Penktokai gavo pasus

Penktokai gavo pasus (0)

2010-10-27

Savaitę ant Girdžių penktokų klasės durų kabėjo skelbimas: „Krikštykis, penktoke - žmogumi tapsi!" O šeštokai, paslaptingai šypsodamiesi, netingėjo jų pagąsdinti. Ir pagaliau išmušė lemtinga valanda - penktadienį į penktą klasę įgriuvo spalvingas šeštokų būrys.

Tuoj visus nuavė, perrengė, suantspaudavo, akis užrišo ir surikiavo. Liepė ilgoj kelionėj būti vienas kitam atrama, todėl penktokai turėjo draugui petį atkišti ir visaip vienas kitą palaikyti.
Aplenkdami koridoriuje pasitaikiusias kliūtis keliavo penktokai pagerbti mokyklos herbo. Jam nusilenkę ėjo toliau - pagerbti šv. Matematikos, šv. Lietuvių k. ir palaimintosios Muzikos. O aktų salėje jų laukė istorijos pamoka „Neakivaizdinė kelionė po istorijos muziejų". Čia teko iš arčiau susipažinti su „mumija". Po to - išsipirkti batus, pereiti „rentgeną", kuris išaiškino, ar tinkamus daiktus vaikai į mokyklą nešiojasi. Pavargę nuo užduočių visi buvo pavaišinti ypatingu gėrimu su staigmena.
Penktokai prisiekė būti verti garbingo Pagrindinioko vardo. Šeštokai juos pakrikštijo ir įteikė pasus. Taip mūsų penktokai tapo tikrais Pagrindinės mokyklos nariais. Iš to džiaugsmo dar porą valandų šoko, žaidė ir visaip šėlo kartu su savo auklėtoja Rima Mikalkėniene.

Jolanta Pocienė
6 klasės auklėtoja« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook