Piešėme sparnuotus skėčius

Piešėme sparnuotus skėčius (0)

2017-12-22

Integruoto ugdymo dieną Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykloje-daugiafunkciame centre vietoj pamokų – visai kiti užsiėmimai. Kai į mokyklą atvyko nematyti mokytojai – Jurbarko švietimo centro komanda, vykdanti projektą „Kompleksinės paslaugos šeimai Jurbarko rajono savivaldybėje“, nežinojome, ko tikėtis.

Tą dieną galėjome pailsėti nuo rimtų mokslų, tačiau veiklos netrūko. Į pirmąją pamoką susirinkusius mokinius ir mokytojus su daina pasveikino balsingoji šeimyna – močiutė Genovaitė Jančiauskienė ir jos anūkai: Matukas, Goda, Ugnė, Meida, Gabija. Po to į pažintį su lietuvių liaudies instrumentais pakvietė muzikos entuziastė iš Vadžgirio Lina Lukošienė su savo pagalbininku Linu. O smagiausia, kad pakvietė į sceną ir pamokos dalyvius, leido jiems ir būgną mušti, ir smuiku groti!

Antroji pamoka vyko jau atskirai mažiesiems ir vyresniesiems. Priešmokyklinumai ir pradinukai, vadovaujami Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos dailės mokytojos Inesos Bosaitės ir mūsų mokyklos mokytojos Dalios Nekriošienės, seniūnijos salėje dalyvavo dailės pamokoje ,,Žuvytės“, 4-7 klasių mokiniai gilino muzikos žinias. O vyriausių mokinių laukė neįprastos veiklos: mergaitėms aerobikos užsiėmimą vedė Ieva Janauskaitė, o berniukus savigynos mokė treneris Mindaugas Smirnovas.

Per trečią pamoką tapome dailininkais ir piešėme „sparnuotus skėčius“, o ketvirtoji – vėl labai linksma muzikos pamoka: pasirodo, pūsti ragą nėra labai lengva – net ir patiems stipriausiems vaikinams nepavyko.

Paskutinė pamoka – psichologės Nijolės Janonytės paskaita apie tėvų ir vaikų santykius: ką daryti, kad geriau vieni kitus suprastume.

Diena praėjo labai smagiai, patyrėme daug naujų įspūdžių, kurių taip greitai nepamirši.

Agnė Bartuševičiūtė« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook