Lietuviškos šventės bibliotekoje

Lietuviškos šventės bibliotekoje (0)

2017-03-25

Mūsų istorija turtinga svarbių, pasididžiavimo vertų datų, kurias mini ir dideli, ir maži. Raudonės pagrindinės mokyklos pradinukai ir ikimokyklinukai valstybines šventes šventė miestelio bibliotekoje. 

Literatūrinė valandėlė ir piešinių paroda „Tautinis rūbas“ buvo skirta Valstybės atkūrimo dienai. Į Raudonės miestelio biblioteką mokinukai su mokytojomis Stanislava Reiliene, Gražina Montviliene ir Elena Martinaitiene susirinko pasipuošę lietuviškomis Trispalvėmis, o kai kurie ir tautiniais kostiumais. 
Bibliotekininkė Rima Šalnaitienė paragino mažuosius sugiedoti Tautišką giesmę. Paskui skambėjo eilėraščiai apie tėvynę Lietuvą ir už laisvę kovojusius lietuvius. Deklamavo Deimantė Simonaitytė, Kamilija Razvinavičiūtė ir sesės Kamilė ir Kotryna Džiaugytės. Dainelę apie gimtinę „Lietuva, Lietuva“ dainavo Evaldas ir Justina Kunciai. 
Buvo prisiminti lietuvių liaudies žaidimai „Augo ąžuolas“, „Tai raibumai genelio“ – visi žaidė ir niekam nebuvo nuobodu. 
Šiuos metus Seimas paskelbė Tautinio kostiumo metais, taigi ir mažieji Raudonės mokinukai pažindinasi su lietuvišku kostiumu. Pradinukai piešė lietuviškais raštais išmargintas pirštines ir prijuostes bei tautiniais kostiumais vilkinčius lietuvius.
Kovo 11-ąją vaikai irgi paminėjo miestelio bibliotekoje. Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai bibliotekininkė jiems surengė edukacinę valandėlę, kartu su vaikais skaitė knygeles ir klausėsi patriotinių dainų.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook