Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

„Pasagėlė“ metus pradėjo svetingai (0)

Vaikų folkloro ansamblis „Pasagėlė“ metus pradėjo skambiai ir svetingai – Trijų karalių dieną sau   ir didžiuliam būriui bičiulių bei gerbėjų surengė gražią šventę.

(Plačiau...)

Ketvirtokai eglutę puoš veltinio burbulais (0)

Jurbarkų darželio-mokyklos ketvirtokai dar nepapuošė Kalėdų eglutės, bet kai papuoš, ji bus pati gražiausia, nes vaikai pakabins ant jos šakelių pačių padarytus žaisliukus.

(Plačiau...)

Pasaką sekė mėlynžiedis linelis (0)

Šiais laikais jau sunku rasti vaiką, kuris pažintų linus – vis rečiau jų mėlynuoja laukuose. O Skirsnemunės pradinukai vieną žiemos pradžios popietę daug sužinojo apie ilgą lino kelią, kartu išgyveno jo kančią, pasisėmė liaudies išminties, pasimokė iš linelio kantrybės ir darbštumo.

(Plačiau...)

Pasipuošę medžiai laukia švenčių (0)

Ar žinojote, vaikai, kad yra tokia tarptautinė Medelių puošimo diena? O aš nežinojau... Atspėkit, kur sužinojau? „Ąžuoliuko“ darželyje-mokykloje! Ne veltui ši įstaiga turi stipruolio medžio vardą.

(Plačiau...)

„Saldainių maišelio pasakos“ Vadžgirio bibliotekoje (nuotraukos) (0)

Penktadienį Vadžgirio bibliotekoje vyko garsinio skaitymo popietė „Saldainių maišelio pasakos“. Šventę mažiesiems skaitytojams organizavo Klaipėdos unversitete besimokančios  Erika Žievienė ir Laima Pernarauskienė.

(Plačiau...)

Darže išaugo... marsietis (1)

Neįtikėtina, bet Vadžgirio pagrindinės mokyklos pradinukai savo darže aptiko skraidančią lėkštę.

(Plačiau...)

Daržovių gegužinė – rudenį (0)

Sveiki, vaikai! Tikiuosi, jūs irgi mėgstate netikėtumus, nes jie pralinksmina ir praskaidrina niūrias dienas. Būtent taip man ir nutiko vieną darganotą rudens dieną, kai braidžiodamas po balas bandžiau suprasti, kodėl šiuo metų laiku dangus – tarsi prakiuręs. Pakėlęs akis pamačiau juodą debesies laivą, besitaikstantį mane išmaudyti, tad nėriau pasislėpti po Jurbarkų darželio-mokyklos stogu. O čia manęs ir laukė netikėtumas – gegužinė!

(Plačiau...)

Radvilė mokosi ne tik mokykloje (2)

Mokyklose būna daug įvairiausių, įdomiausių dalykų – švenčių, akcijų, ekskursijų, konkursų, koncertų ir varžybų. Apie tai daug laiškų „Vaikų trečiadieniui“ parašo mokiniai, ir jau žinau, kad tie įdomiausi, įvairiausi dalykai yra smagu. Bet juk mokykloje vyksta pamokos, rašomi kontroliniai darbai ir pažymiai. Seniai knietėjo išklausinėti kokį mokinuką, ar taip pat smagu ir įdomu mokytis, juk dėl to mokykla ir vadinasi mokykla. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos šeštokė Radvilė Kuniauskaitė man papasakojo, kas yra geras mokinys ir kaip jai sekasi mokykloje.

(Plačiau...)

Penktokai gavo pasus (0)

Savaitę ant Girdžių penktokų klasės durų kabėjo skelbimas: „Krikštykis, penktoke - žmogumi tapsi!" O šeštokai, paslaptingai šypsodamiesi, netingėjo jų pagąsdinti. Ir pagaliau išmušė lemtinga valanda - penktadienį į penktą klasę įgriuvo spalvingas šeštokų būrys.

(Plačiau...)

Ventės rage skridome su paukščiais (0)

Gražią rugsėjo dieną Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos pradinukai iškylavo Ventės rage ir Mingės kaime.

(Plačiau...)

Dainų karalienės augina kasas (0)

Nors Lietuva - ne karalystė, karalienių yra ir mūsų krašte. Ar patikėsite, kad ne viena jų vaikšto Jurbarko ir Smalininkų gatvėmis? Ir aš netikėjau, kol jų nesutikau. Tai - DAINŲ KARALIENĖS Vytautė Zakarauskaitė, Jonė Adomavičiūtė, Elzė Gražulevičiūtė ir Monika Nausėdaitė bei jas išugdžiusi vaikų folkloro kolektyvo „Pasagėlė" vadovė Aušra Mičulė. Išklausinėjau jų, kaip tampama karalienėmis, ir Jums pasakoju.

(Plačiau...)

Ir aš užauginau Mimozą – stebuklingą gėlę (0)

Lietuvių kalbos mokytoja mums papasakojo, kad poetę Salomėją Nėrį draugai vadino Mimoza, nes buvo labai jautri. Papasakojo ir apie ypatingą gėlę, kuri jaučia pyktį, neapykantą, grubumą.

(Plačiau...)

Juodaičiuose – linksma futbolo mokykla (0)

Lietuvos futbolo federacija rugpjūčio mėnesį Juodaičių vaikams padovanojo nepakartojamas atostogas - ir visai mažus, ir gerokai paūgėjusius pakvietė į vasaros linksmąją futbolo mokyklą pasimokyti žaisti futbolą ir smagiai praleisti laiką su draugais bei mokytojais. O kad žaidžiant nieko nepritrūktų, dovanojo ne tik kelerius futbolo vartus, bet ir daugybę kamuolių, aprangos komplektų bei treniruočių priemonių.

(Plačiau...)

Gera pradžia – pusė darbo (0)

Atostogų kaip nebūta - prasidėjo nauji mokslo metai. Žiūrėk, jau ir įpusėjo - ne, ne metai, tik rugsėjis, pirmasis mokslo mėnuo. Dar tik pradžia. O juk visada ką nors pradėję galvojame ir apie pabaigą, tik nebūtinai, kad greičiau ji ateitų.
Vaikai turbūt svarsto, svajoja, prognozuoja, kokie bus tie metai ir kokie bus jie patys, palypėję dar viena pakopa, besimokydami aukštesnėje klasėje. Bet ką gi aš čia spėlioju, apie ką mokiniai svajoja, pradėję mokslo metus. Geriau imsiu ir paklausiu jų pačių. O už tai, kad padėjo vaikus pakalbinti, ačiū direktorėms ir mokytojoms Virginijai Samajauskienei, Dainorai Saulėnienei, Ilonai Ruškytei, Nijolei Norkienei ir Ritai Urbutienei.

(Plačiau...)

Aš augu Lietuvoj... (0)

Vasarai baigiantis, mūsų mokykloje suskambo vaikų balsai. Pailsėję, įdegę nuo karštų vasaros spindulių, pasiilgę draugų susirinko į stovyklą. Pradinių klasių mokytojos vykdė tęstinį projektą „Aš augu Lietuvoj...". Šiais metais vaikai susipažino su Suvalkija.

(Plačiau...)

Atostogos darželyje – tarp draugų ir žaislų (0)

Kas yra atostogos? Kiekvienas vaikas žino, kad atostogos būna tada, kai gali miegoti kiek nori ir nereikia eiti nei į darželį, nei į mokyklą. Bet ir darželyje vasarą gali būti labai smagu. Daug smagiau nei vienam namuose ar nuo karščio alsuojančiame daugiabučio kieme.

(Plačiau...)

Pianistės Kamilės vasara (0)

Pirmą kartą Kamilę sutikau Jurbarko kultūros centre. Kartu su savo mokytoja Jovita Misiūniene ji grojo fortepijonu. Gražu buvo ir girdėti, ir matyti - Kamilė juodai baltus instrumento klavišus lietė labai susikaupusi ir įsijautusi, tarsi būtų jau patyrusi muzikantė, o koncertas - pats svarbiausias jos karjeroje. O iš tiesų Kamilė Ambrutaitytė yra tik trečiokė, jai ką tik suėjo 9 metai. Bet tai juk nėra priežastis groti blogai? Tuo labiau kad groti Kamilei labai patinka. Apie tai su Kamile ir kalbėjosi Smalsutis.

(Plačiau...)

„Aitvare” – dešimt įspūdingiausių dienų (0)

Dešimt liepos dienų Girdžių pagrindinėje mokykloje netilo vaikų juokas. Penktus metus iš eilės šioje mokykloje rengiama Švedijos Kristianstado miesto švedų ir lietuvių bendruomenės remiama vaikų vasaros poilsio stovykla ,,Aitvaras". Šiemet joje smagiai laiką leido apie dvidešimt 5-8 klasių mokinių.

(Plačiau...)

Stovyklauti įdomu (0)

Mūsų mokykloje birželio mėnesį 1-4 klasių mokiniams vyko vasaros poilsio stovykla „Pasaulis ir aš". Nuo mokslo metų pabaigos buvo praėjusi tik daugiau kaip savaitė, tačiau atrodė, kad susitikome su draugais po ilgo ilgo laiko tarpo, todėl stovykloje mums labai patiko, buvo linksma ir smagu.

(Plačiau...)

Piešė Žalgirio mūšį (0)

Paminėti Lietuvos valstybės - Mindaugo karūnavimo dieną Smalininkų miestelio vaikai atėjo į biblioteką. Bibliotekininkė Birutė Norkienė ir kultūros centro darbuotoja Nijolė Aleksienė pasiūlė vaikams nupiešti Žalgirio mūšį.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook