Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Veliuonos darželyje išdaigas krėtė rudenėlis (0)

Spalio 19 d. į Veliuonos vaikų darželį atėjo dėdė Rudenėlis – pribarstė lapų, atnešė dovanų, šoko, dainavo, žaidė su vaikučiais, minė mįsles. O ir ne vienas atėjo – atsivedė Kiškienę ir Pelėdą.

(Plačiau...)

Kepė pyragus, ragavo ir vaišino senelius (0)

„Ąžuoliuko“ mokyklos „Boružiukų“ grupės darželinukai irgi šventė Pyragų dieną. Pyragus kepė ir mamos, ir vaikučiai, valgė patys ir vežė dovanų senjorų namų seneliams. Net kelias dienas „Boružiukų“ grupė kvepėjo pyragais, o šią saldžią šventę sugalvojo auklėtojos Elena Urbonavičiutė ir Rasa Gygelytė.

(Plačiau...)

Rudenėlis vėl atkeliavo (0)

Ir vėl pas mus – Raudonės priešmokyklinukus ir pradinukus atkeliavo dėdė Rudenėlis.

(Plačiau...)

Šimtas kilogramų gilių – zoologijos sodo gyvūnams (0)

Lietuvos zoologijos sodas jau devintus metus organizavo akciją „Gilė“. Jos metu skatinama rinkti giles ir atnešti jas zoologijos sodo gyventojams. Šiais metais akcijoje dalyvavo net 176 organizacijos, šeimos bei mokymo įstaigos. Pirmąkart prie akcijos prisidėjome ir mes, Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos jaunieji miško bičiuliai. 

(Plačiau...)

Sportavo „Ąžuoliuko“ vaikai ir tėveliai (0)

„Ąžuoliuko“ mokyklos „Musmiriukų“ ir „Saulėgrąžiukų“ grupių vaikučiai kartu su mamytėmis ir tėveliais, broliukais ir sesutėmis, močiutėmis Jurbarko dvaro slėnyje dalyvavo sveikatinimo projekto renginyje „Sportas, juokas, sveikata“.

(Plačiau...)

Skrybėlėtieji muzikantai dovanoja gerą nuotaiką (0)

„Šventė“ – skambus ir iškalbingas Antano Sodeikos meno mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestro pavadinimas. Nes groti visada šventė! Net ir mokytojas Vincas Bakšys vadovauja orkestrui ne diriguodamas, bet grodamas kartu su vaikais. Kas bent kartą matė ir girdėjo šį orkestrą – galiu lažintis! – šypsojosi, nes skrybėlėtieji muzikantai visus apdalija gera nuotaika.

(Plačiau...)

Stumbriukei Gilei – muzikinė dovana (0)

Pašilių stumbryne, kuris yra Panevėžio rajone, surengta vienintelės šių metų jauniklės vardynos. Panevėžio miškų urėdija, kaip visada, sugalvoti vardą prašė Lietuvos vaikų. Konkursą laimėjo antrokė iš Veliuonos Toma Lukrecija Armonaitė, ir stumbriukė pavadinta jos sugalvotu vardu – Gilė.

(Plačiau...)

Dailės klasės antrokai piešia Smalsutį (0)

Pradėjus naujus mokslo metus Antano Sodeikos meno mokyklos Dailės skyriaus antrokams viena pirmųjų užduočių – nupiešti Smalsutį „Vaikų trečiadieniui“. Dailininkės Inesos Bosaitės mokiniai entuziastingai ėmėsi šio darbelio, nes ir patys yra dideli smalsučiai.

(Plačiau...)

Dainuodami išplaukė į žinių šalį (0)

Rugsėjis dovanoja gražią ir prasmingą Mokslo ir žinių šventę, kasmet pasikartojančią ir kaskart vis kitokią. Viešvilės pagrindinės mokyklos bendruomenė į mokslo šalį išplaukė laivu!

(Plačiau...)

Įspūdinga skautų kelionė su aštuoniais palaiminimais (0)

Skautų veikla niekad nenutrūksta. Vos prasidėjus naujiems mokslo metams, pirmąjį rugsėjo savaitgalį, Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos „Nemuno“ draugovė leidosi į dviračių žygį, kurio pavadinimas buvo daug žadantis – „Esu palaimintas“.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook