Miškan – su lauktuvėmis žvėreliams

Miškan – su lauktuvėmis žvėreliams (0)

2010-02-22

Kiekvieną žiemą mūsų mokyklos pradinukai labai laukia tos dienos, kai visi keliauja į mišką. Šalta šių metų žiema, todėl labai apsidžiaugėme, kai mokytojos pranešė, kad eisime į mišką ir nešime žvėreliams maisto.

Vasario 2 d. po pamokų su pilnais krepšeliais lauktuvių miško gyventojams išsiruošėme į miškelį. Mums miškas netoli, todėl ir kelionė neprailgo. Nešti lauktuves nebuvo sunku, nes daug maišelių sukrovėme ant rogučių, kurias tempė berniukai.
Miške daug sniego, bet pasakiškai gražu. Pamatę žvėrelių pėdsakus, iš maišų traukėm lauktuves. Kiškiams padėjom morkų, šerniukams bulvių, stirnelėms šieno, o paukšteliams papylėm grūdų, miltų.
Išdaliję lauktuves, nuėjom į pavėsinę ,,Žaliu taku". Ten įsiruošėm stovyklavietę. Mokytojos užkūrė laužą, o mes kepėme dešreles, lašinukus. Juk taip smagu pietauti gamtoje kartu su draugais ir mokytojomis! Pavalgę supomės, čiuožėme rogutėmis, žaidėme. Net nepajutome, kaip atėjo laikas grįžti į mokyklą. Susirinkome savo daiktus, sutvarkėme stovyklavietę, sniegu užgesinome laužą ir linksmi patraukėme namo.

Miglė Jasaitytė,
Akvilė Viršilaitė
Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės
mokyklos 4 kl.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook