Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Viktoras iš mokyklos neskuba (0)

Sveiki, bičiuliai! Šiandien laikraštyje mane nupiešė gimnazistė Kristina Perminaitė. Ėjau aš panemune ieškodamas pavasario, o radau - Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinę mokyklą, ant kalnelio baltuojančią. Pavasario ir čia dar nebuvo, bet mokykloje visi šnekėjo apie tai, kaip Viktoras važiavo į televiziją dalyvauti „Lietuvos tūkstantmečio vaikų" žaidime.

(Plačiau...)

Iš senelių pasakų ir dainų skrynios (0)

Į liaudies kūrybos konkursą-šventę „Tramtatulis" Jurbarko kultūros centre susirinko kelios dešimtys vaikų iš visų rajono kampelių - Vadžgirio ir Veliuonos, Viešvilės, Smalininkų ir Gausantiškių, iš Klausučių ir iš Jurbarko.

(Plačiau...)

Skautai dainavo Lietuvai (1)

Paskutinį sausio penktadienį Viešvilės pagrindinėje mokykloje vyko tradicinis skautiškų dainų vakaras „Dainuoju Lietuvai", skirtas Lietuvos vardo tūkstantmečiui paminėti.

(Plačiau...)

Smalsutis šnekasi su Odre, kurią daug kas myli (0)

Kai Naujamiesčio vidurinės mokyklos pradinukai šventė Valentino dieną, ant žandukų klijavo širdutes tiems, kuriuos myli. Ant ketvirtokės Odrės Miserevičiūtės veiduko beveik nebuvo tuščio lopinėlio – tiek daug ji turi draugų.

(Plačiau...)

Futboliukas – mažas futbolo broliukas (0)

Jei manote, kad futbolas žaidžiamas tik dideliame stadione lauke, klystate – kiekvienas „Nykštuko" darželinukas patvirtintų, kad galima šį žaidimą žaisti ir sporto salėje. Tiesa, tai tik futboliukas, bet jis – didžiojo futbolo brolis, ir žaisti jį labai linksma.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook