Jaunųjų šaulių žiemos šventė

Jaunųjų šaulių žiemos šventė (0)

2010-02-22

Tęsdami šaunias tradicijas vasario 5 d. Seredžiaus jaunieji šauliai visus mokinius, mokytojus ir visus žiemos malonumų mėgėjus pakvietė į žiemos šventę. Į lauką viliojo skaisti žiemos saulė, o skruostus rausvino nedidelis šaltukas.

Iš pradžių mokyklos direktorius Petras Baršauskas keliems jauniesiems šauliams įteikė pažymėjimus. Dabar jie bus tikri jaunieji šauliai.
Šventės dalyviai galėjo išbandyti akies taiklumą šaudymo rungtyje. Norinčiųjų atsirado labai daug. O biatlono rungtyje buvo galima išbandyti ne tik akies taiklumą, bet ir kojų greitumą. Šaudymo rungtyje iš merginų geriausiai pasirodė Gerda Lukošiūtė, o vaikinų - Linas Ražauskas. Biatlono rungtyje taikliausi ir greičiausi buvo Rytis Pauža ir Aurita Labanauskaitė. Po varžybų visus vaišinome kareiviška koše ir karšta arbata.
Šventės dalyvių nuotaika buvo puiki: skraidė sniego gniūžtės ir aidėjo juokas. Sniego kare dalyvavo net ir mokyklos direktorius. Tikimės, kad graži šaulių žiemos šventės tradicija gyvuos ir toliau, o jaunesniųjų klasių mokiniai tęs šaulių veiklą.
Aurita Labanauskaitė« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook