Pirmokai įžengė į mokslų karalystę

Pirmokai įžengė į mokslų karalystę (0)

2017-11-24

Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos pirmokai – jau tikrų tikriausi mokiniai. Du mėnesius pratinęsi prie pamokų, skambučių ir vadovėlių jie nusipelnė pirmųjų mokiniškų atostogų, o prieš jas ketvirtokų buvo išegzaminuoti ir pakviesti į Mokslų karalystę. 

Tradicinę pirmokų šventę, arba krikštynas, rengė ketvirtokai ir jų mokytojos Lijana Kriaučiūnienė, Vilija Levgardienė ir Lolita Žukauskienė. Pasiruošta buvo gražiai ir atsakingai, todėl mokytojos šventėje žiūrėjo, šypsojosi ir džiaugėsi savo mokiniais, nes Mokslų karalystei vadovavo karalius ir šaunūs dvariškiai – visi ketvirtokai, karališkai pasipuošę ir kiekvienas puikiai žinantis savo vietą ir užduotį.

Mokslo šalies karalius buvo Domas Morlencas. Raudona mantija ir auksu švytinčia karūna jį papuošė senelis dailininkas, o Domas drąsiai ir oriai, kaip karaliui pridera, pasveikino pirmokus ir savo bičiulius ketvirtokus ir palinkėjo smagios šventės.

Karalių atlydėjo dvariškiai, o jų vardai – tokie pat, kaip ir mokslų, kuriuos kremta pirmokai: Lietuvių kalba – Kamilė Kazinevičiūtė ir Eva Šventoraitytė, Matematika – Vytė Liaudenskaitė, Pasaulio pažinimas – Kamilė Greičiūtė, Muzika – Emilija Sofija Bosaitė, Dailė – Gerda Karpiūtė, Saulė Griškutė ir Adriana Kuojytė, ir Sporto komitetas – Denas Lukauskas, Mantvydas Bosas ir Evanas Klijūnas.

Karaliaus svita surengė pirmokams egzaminą – klausinėjo, vertino ir gyrė. Egzaminai nei egzaminuotojai pirmokų nebaugino – jie linksmai atliko užduotis, o dar labiau šypsojosi pavadinti šaunuoliais.

Po sėkmingai išlaikytų egzaminų karalius pirmokus priėmė į savo karalystę. Pasveikintos buvo ir mokytojos Monika Buitkuvienė ir Janina Unguraitienė, vedančios pirmokus Mokslų karalystės keliais ir mokančios nepasiklysti mokslų labirintuose.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook