Kaziuko kermošius Viešvilėje

Kaziuko kermošius Viešvilėje (0)

2010-03-26

Kovo 5 dieną Viešvilės pagrindinėje mokykloje vyko tradicinis Kaziuko kermošius. Jį organizavo mokykla ir kultūros centras.

Renginio organizatorės - mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Irena Viknaitienė ir kultūros centro direktorė Onutė Globienė džiaugėsi, kad į mugę sugužėjo nemažai dalyvių su savo sukurtais darbais: suvenyrais, papuošalais, sveikinimais, medžio ir molio dirbiniais. Puikių darbų kaip visada atnešė vaikų globos namų vaikai su vadove Sniežana Šašiene, mokyklos medžio darbų būrelio nariai, mokomi technologijų mokytojo Juozo Budzinausko, dailininkė Eglė Untulytė su savo pagalbininkais. Įvairiausių saldumynų prikepė patys vaikai su tėveliais. Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos mokiniai su vadove Elena Valeikiene tradiciškai įrengė Kaziuko barą, kur kiekvienas galėjo pasivaišinti ledais, spalvinga želė, kava, sultimis. Maloniai buvo aptarnaujamas kiekvienas lankytojas.
Susirinkusieji į kermošių turėjo galimybę ne tik įsigyti patikusį rankdarbį, skanumyną, paveikslą, gėlių, žolelių arbatos, bet ir paklausyti linksmos Smalininkų muzikantų muzikos, Viešvilės kultūros centro ansamblio bei sesučių Gretos ir Neringos Bukauskaičių dainų. Visiems kolektyvams vadovauja Algis Sinkevičius.
Visi mugės svečiai apdovanoti padėkos raštais ir pakviesti dalyvauti ir kitais metais. Ilgokai dar nerimo šurmulys mokyklos sporto salėje, juk nuvykti į tikrąją Kaziuko mugę Vilniuje ne taip paprasta, tad nors ir nedidelė, bet kasmet nuoširdžiai rengiama linksma mugė Viešvilėje. Jos visi laukia.

Irena Oičenkienė
Viešvilės pagrindinės mokyklos direktorė« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook