Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Mąstantieji „žaliai“ rūšiuoja atliekas (0)

Pas Jurbarko Naujamiesčio vidurinės mokyklos pradinių klasių mokinius atvyko trys ypatingi svečiai - Žaliasis konteineriukas, Musė Zofi ir berniūkštis Tomas. Jie surengė teatralizuotą pamoką, per kurią mokė vaikus rūšiuoti atliekas.

(Plačiau...)

Palik gražiau negu radai! (0)

Sveiki, vaikai! Aš, Jūsų Smalsutis, kurį taip gražiai nupiešė Neringa Pinaitytė, sveikinu visus, sulaukusius vasaros ir atostogų. Nors smalsučiams atostogų nebūna, karšta vasaros saulutė ir mane vilioja išsimaudyti ar miškelin medžių pavėsyje atsigaivinti. Gražiausiuose gamtos kampeliuose visad pilna iškylautojų, o išvykdami neretai jie palieka krūvas šiukšlių. Liūdna... Ir ne man vienam. Nešiukšlinti ragina ir skautai, kurie stovyklaudami gamtoje ne tik nepalieka savo, bet surenka ir svetimų šiukšles. Kalbinu Naujamiesčio vidurinės mokyklos Romualdo Marcinkaus draugovės skautus Gabrielę Šimkutę, Samantą Šmuilaitytę, Eglę Jokubauskaitę ir Paulių Vasiliauską.

(Plačiau...)

Atostogos prasidėjo linksma „beždžioniukų diskoteka“ (0)

Paskutinė mokslo metų diena yra šventė - to niekas nenuneigtų. Eržvilko vidurinės mokyklos pradinukams atostogų pradžios šventę surengė kultūros centro darbuotojai Gintarė Stirbienė ir Ramūnas Siniauskas.

(Plačiau...)

Raudoniškių rekordai (0)

Gražiame Raudonės miestelyje yra daug išmoningų vaikų. Nuotykiams ir staigmenoms juos įkvepia kultūros darbuotoja Birutė Jurkšienė.

(Plačiau...)

Istorija prasideda nuo vardo (1)

Beveik mėnesį mūsų Smalsutis buvo prapuolęs, nes keliavo po Lietuvą ieškodamas jos vardo tūkstantmečio liudijimo ir Jurbarko, kuriam šiemet sukanka 750 metų, gimimo liudijimo. Manė Smalsutis, kad valstybė ir miestas, kaip kiekvienas pilietis, turi asmens tapatybės kortelę ar pasą - ištrauks jį iš kišenės ir parodys. Sugrįžo Smalsutis nieko nepešęs, o Jurbarke sutiko istoriką, humanitarinių mokslų daktarą Joną Rekešių ir puolė klausinėti.

(Plačiau...)

Knygelė kalba, šypsosi ir... verkia (0)

Tarptautinės vaikų knygos dienos proga Jurbarko viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius mažiesiems knygelių draugams surengė susitikimą su rašytoja Zita Gaižauskaite.

(Plačiau...)

Pradinukai išmoko mažųjų pareigūnų abėcėlę (0)

Jurbarko Naujamiesčio vidurinės mokyklos pradinukai prieš atostogas gavo gražią dovaną - Seimo narys Bronius Pauža vaikams padovanojo poeto Jono Endrijaičio knygelę „Mažojo pareigūno abėcėlė" ir į susitikimą su moksleiviais atsivežė knygelės autorių.

(Plačiau...)

Kaip kurmis kelnytes įsitaisė (0)

Jurbarkų darželyje-mokykloje vykdant projektą „Senolių vaikystės takais" vaikai supažindinami su senovės lietuvių darbais, papročiais, klausosi senelių pasakojimų, mokosi lietuvių liaudies žaidimų ir dainelių. Priešmokyklinės grupės „Vyturiukai" vaikai paruošė ir savo bičiuliams bei tėveliams parodė inscenizuotą pasakojimą apie lino darbus.

(Plačiau...)

„Voriukas“ mezgė vaidinimų tinklą (1)

Vytauto Didžiojo vidurinės mokyklos pradinukai Tarptautinę teatro dieną šventė kaip ir dera - vaidino patys ir žiūrėjo, kaip vaidina kiti. Mokykloje surengtoje miesto vaikų ir jaunimo teatrų šventėje „Voriukas 2009" buvo parodyti trys spektakliai.

(Plačiau...)

Tūkstantis vėliavėlių Lietuvos globėjui (0)

Kovo 4-ąją Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinėje mokykloje tvarkaraštis skelbė menų ir amatų dieną. Šv. Kazimierą, Lietuvos globėją, veliuoniškiai pagerbė tūkstančiu Trispalvių, o diena baigėsi senas tradicijas turinčia Kaziuko muge ir koncertu.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook