Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

„Boružiukai“ apkabino senelius

„Boružiukai“ apkabino senelius (0)

2011-12-23

„Ąžuoliuko“ darželinukai Senjorų namų seneliams paruošė programėlę „Kalėdų belaukiant“, linkėjo gražių švenčių ir geros sveikatos.

„Ąžuoliuko“ darželio-mokyklos „Boružiukų“ grupė artėjant didžiausiai metų šventei Kalėdoms nuvažiavo į Smalininkus aplankyti Senjorų namuose gyvenančius senelius, palinkėti jiems sveikatos ir gražių švenčių.

Visi laukia šventų Kalėdų ir Naujųjų metų su viltimi ir tikėjimu, kad ateinantys metai bus geresni, įdomesni. Vaikams smalsu, kokių dovanų Kalėdų Senelis jiems atneš, o seneliai labiausiai laukia sveikatos ir kad nebūtų vieniši.
Būrį mažųjų auklėtinių į Smalininkų senjorų namus atvežusi „Ąžuoliuko“ direktorė Nijolė Giedrutė Blažaitienė pažadėjo seneliams, kad šis apsilankymas pirmas, bet ne paskutinis. „Boružiukų“ grupės auklėtojos Elena  Urbonavičiutė ir Inga Krikštanienė pamokė vaikus gražiai pasveikinti senelius, kartu su muzikos vadove Daina Liorančiene paruošė programėlę „Kalėdų belaukiant“.
Dovanų seneliams mažieji nupiešė atvirukus, juos dovanodami nuoširdžiai apkabino senelius ir apdalijo ne tik šventiniais palinkėjimais, bet ir savo mažų širdelių šiluma. Vaikučių tėveliai linkėjo seneliams geros sveikatos, giedros nuotaikos, įteikė jiems saldumynų. Paskui svečiai iš „Ąžuoliuko“ apžiūrėjo Senjorų namus, kartu su jų gyventojais gėrė arbatą ir nuoširdžiai kalbėjosi.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook