Balsavimas

Ar Jurbarkui reikia baseino, kuriame vaikai būtų mokomi plaukti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Karininkai ir vaikai tvarkė namų aplinką

Karininkai ir vaikai tvarkė namų aplinką (0)

2009-11-23

Lietuvos kariuomenės kariai ir karininkai lapkričio 11 d. surengė talką sutvarkyti Viešvilės vaikų globos namų kiemą. Padirbėjo ne tik kariai, bet ir namų šeiminkai vaikai ir kieme tapo kur kas gražiau ir jaukiau.

Talką organizavo motorizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis vilkas" Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotojo pėstininkų bataliono, dislokuoto Sakalinėje, Tauragės r., karininkų klubas.
Darbai pradėti nuo ankstaus ryto. Vidiniame globos namų kieme išlygintas gruntas, užpiltos duobės, atnaujinta veja, nudažyti suoliukai, sutvarkyti takelių borteliai. Nuspręsta pavasarį vėl rengti talką ir žalioje vejoje prisodinti gėlių ir kitokių augalų.
Talkoje dalyvavo 14 Kęstučio bataliono karių ir vaikų namų auklėtiniai. Ilsėdamiesi talkininkai dalijosi įspūdžiais, vaišinosi ir planavo ateities darbus.
Ši talka yra nauja karių iniciatyva bendradarbiaujant su Viešvilės vaikų globos namais. Kęstučio bataliono kariai globoja Draugystės šeimyną - vieną iš šešių globos namų šeimynų - kasmet dalyvauja globos namuose vykstančioje Padėkos dienoje, aplanko mažuosius draugus Kalėdų proga, o vaikai atvyksta į Kęstučio bataliono rengiamą Lietuvos kariuomenės dienos minėjimą Tauragės kultūros centre.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook