Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Knygoms – po saulės spindulėlį (0)

Nubudau linksmai nusiteikusi. Tačiau žvilgtelėjusi į veidrodį labai nustebau – į mane žvelgė rašytojos Astridos Lindgren pasakos herojė Pepė Ilgakojinė. Sutrikau, tačiau tuoj pat supratau, kad tai ženklas, jog kažką būsiu pamiršusi. Paskubomis išgėriau mėtų arbatos su medumi, čiupau krepšį ir nubėgau į biblioteką.

(Plačiau...)

Chorai atvėrė muzikinę dėžutę (0)

Jurbarko Vytauto Didžiojo vidurinėje mokykloje jau šeštą kartą vykusioje rajono pradinukų Dainų šventėje buvo atliktas muzikinis spektaklis „Muzikinė dėžutė“. Nijolės Indriūnienės scenarijų didžiuliam vaikų chorui pritaikė mokytoja ir „Linksmo“ choro vadovė Monika Buitkuvienė.

(Plačiau...)

Pakelėje laukė Kalėdų Senelis (0)

Ankstų rytą susirinkome prie mokyklos. Sulipome į autobusą ir pajudėjome link Kauno. Aš sėdėjau pačiame priekyje ir mačiau visą kelią. Važiavome lėtai, nes kelias buvo labai slidus.

(Plačiau...)

Džiaugsmas rašyti lietuviškai (0)

Jurbarko kraštas išaugino daug žymių kalbininkų. Gal ir dėl to čia gerbiama ir mylima gimtoji kalba, vyksta daug gražių renginių, skirtų kalbai. Į Raudonę suvažiavo penktokai ir šeštokai iš visų rajono mokyklų rašyti lietuvių kalbos diktanto.

(Plačiau...)

Penktokės Urtės knygos – angliškos (1)

Papasakosiu jums šiandien, vaikučiai smalsučiai, apie Urtę Šlėgaitytę. Urtė – penktokė. Kaip ir dauguma vaikų, po pamokų ji lanko būrelius, mėgsta žaisti, myli savo augintinius gyvūnus ir skaito knygas. Tik jos knygos, skirtingai negu daugumos penktokų, dažniausiai angliškos.

(Plačiau...)

„Pasagėlė“ metus pradėjo svetingai (0)

Vaikų folkloro ansamblis „Pasagėlė“ metus pradėjo skambiai ir svetingai – Trijų karalių dieną sau   ir didžiuliam būriui bičiulių bei gerbėjų surengė gražią šventę.

(Plačiau...)

Ketvirtokai eglutę puoš veltinio burbulais (0)

Jurbarkų darželio-mokyklos ketvirtokai dar nepapuošė Kalėdų eglutės, bet kai papuoš, ji bus pati gražiausia, nes vaikai pakabins ant jos šakelių pačių padarytus žaisliukus.

(Plačiau...)

Pasaką sekė mėlynžiedis linelis (0)

Šiais laikais jau sunku rasti vaiką, kuris pažintų linus – vis rečiau jų mėlynuoja laukuose. O Skirsnemunės pradinukai vieną žiemos pradžios popietę daug sužinojo apie ilgą lino kelią, kartu išgyveno jo kančią, pasisėmė liaudies išminties, pasimokė iš linelio kantrybės ir darbštumo.

(Plačiau...)

Pasipuošę medžiai laukia švenčių (0)

Ar žinojote, vaikai, kad yra tokia tarptautinė Medelių puošimo diena? O aš nežinojau... Atspėkit, kur sužinojau? „Ąžuoliuko“ darželyje-mokykloje! Ne veltui ši įstaiga turi stipruolio medžio vardą.

(Plačiau...)

„Saldainių maišelio pasakos“ Vadžgirio bibliotekoje (nuotraukos) (0)

Penktadienį Vadžgirio bibliotekoje vyko garsinio skaitymo popietė „Saldainių maišelio pasakos“. Šventę mažiesiems skaitytojams organizavo Klaipėdos unversitete besimokančios  Erika Žievienė ir Laima Pernarauskienė.

(Plačiau...)

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook