Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Gerais darbais papuošim Kalėdas

Gerais darbais papuošim Kalėdas (0)

2011-12-23

Štai kaip linksmai Jurbarkų pirmokai kartu su dailininke Gabija Viduolyte puošė Kalėdas ir laukė Nykštuko pažadėtosios staigmenos.

Vos prasidėjus adventui – Kalėdų laukimo ir pasiruošimo šiai didžiajai šventei laikui – Jurbarkų darželio-mokyklos pirmokai gavo laišką. Jį parašė Nykštukas – pirmokams jau pažįstamas bičiulis, visada prieš dideles šventes nepamirštantis pasveikinti vaikų.

Ir šiame laiške Nykštukas Jurbarkų pirmokams parašė daugybę gražiausių sveikinimo žodžių, linkėjimų ir dar kai ką nepaprasto, kad vaikų laukiamos Kalėdos būtų ypač džiaugsmingos.
Nykštukas laiške pirmokams surašė gerų darbų sąrašą. Kiekvieną dieną reikia atlikti po vieną gerą darbą  ir kasdien pakabinti po žaisliuką ant gerų darbų eglutės. „Gruodžio 23 dieną atlikę paskutinį darbą sulauksite staigmenos“, – pažadėjo Nykštukas.
Gerų darbų gali padaryti kiekvienas vaikas, net ir toks dar nedidelis mokinys kaip pirmokas, ypač kai padeda vyresnieji – mylintys tėveliai, rūpestinga pirmokėlių mokytoja Rita Bartkaitienė ir kiti gera linkintys suaugusieji.
Kad graži būtų šventė, ji turi ateiti į papuoštą aplinką. Vienas geras darbas – pasidaryti kalėdinių puošmenų ir papuošti klasę ir namus. Kai Jurbarkuose buvo įžiebta gražuolė Kalėdų eglė, pirmokai irgi ten buvo ir kartu su visa bendruomene džiaugėsi artėjančia švente. Ne tik buvo, dar ir parašė Kalėdų Seneliui laiškus – pats laikas, Senelis juk aplankys visus vaikus, jei tik žinos, kur jų ieškoti.
Didelis ir labai geras darbas – paruošti kalėdinį vaidinimą. Jau čia pirmokai vieni nieko nenuveiks, betgi jiems padeda jų mokytoja Rita ir tėveliai, kurie siuva vaikučiams pačius gražiausius karnavalinius kostiumus.
Įdomi gerų darbų diena buvo, kai į mokyklą atėjo dailininkė Gabija Viduolytė pamokyti vaikus lipdyti molio varpelį. Pirmokų klasėje įsikūrė tikros molio dirbtuvėlės. Augustinas ir Juozas dziūgaudami kočiojo molį, o Enrika ir Erikas pasimėgaudami lipdė varpelius. Lukui pavyko nulipdyti ypač įdomios formos varpelį, o Tadui ir Medai patiko juos puošti. Tėja ir Ema džiaugėsi, kad dailininkė Gabija pamokė ne tik varpelį, bet ir žuvytes bei paukštelius daryti – labai gražūs jie išėjo – kaip gyvi. Ir Erikas buvo patenkintas – juk kaip smagu, kai išmoksti pats gražų molio varpelį padaryti.
Į smagiai prie molinukų triūsiančius pirmokus smalsiai žiūrėjo ketvirtokai – vaikai ir juos pakvietė pasimokyti, draugiškai pasidalijo gerais jausmais, įspūdžiais ir... moliu, juk pasidalytas džiaugsmas didėja.
Na, o kokią staigmeną vaikams padovanos Nykštukas, dar nežinome. Ir pirmokai nežino. Sužinos tik poryt. Tačiau jau tikrai aišku, kad Jurbarkų pirmokų Kalėdos bus labai gražios, nes vaikai patys jas papuošė gerais darbais.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook