Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Darže išaugo... marsietis

Darže išaugo... marsietis (1)

2010-11-26

Neįtikėtina, bet Vadžgirio pagrindinės mokyklos pradinukai savo darže aptiko skraidančią lėkštę.

Bet apie viską, kas ten įvyko, noriu papasakoti iš eilės.
Vadžgirio pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojos V. Stoškienė, L. Trumpaitytė ir R. Krikščionaitienė pakvietė į Rudenėlio šventę. Spalvingai išpuoštame mokyklos vestibiulyje visus pasitiko būrys ,,daržovių”. Apžiūrėję mažųjų piešinukus, iš vaisių ir daržovių sukurtas įdomybes  jaukiai įsitaisėme prie spalvingai papuoštų stalelių. Visi nekantravo sužinoti, kur tie marsiečiai.
Pirmokėliai su savo mokytoja R. Krikščionaitiene, antrokai ir jų mokytoja V. Stoškienė bei trečiokai su mokytoja L. Trumpaityte pakviete visus į daržą, kuriame rudenėjant vyksta keisti dalykai. Iš pirmo žvilgsnio – tai pats paprasčiausias daržas: čia ir morkų lysvė, ir žirniukai saulėje supas, ir daktaras česnakas netoliese įsitaisęs. O pakrašty kaip sargybiniai išsirikiavusios saulėgrąžos, atidžiai stebinčios, kas vyksta darže.
Vieną dieną kitame daržo pakraštyje saulėgrąžos  pastebėjo kažką neįprasto ir paprašė žvirblių padėti išsiaiškinti, kas apsigyveno jų darže. Žvirbliai pranešė apie keistą lėkštę, bet visai nepanašią į šeimininkės turimą lėkštę. Tuomet reikalo ėmėsi kopūstas. Jis nusprendė, kad kitame daržo pakraštyje įsikūrė marsiečiai.
Kopūsto spėlionės labai išgąsdino daržo gyventojus. Pietų atskubėjęs kiškis nesuprato, kas nutiko, kodėl visos daržovės nuvytusios ir suglebusios. Daktaras česnakas paprašė, kad kiškis telefonu  praneštų šeimininkei apie baisų ateivį. Atskubėjusi šeimininkė paaiškino daržo gyventojams, kad ten visai ne ateivis, ne skraidanti lėkštė, o naujas jų kaimynas Patisonas. Visi nusiramino ir priėmė į savo ratą naująjį kaimyną. Tad štai kartais kaip nutinka.
Dėkoju vaikučiams ir jų mokytojoms už labai šiltą popietę. Malonu, kad tėveliai pakviečiami kartu su vaikais dalyvauti mokyklos renginiuose. Labai džiugu, kad Dėdė Rudenėlis buvo trečios klasės mokinio Gyčio tėtė, o šeimininkės garbė atiteko antrokėlės Gertrūdos mamai. Kai už lango krenta šlapias sniegas, ūžauja žvarbus rudeninis vėjas, tokie susibūrimai draugėn sušildo.

Mama Vilija« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook