Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Mažųjų atostogos „Ąžuoliuke“ (0)

Jurbarko darželis-mokykla „Ąžuoliukas“ yra vienintelė rajone ikimokyklinio ugdymo įstaiga, kuri dirba ir vasarą. Net pačiomis karščiausiomis atostogų dienomis čia išgirsi krykštaujant vaikus, besimėgaujančius vasaros malonumais – jie maudosi, sportuoja, piešia, seka pasakas... Mažųjų atostogos „Ąžuoliuke” linksmos ir šiltos.

(Plačiau...)

Stovykla prie Baltijos jūros – pati įspūdingiausia (0)

Viešvilės vaikų globos namų „Nykštukų“ šeimynos ugdytiniai šią vasarą prisimins kaip ypač įdomią, nes jie pirmą kartą atostogavo Šventosios kurorte prie Baltijos jūros. Stovykloje „Ten, kur saulę nusineša jūra“ mažieji patyrė nepamirštamų įspūdžių, veidukus papuošusių šypsenėlėmis, skardenusių džiaugsmingu juoku, o širdeles pripildžiusių tyros laimės.

(Plačiau...)

Linkiu vasarą aplankyti Trakus! (0)

Vieną saulėtą rytą Vytauto Didžiojo vidurinės mokyklos ketvirtos klasės mokinukai su savo mokytoja Zita Ambrakaitiene autobusu išvykome į Trakus.

(Plačiau...)

Pėstute apvaikščiojom Smalininkus (0)

Mūsų klasė birželio mėnesį keliavo į Smalininkus. Nuvažiavome autobusu iki Pašvenčio kaimo. Po to pėstute vingiuotu miško takeliu ėjome Šventosios upelio pakrante į Antšvenčių kaimą. Ankstų rytą girdėjome, kaip garsiai gieda, čiulba, čerškia, kleketuoja paukščiai, traška, braška medžių šakos ir šnara lapeliai. Priėjome seną medinę trobelę. Tai dailininkės Lidijos Meškaitytės tėviškė.

(Plačiau...)

Kaip skautai laižė medų ir draugavo su lietumi (0)

Liepos pradžioje „Medaus slėnis“ Panemunių regioniniame parke dūzgė tarsi bičių avilys, nors ne bitės tame gražiame gamtos kampelyje įsikūrė. Visą savaitę čia stovyklavo skautai – ūžė, skardeno, krykštavo ir džiaugsmingai savo rimtą skautišką veiklą vykdė.
Kadangi skautus jau seniai pažįstame kaip linksmus ir draugiškus vaikus, o medų irgi mėgstame, tad eime, vaikai, kartu su skautais pastovyklauti!

(Plačiau...)

„Mikučio“ vasara – nuo siaubo istorijos iki sakmės apie pasaulio sukūrimą (0)

Jau ne pirmus metus lietuvių liaudies tradicijas puoselėjantiems vaikams folkloro kolektyvų vadovės rengia vasaros stovyklą „Mikutis“. Šią vasarą stovyklautojai savo palapines pasistatė ir smagiai šoko Klangiuose, Irmos ir Airido Svetlauskų kieme.

(Plačiau...)

Tūkstančiai pienių žiedų (0)

Gegužės vienuoliktoji tapo neeiline diena Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos pradinių  klasių mokiniams. Nuo pat ankstyvo ryto mums  šypsojosi saulė ir kvietė nuveikti ką nors neįprasto, malonaus.

(Plačiau...)

„Nykštuko“ startas olimpiniame festivalyje (0)

Ypatinga diena „Nykštuko“ priešmokyklinės grupės vaikams buvo kelionė į pirmąjį Lietuvos ikimokyklinių įstaigų auklėtinių olimpinį festivalį Kaune. Ąžuolyno parke susirinko daugybė vaikų ir jų tėvelių. Visi išsirikiavo prie Dariaus ir Girėno paminklo ir buvo paskelbtas olimpinio festivalio atidarymas.

(Plačiau...)

Darželinukų hip-hopas su ateiviais (0)

Birželio 1-ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, viename mūsų rajono miestelyje išsilaipino... ateiviai. Kosmodrome, tarsi kokioj automobilių stovėjimo aikštelėj, jie išrikiavo savo transporto priemones ir ėmė klausinėti vietinių vaikų apie mūsų planetą Žemę, mokė „mėnulio eisenos“ ir  apdalijo visus ateiviškomis dovanomis.

(Plačiau...)

„Gilės“ teatro premjera „Ąžuolynės“ šventėje (0)

Birželio 11-ąją  Smalininkuose vykusioje respublikinėje teatrų šventėje „Ąžuolynė“ pirmąjį savo spektaklį parodė Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Gilė“.

(Plačiau...)

Mažųjų teatriukų burtai (0)

„Leiskit nusilenkt žemai“ – tokiais žodžiais prasidėjo rajoninė pradinių klasių mokinių teatriukų šventė Jurbarko Vytauto Didžiojo vidurinėje mokykloje. Ši tradicinė šventė keliauja iš vienos mokyklos į kitą. Šiemet ji atkeliavo pas mus ir sukvietė visus vaidinančius rajono mokinukus parodyti savo spektakliukus, pažiūrėti draugų kūrybą.

(Plačiau...)

„Pieštukas“ beldžiasi į Menų namuką (0)

Iki gegužės vidurio Vinco Grybo memorialinio muziejaus Menų namuke buvo eksponuojami Jurgitos Davidavičienės vaikų dailės studijos „Pieštukas“ mokinių kūrybiniai darbai. Parodos atidarymas gegužės 5 d. buvo tarsi koks premjerų vakarėlis.

(Plačiau...)

Seredžiaus pasakų rašytojai švenčia pergalę (0)

Visą praėjusių metų rudenį Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos 1–5 klasių mokiniai kūrė pasakas. Pasakų popietėje pristatė savo kūrinius, piešė mėgstamų pasakų iliustracijas, patys kūrė ir žaidė „Laimingą pasaką“. Po šventės pradinukai ilgai dalijosi įspūdžiais, o trys jų pasakos buvo nusiųstos į Lietuvos jaunimo turizmo centro ir leidyklos „Kalendorius“ organizuotą konkursą „Lietuvos vaikai kuria pasakas“. Ilgai laukėme rezultatų ir labai apsidžiaugėme sužinoję, kad galėsime dalyvauti ketvirtosios knygos „Lietuvos vaikų pasakos“ pristatymo šventėje.

(Plačiau...)

Skautai šventė pavasarį (0)

Saulėtą gegužės 7-osios rytą mūsų mokyklos skautų draugovė „Karšuva“ išvyko į Lietuvos skautijos pavasario šventę „Dievui. Tėvynei. Artimui“ Marijampolėje.

(Plačiau...)

Dovanų šventė mokykloje (0)

Jurbarko Vytauto Didžiojo vidurinėje mokykloje šį pavasarį buvo vykdomas projektas „Dovana Tėvynei“. Surengtos net trys dovanų šventės – apie pirmąją, dainų šventę, jau pasakojome, o balandžio 1-ąją įvyko šokių šventė ir buvo išrinkti piešinių konkurso laimėtojai.

(Plačiau...)

Rusiškas diplomas už povandenines fantazijas (0)

Fantazija – nepaprastai vertingas dalykas, kas ja apdovanotas, gali pamatyti kur kas daugiau, negu fantazijos neturintis. Laki fantazija Saulei Ignatavičiūtei, devynerių metų dailininkei, padėjo tapti tarptautinio konkurso nugalėtoja.

(Plačiau...)

Tautosakos skrynelėje – dar daug skambių dainelių (0)

Kovo pabaigoje „Ąžuoliuko“ darželyje-mokykloje vyko respublikinis tautinis renginys „Iš tautosakos skrynelės“. Mūsų rajono ir kaimynų iš Tauragės bei Šakių ikimokyklinukai dainavo lietuvių liaudies daineles.

(Plačiau...)

Teatriukų šventėje vaidino pradinukai (0)

„Leiskit nusilenkt žemai“ - tokiais žodžiais balandžio 14 dieną prasidėjo rajoninė pradinių klasių mokinių teatriukų šventė. Ši tradicinė šventė keliauja iš vienos mokyklos į kitą. Šiemet ji atkeliavo į Jurbarko Vytauto Didžiojo vidurinę mokyklą ir sukvietė visus vaidinančius rajono mokinukus  parodyti savo spektakliukus, pažiūrėti draugų kūrybą.

(Plačiau...)

Kalba – tai miestas (0)

Naujamiesčio vidurinės mokyklos pradinių klasių mokiniai šventė lietuvių kalbos savaitę. Kiekviena diena vaikams atskleidė dar negirdėtus kalbos lobius ir vertė aikčioti nuo jų įvairovės ir grožio.

(Plačiau...)

Mes – miško draugai (0)

„Mes ir jūs miško draugai“ – taip buvo pavadintas miškininkų ir jaunųjų miško bičiulių susitikimas Jurbarko miškų urėdijoje.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook