Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Darže išaugo... marsietis (1)

Neįtikėtina, bet Vadžgirio pagrindinės mokyklos pradinukai savo darže aptiko skraidančią lėkštę.

(Plačiau...)

Daržovių gegužinė – rudenį (0)

Sveiki, vaikai! Tikiuosi, jūs irgi mėgstate netikėtumus, nes jie pralinksmina ir praskaidrina niūrias dienas. Būtent taip man ir nutiko vieną darganotą rudens dieną, kai braidžiodamas po balas bandžiau suprasti, kodėl šiuo metų laiku dangus – tarsi prakiuręs. Pakėlęs akis pamačiau juodą debesies laivą, besitaikstantį mane išmaudyti, tad nėriau pasislėpti po Jurbarkų darželio-mokyklos stogu. O čia manęs ir laukė netikėtumas – gegužinė!

(Plačiau...)

Radvilė mokosi ne tik mokykloje (2)

Mokyklose būna daug įvairiausių, įdomiausių dalykų – švenčių, akcijų, ekskursijų, konkursų, koncertų ir varžybų. Apie tai daug laiškų „Vaikų trečiadieniui“ parašo mokiniai, ir jau žinau, kad tie įdomiausi, įvairiausi dalykai yra smagu. Bet juk mokykloje vyksta pamokos, rašomi kontroliniai darbai ir pažymiai. Seniai knietėjo išklausinėti kokį mokinuką, ar taip pat smagu ir įdomu mokytis, juk dėl to mokykla ir vadinasi mokykla. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos šeštokė Radvilė Kuniauskaitė man papasakojo, kas yra geras mokinys ir kaip jai sekasi mokykloje.

(Plačiau...)

Penktokai gavo pasus (0)

Savaitę ant Girdžių penktokų klasės durų kabėjo skelbimas: „Krikštykis, penktoke - žmogumi tapsi!" O šeštokai, paslaptingai šypsodamiesi, netingėjo jų pagąsdinti. Ir pagaliau išmušė lemtinga valanda - penktadienį į penktą klasę įgriuvo spalvingas šeštokų būrys.

(Plačiau...)

Ventės rage skridome su paukščiais (0)

Gražią rugsėjo dieną Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos pradinukai iškylavo Ventės rage ir Mingės kaime.

(Plačiau...)

Dainų karalienės augina kasas (0)

Nors Lietuva - ne karalystė, karalienių yra ir mūsų krašte. Ar patikėsite, kad ne viena jų vaikšto Jurbarko ir Smalininkų gatvėmis? Ir aš netikėjau, kol jų nesutikau. Tai - DAINŲ KARALIENĖS Vytautė Zakarauskaitė, Jonė Adomavičiūtė, Elzė Gražulevičiūtė ir Monika Nausėdaitė bei jas išugdžiusi vaikų folkloro kolektyvo „Pasagėlė" vadovė Aušra Mičulė. Išklausinėjau jų, kaip tampama karalienėmis, ir Jums pasakoju.

(Plačiau...)

Ir aš užauginau Mimozą – stebuklingą gėlę (0)

Lietuvių kalbos mokytoja mums papasakojo, kad poetę Salomėją Nėrį draugai vadino Mimoza, nes buvo labai jautri. Papasakojo ir apie ypatingą gėlę, kuri jaučia pyktį, neapykantą, grubumą.

(Plačiau...)

Juodaičiuose – linksma futbolo mokykla (0)

Lietuvos futbolo federacija rugpjūčio mėnesį Juodaičių vaikams padovanojo nepakartojamas atostogas - ir visai mažus, ir gerokai paūgėjusius pakvietė į vasaros linksmąją futbolo mokyklą pasimokyti žaisti futbolą ir smagiai praleisti laiką su draugais bei mokytojais. O kad žaidžiant nieko nepritrūktų, dovanojo ne tik kelerius futbolo vartus, bet ir daugybę kamuolių, aprangos komplektų bei treniruočių priemonių.

(Plačiau...)

Gera pradžia – pusė darbo (0)

Atostogų kaip nebūta - prasidėjo nauji mokslo metai. Žiūrėk, jau ir įpusėjo - ne, ne metai, tik rugsėjis, pirmasis mokslo mėnuo. Dar tik pradžia. O juk visada ką nors pradėję galvojame ir apie pabaigą, tik nebūtinai, kad greičiau ji ateitų.
Vaikai turbūt svarsto, svajoja, prognozuoja, kokie bus tie metai ir kokie bus jie patys, palypėję dar viena pakopa, besimokydami aukštesnėje klasėje. Bet ką gi aš čia spėlioju, apie ką mokiniai svajoja, pradėję mokslo metus. Geriau imsiu ir paklausiu jų pačių. O už tai, kad padėjo vaikus pakalbinti, ačiū direktorėms ir mokytojoms Virginijai Samajauskienei, Dainorai Saulėnienei, Ilonai Ruškytei, Nijolei Norkienei ir Ritai Urbutienei.

(Plačiau...)

Aš augu Lietuvoj... (0)

Vasarai baigiantis, mūsų mokykloje suskambo vaikų balsai. Pailsėję, įdegę nuo karštų vasaros spindulių, pasiilgę draugų susirinko į stovyklą. Pradinių klasių mokytojos vykdė tęstinį projektą „Aš augu Lietuvoj...". Šiais metais vaikai susipažino su Suvalkija.

(Plačiau...)

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook