pradinukai (0)

„Leiskit nusilenkt žemai“ - tokiais žodžiais balandžio 14 dieną prasidėjo rajoninė pradinių klasių mokinių teatriukų šventė. Ši tradicinė šventė keliauja iš vienos mokyklos į kitą. Šiemet ji atkeliavo į Jurbarko Vytauto Didžiojo vidurinę mokyklą ir sukvietė visus vaidinančius rajono mokinukus  parodyti savo spektakliukus, pažiūrėti draugų kūrybą.

(Plačiau...)

Kalba – tai miestas (0)

Naujamiesčio vidurinės mokyklos pradinių klasių mokiniai šventė lietuvių kalbos savaitę. Kiekviena diena vaikams atskleidė dar negirdėtus kalbos lobius ir vertė aikčioti nuo jų įvairovės ir grožio.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook