Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Piešė Žalgirio mūšį

Piešė Žalgirio mūšį (0)

2010-07-27

Paminėti Lietuvos valstybės - Mindaugo karūnavimo dieną Smalininkų miestelio vaikai atėjo į biblioteką. Bibliotekininkė Birutė Norkienė ir kultūros centro darbuotoja Nijolė Aleksienė pasiūlė vaikams nupiešti Žalgirio mūšį.

Apie Žalgirio mūšį, kurio 600-ąsias metines šiemet minime, papasakojo bibliotekininkė B. Norkienė. Paskui vaikai susėdo už stalo piešti. Dailininkų buvo septyni: Iveta Janavičiūtė, Marius Švenčionis, Augustė Ivanauskaitė, Rugilė Žičkutė, Astijus Žičkus, Meda Kvietkutė, Roberta Žičkutė ir Kamilė Žičkutė.
Kol vaikai piešė, bibliotekininkė jiems skaitė legendas apie Vilnių ir Gedimino pilį, o piešiniuose ryškėjo narsūs karžygiai, jojantys ant eiklių žirgų į žūtbūtinį mūšį. Pasigėrėję ir pagyrę vienas kito piešinius sudėjo juos į lentyną šalia vaikiškų knygučių, kad ir kiti atėjusieji į biblioteką galėtų juos apžiūrėti.
Paskui visi draugiškai patraukė į panemunę, kur prie pylimo jau buvo paruošta aikštė uždegti laužus liepos 6-osios vakarą. Kad žygiuoti nebūtų liūdna ir karšta, eidami minė mįsles. Senajame miestelio parke prisirinkę šakų vaikai sukrovė savo laužą. Šiek tiek pavargo, tad susėdę pievoje pailsėti vaišinosi bibliotekininkės Birutės iškeptu gardžiu pyragu ir Mariaus močiutės į kelionę įdėtais saldainiais.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook