Pasaka – stebuklų skraistė

Pasaka – stebuklų skraistė (0)

2017-03-25

Net dvi savaites Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos vaikų darželyje vyko projektas ,,Seku seku pasaką‘‘. 

Ikimokyklinės grupės vaikai kartu su tėveliais, seneliais, broliukais ir sesutėmis kūrė knygeles, į kurias sugulė pačios gražiausios pasakos. Grupėje vaikai klausėsi ne tik auklėtojos, bet ir Pasakų bobutės sekamų pasakų, diskutavo, aptarinėjo veikėjų charakterius, piešė, aplikavo pasakų herojus. Vaikams patiko vaidinti pasakas „Pirštinė“ ir „Ropė“. 
Priešmokyklinėje ugdymo grupėje lankėsi Pasakų bobutė ir Benuko mamytė, kuri vaikams pasekė pasaką „Kaip piemenėlis kiškius ganė“. Vaikai klausėsi ir raidžių pasakos, patys darė raides iš vielučių, kriauklelių, sagų, moliūgų sėklų. Kūrė pasakų knygeles, paruošė jų parodėlę, gamino lėles. Labai smagu vaikams buvo lipdyti iš molio „Pagranduko“ veikėjus, žaisti stalo teatrą, dainuoti.
Darželio vaikai gimnazijos salėje žiūrėjo „Varlytės“ teatro spektaklį „Kur gyventi gera?“
Į baigiamąjį projekto renginį vėl atėjo Pasakų bobutė – rašytoja Violeta Šoblinskaitė Aleksa. Pasiklausę ir kartu pasekę pasaką be galo, vaikai patys vaidino pasakas. 
Draugystė su pasakomis suteikė vaikams galimybę drąsiau reikšti mintis, pasitikėti savimi, vaidinti, improvizuoti, kurti siužetus. Pasaulis pasidaro geriau suprantamas, o tai, ko negali suprasti, apgaubia stebuklo skraistė.
Dėkojame visiems tėveliams ir seneliams, rašytojai Violetai Šoblinskaitei Aleksai, padėjusiems įgyvendinti projektą „Seku seku pasaką“.
Irena Aleksienė, Vilma Matijošaitienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogės« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook