Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Skautai šventė pavasarį (0)

Saulėtą gegužės 7-osios rytą mūsų mokyklos skautų draugovė „Karšuva“ išvyko į Lietuvos skautijos pavasario šventę „Dievui. Tėvynei. Artimui“ Marijampolėje.

(Plačiau...)

Dovanų šventė mokykloje (0)

Jurbarko Vytauto Didžiojo vidurinėje mokykloje šį pavasarį buvo vykdomas projektas „Dovana Tėvynei“. Surengtos net trys dovanų šventės – apie pirmąją, dainų šventę, jau pasakojome, o balandžio 1-ąją įvyko šokių šventė ir buvo išrinkti piešinių konkurso laimėtojai.

(Plačiau...)

Rusiškas diplomas už povandenines fantazijas (0)

Fantazija – nepaprastai vertingas dalykas, kas ja apdovanotas, gali pamatyti kur kas daugiau, negu fantazijos neturintis. Laki fantazija Saulei Ignatavičiūtei, devynerių metų dailininkei, padėjo tapti tarptautinio konkurso nugalėtoja.

(Plačiau...)

Tautosakos skrynelėje – dar daug skambių dainelių (0)

Kovo pabaigoje „Ąžuoliuko“ darželyje-mokykloje vyko respublikinis tautinis renginys „Iš tautosakos skrynelės“. Mūsų rajono ir kaimynų iš Tauragės bei Šakių ikimokyklinukai dainavo lietuvių liaudies daineles.

(Plačiau...)

Teatriukų šventėje vaidino pradinukai (0)

„Leiskit nusilenkt žemai“ - tokiais žodžiais balandžio 14 dieną prasidėjo rajoninė pradinių klasių mokinių teatriukų šventė. Ši tradicinė šventė keliauja iš vienos mokyklos į kitą. Šiemet ji atkeliavo į Jurbarko Vytauto Didžiojo vidurinę mokyklą ir sukvietė visus vaidinančius rajono mokinukus  parodyti savo spektakliukus, pažiūrėti draugų kūrybą.

(Plačiau...)

Kalba – tai miestas (0)

Naujamiesčio vidurinės mokyklos pradinių klasių mokiniai šventė lietuvių kalbos savaitę. Kiekviena diena vaikams atskleidė dar negirdėtus kalbos lobius ir vertė aikčioti nuo jų įvairovės ir grožio.

(Plačiau...)

Mes – miško draugai (0)

„Mes ir jūs miško draugai“ – taip buvo pavadintas miškininkų ir jaunųjų miško bičiulių susitikimas Jurbarko miškų urėdijoje.

(Plačiau...)

Evaldas – pasaulinio konkurso dalyvis (0)

UNESCO ir kitos tarptautinės organizacijos kasmet rengia viso pasaulio moksleivių epistolinio rašinio konkursą. Šiemet organizatoriai pasiūlė vaikams tokią temą: „Įsivaizduok, kad esi miške augantis medis. Parašyk laišką ir paaiškink, kodėl svarbu saugoti miškus.“ Tokia tema todėl, kad 2011-uosius metus Jungtinių Tautų Organizacija yra paskelbusi Tarptautiniais miškų metais ir ragina viso pasaulio žmones saugoti žaliuosius pasaulio „plaučius“. 
Pasauliniame mokinių rašinių konkurse dalyvauja ir Raudonės pagrindinės mokyklos mokinys Evaldas Vilčinskas. Jo rašinys – tai šimtamečio ąžuolo laiškas žmogui.
Evaldo rašinį siūlau paskaityti ir jums. Kai jį skaičiau, man buvo liūdna ir gėda, kad mes, žmonės, tokie negailestingi žaliesiems savo broliams...

Smalsutis

(Plačiau...)

„Tramtatulis“ – skambi šventė (0)

Kas dveji metai Lietuvoje vyksta konkursas „Tramtatulis“. Jame vaikai ir moksleiviai varžosi dėl geriausio liaudies kūrybos atlikėjo vardo. Kovo 2 d. vyko rajoninis konkurso turas.

(Plačiau...)

Kai praveri bibliotekos duris (0)

Kai už lango šalta žiema, norisi daugiau saulės šviesos, spindulių. Svajojame apie šiltus kraštus, įvairias keliones, nuotykius. Tačiau ne visoms svajonėms ir kelionėms lemta išsipildyti, bet mes visada galime keliauti skaitydami knygas. Štai tada ir praveriame Jurbarko vaikų bibliotekos duris...

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook