Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Konkursėlio „Mano gimtinė“ nugalėtojai

Konkursėlio „Mano gimtinė“ nugalėtojai (1)

2009-10-27

Keletą mėnesių „Vaikų trečiadienyje" spausdinome piešinius, eilėraščius, nuotraukas, rašinėlius, kuriuos vaikai siuntė konkursėliui „Mano gimtinė", skirtam Lietuvos tūkstantmečio ir Jurbarko 750-ies metų jubiliejams pažymėti.

Rugsėjo mėnesį paskelbėme nugalėtojus, o spalį apsilankėme Juodaičiuose, Skirsnemunėje, Veliuonoje ir Vytauto Didžiojo vidurinėje mokykloje, įteikėme gražiausių kūrinėlių autoriams diplomėlius ir dovanas.
Konkursėlis baigėsi, bet tikimės, vaikai, kad ir toliau būsime draugai. Kiekvieną mėnesį skaitykite „Vaikų trečiadienį".
„Trečiadienis" kur kas įdomesnis, kai jame randi ir savo rašinėlių!

Rūta Petruitytė, Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos 5 klasės mokinė, konkursėliui sukūrė eilėraštį. „Šviesos" redakcijos padovanotą stalo žaidimą Rūta sakė žaisianti su močiute.
Laisvutis Kulikauskas, Juodaičių pagrindinės mokyklos antrokas, apdovanotas už piešinį, nors žaisti lauke su kamuoliu jis mėgsta labiau nei piešti. Nuotraukoje - Laisvutis su klasės draugais ir mokytoja Veronika Ambrazaitiene.
Dovilė Žiogelytė - Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinės mokyklos 4 klasės mokinė. Mokytoja Genovaitė Jokubauskienė pernai vaikams pasiūlė sukurti padavimą. Dovilės kūrinėlis buvo geriausias ne tik klasėje, bet ir „Vaikų trečiadienio" paskelbtame konkursėlyje.
Gytis Onusaitis, Jurbarko Vytauto Didžiojo vidurinės mokyklos ketvirtokas, apdovanotas už piešinius. Nuotraukoje Gytis su klasės draugais, kurie irgi dalyvavo konkursėlyje, ir mokytoja Vilija Levgardiene.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook