Futboliuko Kalėdos – su įvarčiais ir dovanomis

Futboliuko Kalėdos – su įvarčiais ir dovanomis (0)

2016-12-23

Gruodžio 10 d. lopšelio-darželio ,,Nykštukas“ priešmokyklinės ,,Spalviukų“ grupės futbolo komanda dalyvavo linksmiausiame renginyje ,,Futboliuko Kalėdos“, kuris vyko Kaune, Nacionalinėje futbolo akademijoje. 

Didžiuliame futbolo stadione šurmuliavo kalėdinis džiaugsmas ir šventinė nuotaika. Sportine apranga ir nykštukų kepuraitėmis pasipuošusi „Spalviukų“ komanda: Urtė Jokubaitytė, Benas Laurinaitis, Rimas Čekauskas, Aidas Jakštys, Eimantas Samuilis, Augustas Lendraitis, Markas Kavaliauskas, Ajus Žemaitis bei grupės auklėtojos Giedrė Totoraitienė ir Airina Stasaitienė atvyko nusiteikę pasportuoti.
Kiek džiaugsmo ir netikėtumo vaikams buvo, kai juos kaip pačius tikriausius sportininkus, užkalbino televizijos korespondentė ir paprašė interviu!
Švęsti "Futboliuko Kalėdų“ susirinko net 48 šalies ikimokyklinių įstaigų jaunieji futbolininkai. Juos pasveikino futbolo federacijos prezidentas Edvinas Eimontas. Linksmos, išradingos, sportiškos Pingvinės džiaugėsi dalyvių gausa ir visus pakvietė mankštos. Toliau – žaismingos rungtys. Mažieji nykštukai varžėsi net šešiose rungtyse, o kad viskas vyktų sklandžiai, rūpinosi didieji Nykštukai – renginio koordinatoriai.
Pasidžiaugę įmuštais įvarčiais šventės dalyviai sulaukė Kalėdų Senelio. Jis mažiesiems futbolo mėgėjams dėkojo už sportinį azartą, draugystę ir pagarbą vienas kitam. Linkėjo sportuoti ir visas komandas apdovanojo.
„Futboliuko Kalėdos“ suteikė vaikams daug džiaugsmo ir padovanojo neišdildomų įspūdžių.
„Patiko kalbėti į mikrofoną, didelį kamuolį spirti į vartus. Mes įmušėm kelis įvarčius – valiooo! Ir gerai saugojom vartus“, – džiūgavo šešiametis „Spalviukų“ komandos narys Rimas. „Patiko sportuoti, varyti kamuolį aplink stovelius ir parnešti jį laikant tarp kojų. Dar patiko mušti įvarčius – ypač su dideliu mėlynu kamuoliu – ir mažu – į mažus vartus“, – sakė Aidas. Dar daugiau gerų dalykų vardijo Eimantas: „Patiko važiuoti autobusu, paskui smagiai žaidėm. Gera užduotis – apridenti kamuolį aplink lanką du kartus, tada – spirti įvartį. Aš pataikiau tris kartus! Gavom gerų dovanų. Pati geriausia – tai lipdukai su futbolo kamuoliais.“« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook