Paukšteliams dovanojome namus

Paukšteliams dovanojome namus (0)

2010-04-26

Artėjant Žemės dienai Klausučių Stasio Santvaro pagrindinė mokykla pasipuošė spalvingais penktos klasės mokinių piešiniais apie gamtos šiukšlinimą, dėl kurio kenčia net tik augalai ir gyvūnai, bet ir žmonės, norintys ją apsaugoti.

Susidomėjimo sulaukė suaugusiųjų mintys apie ekologines problemas. Mintis užrašė vyresniųjų klasių mokiniai, apklausę savo pažįstamus suaugusius žmones. Žemės dienos paminėjimui ruošėsi ir septintokės, jos rašė rašinius.
Iki Žemės dienos likus daugiau nei savaitei mokykloje buvo paskelbta akcija „Padovanok namus sparnuočiui". Džiugu, kad į akciją atsiliepė mokiniai. Jie pagamino inkilėlių, o mes už tai jiems dėkojome plojimais. Inkilėlius iškėlėme po šventės, kurios metu prisiminėme Žemės dienos atsiradimo istoriją, apdovanojome gamtos mylėtojus ir stebėjome etninės kultūros būrelio „Upelė" pasirodymą. „Upeliukai" dainomis, šokiais ir žaidimais skubino pavasarį kuo greičiau ateiti.
Tikimės, kad mūsų mokyklos mokinių pagaminti inkilėliai taps paukštelių namais ir padės jiems pasislėpti nuo lietaus ar kaitrios saulės.
Laura Vasiliauskaitė
Klausučių Stasio Santvaro pagrindinė mokykla, 7 kl.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook