Amsis išsiruošė į kelionę

Amsis išsiruošė į kelionę (0)

2015-03-21

Mielą šunelį Amsį pažįsta ir myli kone visi vaikai. Amsis – policininkų bičiulis ir į susitikimą su mažaisiais rajono piliečiais pareigūnai visada keliauja kartu su Amsiu. Amsis puikiai žino įstatymus ir taisykles ir vaikams gali duoti daug naudingų patarimų.

Vasario pabaigoje Jurbarko rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai kartu su Amsiu išsiruošė į kelionę po rajono vaikų darželius ir mokyklas.
Paskutinį žiemos mėnesį saulutė jau linksmai švietė, o atėjus pavasariui vaikai pasipila į kiemus, gatves, aikšteles, ir pareigūnai turi priminti jiems, kaip saugiai nueiti ir grįžti iš mokyklos, kaip smagiai pažaidus, pabėgiojus, pasivažinėjus dviračiais ir riedučiais sveikiems pareiti namo.
Pareigūnai ir Amsis aplankė Jurbarkų darželį-mokyklą, Girdžių, Šimkaičių, Vadžgirio ir Viešvilės pagrindinių mokyklų mažuosius ugdytinius. Ypač daug susitikimų Amsis turėjo Jurbarko lopšelyje-darželyje „Nykštukas“ – net dvylikos grupių vaikai norėjo paspausti leteną policijos bičiuliui.
Visuose susitikimuose pareigūnai pasakojo vaikams apie saugų eismą, o Amsis perspėjo, kad išdykauti gatvėje nevalia. Draugiškasis šunelis ragino ir vaikus draugauti, nesityčioti ir neskriausti vieniems kitų.
Dovanų vaikams pareigūnai atvežė knygučių, kalendorių bei atšvaitų, kuriuos mažiesiams eismo dalyviams perdavė įmonė „Tauragės regiono keliai“.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook