Eržvilkiškiai bėgo už kilnų tikslą

Eržvilkiškiai bėgo už kilnų tikslą (0)

2019-11-13

Eržvilko gimnazija įsijungė į organizacijos „Gelbėkit vaikus“ inicijuotą pilietinę akciją „Solidarumo bėgimas“. Spalio 16 d. gimnazijos stadione rinkosi ir patys mažiausieji ugdytiniai, ir gimnazistai. 

Šis ruduo – jau šeštasis, kai organizacijos „Gelbėkit vaikus“ pakviesti Lietuvos moksleiviai bėga tam, kad pasaulį padarytų geresne vieta gyventi. Visi kartu švenčia solidarumą ir renka paramą tiems, kam labiausiai jos reikia.

„Gelbėkit vaikus“ organizacija per penkerius solidarumo bėgimo metus padėjo ne tik Lietuvos vaikams, bet suteikė paramą ir svetur jos laukiantiesiems. Solidarumo bėgimo organizatoriai praneša, kad surinkta parama buvo skirta 47 „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrams. Pozityvūs pokyčiai matomi ir už Lietuvos ribų: Zambijos Chikabuke miestelio bendruomenė džiaugiasi įrengtu medicinos punktu, Mikutos kaimo mokyklos vaikams nupirkti mokykliniai reikmenys, o Ukrainos Luhansko ir Donecko srityse gyvenantys vaikai žaidžia Lietuvos vaikų ir organizacijos „Gelbėkit vaikus“ pastangomis įrengtose žaidimų aikštelėse.

Per šiemetinį bėgimą surinktos lėšos bus skirtos vaikų dienos centrus lankantiems vaikams bei Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose gyvenantiems vaikams su negalia.

Eržvilko gimnazijos moksleivius ir priešmokyklinukus į solidarumo bėgimą pakvietė socialinė pedagogė Jolita Mockaitienė ir sveikatos priežiūros specialistė Danutė Barčauskienė.

Akcijoje dalyvavo ne tik vaikai, bet ir tėvai bei mokytojai. Visiems buvo svarbi akcijos idėja, visi suprato kilnų tikslą. Akcijos dalyviai surinko 127,18 Eur. Smagu buvo pabūti kartu, gera, kai gali padėti. Susivieniję sportinei veiklai moksleiviai parėmė vieni kitus. Solidarumo bėgimas tuo ir vertingas, kad moko būti geresniais, tolerantiškesniais.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook