Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Ketvirtokai eglutę puoš veltinio burbulais (0)

Jurbarkų darželio-mokyklos ketvirtokai dar nepapuošė Kalėdų eglutės, bet kai papuoš, ji bus pati gražiausia, nes vaikai pakabins ant jos šakelių pačių padarytus žaisliukus.

(Plačiau...)

Pasaką sekė mėlynžiedis linelis (0)

Šiais laikais jau sunku rasti vaiką, kuris pažintų linus – vis rečiau jų mėlynuoja laukuose. O Skirsnemunės pradinukai vieną žiemos pradžios popietę daug sužinojo apie ilgą lino kelią, kartu išgyveno jo kančią, pasisėmė liaudies išminties, pasimokė iš linelio kantrybės ir darbštumo.

(Plačiau...)

Pasipuošę medžiai laukia švenčių (0)

Ar žinojote, vaikai, kad yra tokia tarptautinė Medelių puošimo diena? O aš nežinojau... Atspėkit, kur sužinojau? „Ąžuoliuko“ darželyje-mokykloje! Ne veltui ši įstaiga turi stipruolio medžio vardą.

(Plačiau...)

„Saldainių maišelio pasakos“ Vadžgirio bibliotekoje (nuotraukos) (0)

Penktadienį Vadžgirio bibliotekoje vyko garsinio skaitymo popietė „Saldainių maišelio pasakos“. Šventę mažiesiems skaitytojams organizavo Klaipėdos unversitete besimokančios  Erika Žievienė ir Laima Pernarauskienė.

(Plačiau...)

Darže išaugo... marsietis (1)

Neįtikėtina, bet Vadžgirio pagrindinės mokyklos pradinukai savo darže aptiko skraidančią lėkštę.

(Plačiau...)

Daržovių gegužinė – rudenį (0)

Sveiki, vaikai! Tikiuosi, jūs irgi mėgstate netikėtumus, nes jie pralinksmina ir praskaidrina niūrias dienas. Būtent taip man ir nutiko vieną darganotą rudens dieną, kai braidžiodamas po balas bandžiau suprasti, kodėl šiuo metų laiku dangus – tarsi prakiuręs. Pakėlęs akis pamačiau juodą debesies laivą, besitaikstantį mane išmaudyti, tad nėriau pasislėpti po Jurbarkų darželio-mokyklos stogu. O čia manęs ir laukė netikėtumas – gegužinė!

(Plačiau...)

Radvilė mokosi ne tik mokykloje (2)

Mokyklose būna daug įvairiausių, įdomiausių dalykų – švenčių, akcijų, ekskursijų, konkursų, koncertų ir varžybų. Apie tai daug laiškų „Vaikų trečiadieniui“ parašo mokiniai, ir jau žinau, kad tie įdomiausi, įvairiausi dalykai yra smagu. Bet juk mokykloje vyksta pamokos, rašomi kontroliniai darbai ir pažymiai. Seniai knietėjo išklausinėti kokį mokinuką, ar taip pat smagu ir įdomu mokytis, juk dėl to mokykla ir vadinasi mokykla. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos šeštokė Radvilė Kuniauskaitė man papasakojo, kas yra geras mokinys ir kaip jai sekasi mokykloje.

(Plačiau...)

Penktokai gavo pasus (0)

Savaitę ant Girdžių penktokų klasės durų kabėjo skelbimas: „Krikštykis, penktoke - žmogumi tapsi!" O šeštokai, paslaptingai šypsodamiesi, netingėjo jų pagąsdinti. Ir pagaliau išmušė lemtinga valanda - penktadienį į penktą klasę įgriuvo spalvingas šeštokų būrys.

(Plačiau...)

Ventės rage skridome su paukščiais (0)

Gražią rugsėjo dieną Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos pradinukai iškylavo Ventės rage ir Mingės kaime.

(Plačiau...)

Dainų karalienės augina kasas (0)

Nors Lietuva - ne karalystė, karalienių yra ir mūsų krašte. Ar patikėsite, kad ne viena jų vaikšto Jurbarko ir Smalininkų gatvėmis? Ir aš netikėjau, kol jų nesutikau. Tai - DAINŲ KARALIENĖS Vytautė Zakarauskaitė, Jonė Adomavičiūtė, Elzė Gražulevičiūtė ir Monika Nausėdaitė bei jas išugdžiusi vaikų folkloro kolektyvo „Pasagėlė" vadovė Aušra Mičulė. Išklausinėjau jų, kaip tampama karalienėmis, ir Jums pasakoju.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook