Kodėl ne visos varlės žiemą miega?

Kodėl ne visos varlės žiemą miega? (0)

2009-12-24

Ne visos varlės žiemą miega - kai kurios dalyvauja grožio konkurse. Vytauto Didžiojo vidurinės mokyklos 4 b klasė surengė „Mis varlės 2010" rinkimus.

Prasidėjo viskas nuo to, kad vaikai iškirpo iš popieriaus ir suklijavo varles - paprasčiausias žalias varles. Paskui sugalvojo jas papuošti, o į šį darbą įsitraukė net vaikų tėveliai ir seneliai. Pasirodo, varlės - tikros puošeivos, joms reikėjo ir karolių, ir segių, sijonų ir suknelių... Kai išsipusčiusios varlės apsigyveno klasėje ant sienos ir visi galėjo jas apžiūrėti, beliko surengti „Mis varlės" rinkimus.
Balsavo patys ketvirtokai ir jų bičiuliai iš kitų klasių. Kiekvienas turėjo po tris balsus - tris lipnias skirtingų spalvų juosteles pirmai, antrai ir trečiai vietoms pažymėti. Deja, pirmas balsavimas nepavyko, nes balsuotojai buvo „papirkinėjami". „Ne iš blogos valios", - sako ketvirtokų mokytoja Vilija Levgardienė. O vaikai teisinosi visi norėję, jog jų varlės būtų gražiausios.
„Leiskime varlėms atsipūsti", - nusprendė ketvirtokai ir po kiek laiko surengė antrą balsavimo turą. Jame dalyvavo tik kitų klasių atstovai, o patys ketvirtokai apsukę savo suolus susėdo nugaromis į varles, kad nė nematytų, kas už ką balsuoja.
Antrasis rinkimų turas vyko sklandžiai ir visiškai sąžiningai - mokytoja V. Levgardienė tapusi balsavimo stebėtoja nieko nederamo nepastebėjo.Tik ketvirtokai padiskutavę nusprendė, kad suskaičiuos balsus ir skirs dvi nugalėtojų grupes: pirmoji - kurie puošė varles savarankiškai, antroji - kuriems kas nors padėjo.
Klasės seniūnas Gytis Onusaitis apdovanojo pirmosios grupės nugalėtojus - vaikus, kurie varles puošė patys. Pirmoji vieta teko Viktorijos Uksaitės varlei, antroji - Mintarės Mencaitės, o trečiosios buvo net dvi - Ainės Zaleckytės ir Gabijos Jurevičiūtės išpuoštoms lėlėms.
Seniūno pavaduotoja Laura Grybaitė apdovanojimus įteikė antrosios grupės nugalėtojams - tiems, kuriems varlytes puošti kas nors padėjo. Pirmiausia diplomas buvo įteiktas Adomui Kulikauskui ir jo šeimai - jų varlytė „misių" rikimuose užėmė pirmą vietą. Antosios vietos diplomas skirtas Miglės Petrušaitytės močiutei Birutei Ambrulaitienei. Močiutės numegztą varlę papuošti padėjo ir Miglė - suvėrė karolius ir sujuosė dirželį. Skirtos dvi trečiosios vietos - Aušrinei Mejerytei ir jos mamytei bei Gyčiui Onusaičiui ir jo mamytei.
Dabar gal jau visos varlės miega, užsiklojusios minkštučiukais balto sniego patalais. O kiek bus džiaugsmingo kvaksėjimo, kai nubudusios jos vis dar bus „misės"! Daug džiaugsmo patyrė ir ketvirtokai, gėrėdamiesi savo ir kitų papuoštomis grožio konkursui varlytėmis.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook