Naktį mokykloje viskas kitaip

Naktį mokykloje viskas kitaip (0)

2016-04-23

Balandžio 1-ąją (tai ne pokštas!) Girdžių pagrindinės mokyklos mokiniai savo minkštas lovas iškeitė į miegmaišį ant sporto salės grindų arba į visai bemiegę naktį. Nemigo naktis mūsų mokykloje jau aštuntoji, trečią kartą renginyje dalyvavo bendraamžiai iš Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos.

Miego diena minima kovo 21-ąją, o mūsų mokykloje tradiciniu renginiu tapo Nemigo naktis.
Šiemet renginio tema „Aš ir tu – visi mes esame vienodi“. Tai „Savaitės be patyčių“ baigiamoji dalis.
Į žvaigždėmis nusagstytą, septintokų gražiai išdabintą salę rinkosi mokiniai, pasipuošę įmantriomis pižamomis, chalatais ir šlepetėmis. Jie žaidė susipažinimo žaidimus, varžėsi dainuodami, piešdami, spėliodami ir atsakinėdami į klausimus.
Sporto salėje vyko kvadrato varžybos su didžiuliu gimnastikos kamuoliu. Pirmą kartą buvo žaidžiamas tinklinis su rankšluosčiais – juoko buvo iki ašarų. Nesvarbu, kad ne visi tapo nugalėtojais – pergalę šventė juokas ir draugystė.
Norintieji bent kiek atsipūsti po aktyvių užsiėmimų galėjo užsukti į kino klubą „Patrikum Cinema“, kur, prigulę ant čiužinių, galėjo pažiūrėti komedijų ir linksmai pasijuokti. Kine reikėjo laikytis šių taisyklių: Žiūrėk ir mėgaukis! Kramtyk tyliau, neužgožk filmo! Vėpsok, bet neknark!
Visi renginio dalyviai buvo užsukę į kavinę „Krabo užeiga/Kibiras vibiras“ ir sąžiningai laikėsi nurodymų: Nebūk kiaulė, nečepsėk! Dalinkis tik skaniu maistu! Nepalik po savęs šiukšlyno!
Paryčiais dėmesio sulaukė žaidimų kambarys „Medūzų laukas“. Kai kuriems jau merkėsi akys, todėl reikėjo priminti reikalavimus: Nesukčiauk, arba sukčiauk taip, kad niekas nepamatytų! Nemėtyk detalių, nes ieškosi visą naktį! Nelaužyk žaislų, nes jie ne tavo!
Pasisekimo nesulaukė „Lunatikų centras“, nes miegoti užsimanė tik trys vaikai. Tikimės, kad jie sapnavo miego fėjos atneštus gražius sapnus.
Šių metų Nemigo naktis buvo ypatinga Augustei, kuri savo vienuoliktąjį gimtadienį sutiko naktį mokykloje, buvo pasveikinta ir gavo dovanų didžiulę papūgą. „Su gimimo diena, su gimimo diena...“ klasės draugai sudainavo ir pasveikino aštuntokus dvynius Audrių ir Aidą. Buvo smagu, kad pas mus nors trumpam sugrįžo Milanas.
Viskas pavyko sklandžiai, buvo labai linksma ir smagu. Laukiame šventės ir kitais metais!

Akvilė Antanaitytė, 8 kl.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook