Gera pradžia – pusė darbo

Gera pradžia – pusė darbo (0)

2010-09-22

Atostogų kaip nebūta - prasidėjo nauji mokslo metai. Žiūrėk, jau ir įpusėjo - ne, ne metai, tik rugsėjis, pirmasis mokslo mėnuo. Dar tik pradžia. O juk visada ką nors pradėję galvojame ir apie pabaigą, tik nebūtinai, kad greičiau ji ateitų.
Vaikai turbūt svarsto, svajoja, prognozuoja, kokie bus tie metai ir kokie bus jie patys, palypėję dar viena pakopa, besimokydami aukštesnėje klasėje. Bet ką gi aš čia spėlioju, apie ką mokiniai svajoja, pradėję mokslo metus. Geriau imsiu ir paklausiu jų pačių. O už tai, kad padėjo vaikus pakalbinti, ačiū direktorėms ir mokytojoms Virginijai Samajauskienei, Dainorai Saulėnienei, Ilonai Ruškytei, Nijolei Norkienei ir Ritai Urbutienei.

Aleksandras Davidavičius, Jurbarkų darželio-mokyklos ketvirtokas: „Šitoje mokykloje man labai gera, mūsų čia nedaug ir visi labai draugiški, bet kitąmet jau teks išeiti į didesnę mokyklą. Kitąmet Vytauto Didžiojo vidurinėje mokykloje norėčiau lankyti krepšinį, todėl turiu šįmet dar užaugti, na, bent kokius 6 centimetrus, kad matytųsi, jog ūgtelėjau.
Ketvirtoje klasėje iš pradžių mokytis dar nesunku, paskui turbūt bus sunkiau. Bet aš sunkumų nelabai bijau, ir su draugais pasitariam, kaip juos įveikti. Labiausiai man patinka matematika, nes ji gerai sekasi. Mums pažymių dar nerašo, bet kitąmet norėčiau gauti ne mažiau kaip 8-etą, o iš matematikos - ir daugiau.
Norėčiau šiais mokslo metais nuvažiuoti į kokią kelionę, labiausiai - į „Lokės pėdą", nes niekada nebuvau, bet girdėjau, kad ten labai smagu."
Austėja Dilytė, Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos ketvirtokė: „Ketvirta klasė yra labai svarbi, nes tai paskutiniai metai pradinėje mokykloje. Noriu labai gerai pabaigti mokslo metus, nes kitais metais eisiu į kitą mokyklą.
Tikiuosi su draugais gerai praleisti laiką mokykloje ir po pamokų. Smagu su draugėmis keistis lipdukais ir lankyti šokių būrelį. Man labiausiai patinka leisti laiką su suolo drauge Gintare. Su ja susitinkame ir po pamokų, kartu važinėjamės dviračiais.
Šiais mokslo metais tikiuosi išmokti daug ko naujo, nupiešti daug piešinių, smagiai praleisti laiką per kūno kultūros ir šokių pamokas bei dailės mokykloje. Mokslo metų gale norėčiau nuvažiuoti į ekskursiją. Metus norėčiau baigti su pagyrimu už gerą mokymąsi."
Jonas Žemaitaitis, Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos penktokas: „Po tos karštos vasaros jau norėjau eiti į mokyklą. Iki kitų atostogų tapsiu protingesnis ir labiau išsilavinęs.
Čia man nauja mokykla, nes dar neseniai gyvenu Smalininkuose. Pagal mokyklą galima spręsti ir apie miestelį, o mokykla - smagi ir šauni. Pažymių dar negavau. Norėčiau gauti dešimtukų, tikėtis juk visada galima.
Pradėjau mokytis ir meno mokykloje, nes jau nuo seno norėjau groti smuiku. Mokytoja sakė, kad iki Kalėdų jau turėčiau išmokti groti, ir aš pats taip manau.
Turbūt, metai bus geri, nors ir sunkūs, mokytis visada būna sunku."
Mantas Dobilas, Naujamiesčio vidurinės mokyklos pirmokas: „Pirmoje klasėje laukia mokslai. Sunku bus mokytis. Skaičių jau labai daug pažįstu, o raidžių - nedaug. Manau, kad matematika man labiau patiks.
Į mokyklą reikia anksti keltis, bet aš netoli gyvenu ir vienas pats ateinu. Per pamokas negalima lakstyti, o tik ramiai sėdėti, bet man nesunku.
Kai pabaigsiu pirmą klasę, pažinsiu visas raideles ir mokėsiu skaityti, knygeles galėsiu perskaityti, o dabar tik paveiksliukus pažiūriu. Visko išmokys mokytoja, ji gera."

Smalsutis« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook